18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wydech F1 w zwykłym aucie

Neuf • 2013-01-24, 14:13
Ciekawie pomyślane ,wykonanie klasa i nie ma co nawet komentować ,ale dźwięk ... Ładny efekt tylko czy do tego auta pasuje ?

riczardson

2013-01-24, 21:48
Nie wiem czy mieliście okazję słyszeć Merca AMG na żywo - daje czadu nawet bez takich zmian układu wydechowego.
ch*j k***a, jutro se taki zamontuje do Corsy C z 2000roku.

Chociaż tak sobie myślę, i słuchajcie od 56sekundy - FEJK jak sk***ysyn

mat199222

2013-01-24, 22:46
Czytajac te wasze komentarze to mozna sie uśmiać nieźle e211 hehehe albo s klasa nono fajne macie pomysly a popatrzcie sobie na zegary w pewnym momeci widac obrotomierz czy tak wyglada on w starszych modelach mercedesa raczej nie :P

karolas123

2013-01-25, 00:26
mat199222, no no super. Widać, że sie znasz. Zostawiam 10 i zapraszam do mnie. :oops:

Qnacz

2013-01-25, 08:26
blackbird969 napisał/a:

jest masa lepiej brzmiących aut od tego jak np. Aventador, Zonda, Huayara, M5 V12, GT-R



Przecież Zonda i Huayara maja silniki od Mercedesa O.o, a M5 nigdy nie mialo silnika V12 ;) Najwiekszy to V10 w M5 E60

omenomen

2013-01-25, 10:24
SiaraSiarzewski napisał/a:

To nie jest wydech F1 (coś takiego nie istnieje) jest to przelotowy kompletny układ wydechowy w którym opór spalin jest maxymalnie zmniejszony dzięki czemu spaliny mają swobodne ujście, z każdego cylindra wychodzi osoby kolektor który dopiero potem łączy się z wydechem :)

Jak dla mnie dźwięk podłożony, silnik w mercedesie nie kręci się do 15-16 tyś obrotów jak w formule więc nie ma opcji żeby tak brzmiał.



ale pie**olisz, doedukuj sie najpierw, każdy cylinder osobny kolektor ? :lol: masz misiu 2 kolektory 6-1 a nie osobny do każdego cylindra, dobrze że nie jest przelotowy niekompletny
:idzwch*j:

SiaraSiarzewski

2013-01-25, 21:48
omenomen napisał/a:



ale pie**olisz, doedukuj sie najpierw, każdy cylinder osobny kolektor ? :lol: masz misiu 2 kolektory 6-1 a nie osobny do każdego cylindra, dobrze że nie jest przelotowy niekompletny
:idzwch*j:






Jesteś niewidomy czy masz tak poważną wadę wzroku? misiu...

Z każdego cylindra osoba "rura" odprowadza spaliny i dopiero potem łączy się z listwą kolektora w której łączą się pozostałe a ta następnie z wydechem właściwym... więc kto ma tu się "doedukować" ?

omenomen

2013-01-26, 10:33
SiaraSiarzewski napisał/a:






Jesteś niewidomy czy masz tak poważną wadę wzroku? misiu...

Z każdego cylindra osoba "rura" odprowadza spaliny i dopiero potem łączy się z listwą kolektora w której łączą się pozostałe a ta następnie z wydechem właściwym... więc kto ma tu się "doedukować" ?



z pewnością nie ja, na prawde jesteś debilem a ten kolektor jest chyba na twoją cześć bo potocznie nazywa się baranem



idąc twoim tokiem myslenia tu są 4 kolektory ?:E

zzdajesz sobie sprawe co ty pie**olisz ? zajżyj do encyklopedii co to znaczy kolektor dopiero pisz cokolwiek i nie wprowadzaj ludzi w błąd

i co to jest do k***y listwa kolektora ? :E może zacznij pisać ksiązki fantasy

karolas123

2013-01-26, 19:03
omenomen, Sam jesteś baran. Taki znaffca z Ciebie a pokazuje zwyky kolektor 4-1 i nazywasz baran. No chyb, że moze mowisz o tym w mercedesie? No przykro mi ale tamto tez nie jest baran. A Baran nazywa sie tak a nie inaczej ze wzgledu tego, ze jest pozawijany a zrobione jest to temu zeby odległość rurki od kazdego cylindra była jednakowa.

RTC

2013-01-29, 11:00
tutaj też wydech z F1 ale w mniejszym aucie


wiklad

2013-01-30, 01:18
mat199222 napisał/a:

Czytajac te wasze komentarze to mozna sie uśmiać nieźle e211 hehehe albo s klasa nono fajne macie pomysly a popatrzcie sobie na zegary w pewnym momeci widac obrotomierz czy tak wyglada on w starszych modelach mercedesa raczej nie :P



To jest w220 i obrotomierze w starszych mercach tak właśnie wyglądały.