18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuchy w Przewodowie

huncfot130 • 2022-11-15, 22:36


Mówią że 2 osoby nie żyją.... AP mówi że to kacapskie rakiety


PIs

2022-11-16, 07:28
No i się okazało że to Upadlińcy wystrzelili w nas rakietę. Ze niby chcieli strącić rosyjską; ciekawe jak się będzie tłumaczył ten wspaniały Zełeński :-D

aaaaaaaaaaaaaa

2022-11-16, 07:35
Że to ukry to oczywiste. Pytanie, czy przypadkiem, czy celowo???

qrcok

2022-11-16, 07:37
Kurcze, chcę takie opony! Pancerne.... oh wait....

T0B1

2022-11-16, 07:57
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Że to ukry to oczywiste. Pytanie, czy przypadkiem, czy celowo???



Niecałe 24h po incydencie opinia publiczna już wie kto dokonał ataku. Na pewno był to chytry plan Ukraińców na odpalenie artykułu 4/5 NATO i wciągnięcie nas do wojny z Rosją. A to, że wczoraj ruskie ścierwo przykryło całą Ukrainę atakiem rakietowym nie ma z tym żadnego związku. Ehh... nie wiem jak zachowa się teraz ukraińska strona, ale nawet jeśli zamiotą incydent pod dywan to co z tego? W naszym interesie - podkreślam INTERESIE - jest mordować rusków cudzymi rękami. Nasze sympatie czy antypatie do Ukrainy nic tu nie zmieniają.

Voldmar

2022-11-16, 08:34
Lexter napisał/a:

Jeśli ktoś myśli że ruskie szły by na wojne z NATO atakując jakąś śmieszna pipudowe to gratuluję rozumu
Zastanówcie się w czyim interesie taka propaganda
P.S. komentarze o ruskiej onugyc za 3,2,1...



Chłopie, a pomyślałeś o czymś takim jak pretekst? Gdyby Rosja uderzyła "celowo" w jakiś duży strategiczny punkt, nie byłoby mowy o pomyłce. W tym scenariuszu nakręca się machina. Powstają coraz to nowe domysły i oskarżenia. Mała pipidówa, mało ofiar, możliwa pomyłka. Teatr wojny trwa i nie wierzę w jakiekolwiek przypadki. Aha i nie mówię, że to Rosja - może to Ukraina. Też mają swoje interesy.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-11-16, 08:34
T0B1 napisał/a:

Niecałe 24h po incydencie opinia publiczna już wie kto dokonał ataku. Na pewno był to chytry plan Ukraińców na odpalenie artykułu 4/5 NATO i wciągnięcie nas do wojny z Rosją. A to, że wczoraj ruskie ścierwo przykryło całą Ukrainę atakiem rakietowym nie ma z tym żadnego związku. Ehh... nie wiem jak zachowa się teraz ukraińska strona, ale nawet jeśli zamiotą incydent pod dywan to co z tego? W naszym interesie - podkreślam INTERESIE - jest mordować rusków cudzymi rękami. Nasze sympatie czy antypatie do Ukrainy nic tu nie zmieniają.



Czy ja napisałem "wiem, że to ukry"????? Wczoraj kilka godzin po wybuchu były komunikaty w mediach, że "rosja zaatakowała terytorium NATO", nawet "wiedzieli" że jebnęło KH-101.... gdyby ten pocisk tam jebnął, to nie byłoby wiadomo, czy tam ktoś zginął, czy zginęło "ileś" osób... A tu nawet opony nienaruszone, przyczepa nawet się nie odpięła.... No k***a bez jaj....
Chytry plan ukrów?? Jeżeli plan, to głupi, bo to wywiady już wiedzą, co się stało, my się nie dowiemy....
Obstawiam rakietę OPL ukrów, chcieli zestrzelić pocisk rosyjski, wyszło jak wyszło. Więc jeśli to przypadek/pomyłka ukrów, to nie można ich winić. Jeśli "chytry" plan to i tak się nie dowiemy.
Może też być robota "jastrzębi" z CIA....
Co do ostatnich 2 zdań pełna zgoda.

skywalker75

2022-11-16, 08:40
Widzę, że wysyp ekspertów paranoików, specjalistów od covidu , dwóch wież w NY i reptilian :roll:

T0B1

2022-11-16, 08:56
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Czy ja napisałem "wiem, że to ukry"????? Wczoraj kilka godzin po wybuchu były komunikaty w mediach, że "rosja zaatakowała terytorium NATO", nawet "wiedzieli" że jebnęło KH-101.... gdyby ten pocisk tam jebnął, to nie byłoby wiadomo, czy tam ktoś zginął, czy zginęło "ileś" osób... A tu nawet opony nienaruszone, przyczepa nawet się nie odpięła.... No k***a bez jaj....
Chytry plan ukrów?? Jeżeli plan, to głupi, bo to wywiady już wiedzą, co się stało, my się nie dowiemy....
Obstawiam rakietę OPL ukrów, chcieli zestrzelić pocisk rosyjski, wyszło jak wyszło. Więc jeśli to przypadek/pomyłka ukrów, to nie można ich winić. Jeśli "chytry" plan to i tak się nie dowiemy.
Może też być robota "jastrzębi" z CIA....
Co do ostatnich 2 zdań pełna zgoda.



Zasugerowałeś, że mogło to być celowe działanie z takim samym prawdopodobieństwem co zwykły przypadek, przynajmniej tak to zrozumiałem. I tą tezę poddaję wątpliwości. Oczywiście niczego wykluczyć nie można, dlatego póki co pełny spokój.

Azriil

2022-11-16, 11:10
W końcu będzie więcej materiału po polsku i debile zrozumiecie co mówią

Exclip

2022-11-16, 12:35
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pisowska bolszewia podkuli ogon i pomerda ogonkiem na wschód warcząc na UE. Oni tylko kobiety na manifestacjach w obronie praworządności potrafią pałować



Obranie czego? Starych komuchow...

zlaskipanskiejbozydarr

2022-11-16, 14:28
Exclip napisał/a:

Obranie czego? Starych komuchow...




Komuchów to ty w Pisie i trybunale konstytucyjnym poszukaj. Tam co drugi to TW z bogatą teczka. j***ne pzprowskie złogi.

GranDzisław

2022-11-16, 18:42
gixi napisał/a:

jakieś dwie rakietki ominęły CAAAAALĄĄĄĄ upadlinę, żeby trafić w traktorek ze zbożem... A teraz zacytuję TVN24
"Rosyjskie rakiety spadły na terytorium Polski, zabijając dwie osoby - podała AP, powołując się na źródła w amerykańskim wywiadzie."
k***a! Jesteśmy w Polsce, ale informacje mamy od Amerykanów! Amerykanie dużo lepiej wiedzą co, skąd i dlaczego wybuchło. I z pewnością skotłowane zboże nie miało z tym nic a nic wspólnego... o nie, co to to na pewno nie. Abstynencja w ch*j bo podatki i akcyzy xD



Bo Polska to firma zarejestrowana w USA. Poszukaj a się zdziwisz.

Schabik

2022-11-16, 19:10
GranDzisław napisał/a:

Bo Polska to firma zarejestrowana w USA. Poszukaj a się zdziwisz.



XDDDDDDDDDDDDD
Temat był już w internecie dementowany. Okoliczności rejestracji tej spółki są podejrzane, natomiast została ona zarejestrowana w celu emitowania obligacji. Nie ma tu żadnego spisku, ze niby „polska to firma zarejestrowana w USA” XDD

NeroLuna

2022-11-17, 20:00
Nie trafili xd