18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuchy w Przewodowie

huncfot130 • 2022-11-15, 22:36


Mówią że 2 osoby nie żyją.... AP mówi że to kacapskie rakiety


re...........66

2022-11-16, 00:54
chorym napisał/a:

Od razu jak usłyszałem że w polsce wyj***ła 'rosyjska' rakieta to na myśl mi przyszło pytanie, po co? a nawet jeśli byłaby zabłąkana, to jakie było prawdopodobieństwo że akurat zajebie w człowieka? O.o wali na kilometr wciągania nato w wojenke przez ukrów



pierw "rosyjska" teraz juz "rosyjskiej produkcji" xD nawet gdyby ukry nie chcacy w nas wyj***ły to karakany w sejmie pewnie zamiota pod dywan zeby ukruw nie stresować xD

vass

2022-11-16, 01:02
k***a zlot onuc. Nie pierwsza ruska rakieta, która nie trafia w cel. O ile to były rakiety. A jak były to 100% ruskie.

smc

2022-11-16, 01:16
Miała trafić w Belweder, a tralfiła w reklamówkę pełną Belvedere 0,7 :lol:

to...........10

2022-11-16, 01:17
chorym napisał/a:

Od razu jak usłyszałem że w polsce wyj***ła 'rosyjska' rakieta to na myśl mi przyszło pytanie, po co? a nawet jeśli byłaby zabłąkana, to jakie było prawdopodobieństwo że akurat zajebie w człowieka? O.o wali na kilometr wciągania nato w wojenke przez ukrów



Tak, kacapski trolu, na pewno.

Hetman_Wielki

2022-11-16, 01:22
teraz będą prężyć te swoje ciasne umysły, rady, komisję narady, ważne by co spotkanie cash leciał...

najgorsze jest to że ruskie już wiedzą jaką mamy obronę lotniczą, tak jest patrioty Narwy, Warty Wisły i co?

i k***a gówno, rakieta przylatuje sobie w gości jak w h*j w p*zdę dz**ki, otwarte zapraszamy !

gixi

2022-11-16, 01:32
reznik666 napisał/a:

pierw "rosyjska" teraz juz "rosyjskiej produkcji" xD nawet gdyby ukry nie chcacy w nas wyj***ły to karakany w sejmie pewnie zamiota pod dywan zeby ukruw nie stresować xD



jakieś dwie rakietki ominęły CAAAAALĄĄĄĄ upadlinę, żeby trafić w traktorek ze zbożem... A teraz zacytuję TVN24
"Rosyjskie rakiety spadły na terytorium Polski, zabijając dwie osoby - podała AP, powołując się na źródła w amerykańskim wywiadzie."
k***a! Jesteśmy w Polsce, ale informacje mamy od Amerykanów! Amerykanie dużo lepiej wiedzą co, skąd i dlaczego wybuchło. I z pewnością skotłowane zboże nie miało z tym nic a nic wspólnego... o nie, co to to na pewno nie. Abstynencja w ch*j bo podatki i akcyzy xD

Hiperion

2022-11-16, 01:36
Hetman_Wielki napisał/a:

teraz będą prężyć te swoje ciasne umysły, rady, komisję narady, ważne by co spotkanie cash leciał...
najgorsze jest to że ruskie już wiedzą jaką mamy obronę lotniczą, tak jest patrioty Narwy, Warty Wisły i co?
i k***a gówno, rakieta przylatuje sobie w gości jak w h*j w p*zdę dz**ki, otwarte zapraszamy !



I ty masz prawa wyborcze o zgrozo… patrioty mają zasięg do 160km, nawet jeśli by zareagowały to teraz pomyśl, 5km od granicy rakieta leci 20 sekund, zdążysz w tym czasie spuścić wodę w kiblu i do połowy się podetrzeć

chorym

2022-11-16, 01:37
mwaski napisał/a:

Tak, kacapski trolu, na pewno.



tak jestem kacapskim trolem bo próbuję zrozumieć jaki cel miałaby rosja żeby wyj***ć traktor w powietrze, daj jakieś argumenty zjebie a nie się przez rok nauczyłeś dwóch słów

kulawiec

2022-11-16, 02:09
No tak dług pozabudżetowy urósł z 50 do 450 miliardów, zabrakło kasy na zaliczki zamówiony sprzęt, zabrakło kasy na opał, dziura na całego, obligacje leżą i kwiczą te z BGK miały 9% :-) , inflacja ze 25% jak nie więcej, próbują wyprowadzać kasę funduszami funduszami pozabudżetowymi. Co robić, jakiś silos wywalić w powietrze to dobry pomysł. Nie ważne kto, Ruskie, Ukraińcy, niech nawet Rumuni wywalą, aby było o czym gadać, bo będzie można pod pretekstem wzmacniania obrony nakraść więcej i zwalić na kogoś, że to jego wina.

