18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybrali konfidenta ;)

rrdzony • 2013-03-13, 20:49
Przed chwilą było jeszcze na wikipedii, już zniknęło jak ci zakonnicy, na których donosił:

Cytat:

Podczas trwania w Argentynie junty wojskowej generała Videli Redondo i podczas tzw. brudnej wojny 1976–1983 (hiszp. Guerra sucia) Bergoglio donosił wojskowym na lewicujących księży i zakonników, z których niektórzy potem znikali.




Cytat:

266. papieżem został wybrany kardynał z Argentyny Jorge Bergoglio. Obrał imię Franciszek. Studiował chemię, literaturę i psychologię. Jezuita wyświęcony w 1969 r., potem został prowincjałem zakonu w Argentynie. Biskup Buenos Aires od 1992 r. Przez dwie kadencje był też przewodniczącym Episkopatu Argentyny (2005-2011). W kwietniu 2005 r. adwokat występujący w imieniu ofiar argentyńskiej junty oskarżył kardynała o udział w porwaniu przez wojskowych dwóch jezuitów.


http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/782346,habemus-papam-papiez-franciszek-jest-z-argentyny-to-jorge,id,t.html?cookie=1

w6667812

2013-03-14, 00:55
eh, dawno temu, przeglądając sadola, czułem się dumny, że mam dostęp do informacji wiarygodnych, niezakłamanych - w przeciwieństwie do tych pokazywanych w mediach. ale do jakiegos czasu zaczęły sie tutaj pojawiac historie wyssane z palca, albo innej części ciała, niemające wiele wspólnego z rzeczywistością, kopiowane z innych portali. aż żal dupę ściska. na dniach postaram sie zebrac ostatnio zamieszczane tutaj brednie - tak ku przestrodze.

Monstertank

2013-03-14, 01:09
W końcu jakiegoś normalnego wybrali który wie co robić z lewakami :D

antek025

2013-03-14, 01:11
@rrdzony Wypie**alaj! Wolałbyś jakiegoś pedofila ale gejucha co by tobie i tobie poobnym żyło się lepiej? Lewaków powinno się palić i mordować w każdy możliwy sposób!!

cerastes

2013-03-14, 01:12
Ludzie przecież to jest dobra wiadomość.. Papież o poglądach prawicowych ma szanse zrobić porządek na świecie.
Przecież anarchia, pedały, pedofile i inne zboki utożsamia się z LEWICĄ !!!

choć jestem ateistą, jestem na tak !! mocna osoba przyda się na tym stanowisku

:mrgreen:


z wikipedii

Zaangażowanie przeciw ustawie o małżeństwie osób tej samej płci

Jednym z problemów, w sprawie których kardynał, jako prymas Argentyny, zabrał głos, stając do konfrontacji z rządem była Ustawa o małżeństwie między osobami tej samej płci. W dniu 9 lipca 2010, dzień przed jej zatwierdzeniem, wydał notę[16] określaną jako święta "wojna Boga" przeciw projektowi, który przewidywał, że homoseksualiści mogą zawrzeć ślub i adoptować dzieci[17]. Notatka kardynała prymasa Borgogliego, skierowana do mniszek karmelitańskich w Buenos Aires, opisywała wszczęcie procesu legislacji tego projektu jako "ruch diabelski" i zachęcała je do towarzyszenia modlitwą tej "świętej wojnie Boga", aby zapobiec temu, by homoseksualiści mogli zawierać związki małżeńskie. Były prezydent Argentyny Nestor Kirchner skrytykował "presję" Kościoła w tej sprawie[18]. Prezydent Cristina Fernandez de Kirchner w ostrych słowach potępiła Bergoglio za kampanię przeciwko małżeństwu osób tej samej płci w Argentynie, która była przedmiotem dyskusji w Kongresie. Fernandez de Kirchner oceniła pozycję Kościoła jako należącą do "średniowiecza i inkwizycji"[19].

Hannibal_PL

2013-03-14, 02:27
Phew. Na lewicę donosić to