Powinny te rakiety pieprznąć w sejm w trakcie obrad, byłoby z pół roku spokoju.

na...........pl

2022-11-16, 02:10
Fachowców aż miło poczytać. Dawajcie dalej k***y bez honoru.

NeroLuna

2022-11-16, 02:19
Co by tam nie jebło, 2 wybuchy dosyć dobrze było słychać w mojej miejscowości oddalonej ok 30 km od Przewodowa. Zastanawiałam się ze znajomymi, czy aby znowu nie walą w poligon wojskowy UA w przewodzie czerwonogrodzkim. Mam mieszane uczucia, wychodzę zapalić na balkon i słyszę wojnę w innym państwie :-?

Hetman_Wielki

2022-11-16, 02:56
Hiperion napisał/a:

I ty masz prawa wyborcze o zgrozo… patrioty mają zasięg do 160km, nawet jeśli by zareagowały to teraz pomyśl, 5km od granicy rakieta leci 20 sekund, zdążysz w tym czasie spuścić wodę w kiblu i do połowy się podetrzeć



tak tak NATO bedzie chronić każdy cenymetr swojej ziemi, wielki h*j
zrozum o czym się mówi,

niemcy cały czas graja w h*ja, wszyscy k***a śpią, ale jednak ktoś zgonił
może chciałbyś być właśnie to ty co ?

pie**olenie o bezpieczeństwie
systemy wykrywania jak widać nie są juz powiązane z PL

to że UA widzi te rakiety i wiedzą gdzie spadną to inna bajka bo też mają selektywną obronę strategiczną
strategia Pl również jest takai wiedzą że nie jesteśmy się w stanie obronić ani nie będziemy !

Zresztą ta wojną pokazuje ze zniszczą nam elektrownie, kilka głównych lini przesyłowych i polska będzie stać otworem
zresztą zawsze stała przez ostanie 30 lat

a teraz sobie wyobraź taką sytuację geopolityczną
zamieniamy terytorialnie PL z niemcami, zgadnij po której stronie i w jakim sojuszu pozostali by Niemcy

odpowiedz jest jasna, byle kręcić lody, nord stream teraz delegacje do chin, byle wyr*chać wszystkich i odbić się od kleszczy USA

wiec niech ta rakietka spadnie na CB, bo tragedia jakaś tam rodzinna jakby co nie było to jest i tego k***a nie cofniesz!
a nie no spoko dogadamy się z ruskimi, słuchajcie ale takich jaj nie róbcie bo wam wpie**olimy hahaha

a teraz pokryjcie straty, renta dla żywicieli rodziny x3 średniej krajowej
i spłata wszelkich zadłużeń, bo robotnik z długiem zginał plus zadość uczynienie za straty moralne, życiowe

h*ja, kopiejki nie zobaczysz ;-)

PutinToSmiec

2022-11-16, 04:42
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Pisowska bolszewia podkuli ogon i pomerda ogonkiem na wschód warcząc na UE. Oni tylko kobiety na manifestacjach w obronie praworządności potrafią pałować



Kobiety są stworzone do pałowania .. jakbyś użył kiedyś z raz ku*asa to byś zrozumiał :mrgreen:

Zapewne ruskim sie sprzet zj***ł albo jak zwykle naj***ne kacapy sp***oliły robote .. ale rownież mozliwe ze to prowokacja tych kurew bolszewickich po tym jak na G20 osrali Ławrowa . :-D trzeba czekac na wyniki dochodzenia jaka to rakieta dokładnie itd

BABAiJAGA

2022-11-16, 05:43
Teraz piszą, że to pocisk manewrujący KH-101. Pociskiem za około 13 milionów dolarów sztuka gdzie błąd trafienia w cel waha się między 10 a 20 metrów a głowica konwencjonalna ma masę 400-450 kg chcieli trafić w skład zboża? Przecież przy tej masie głowicy zniszczenia byłyby dużo większe a nie takie jakie są na zdjęciach.

Heliar

2022-11-16, 06:52
Bedejot napisał/a:

rakieta ukraińska s300



Jakaś obronna to rakietka?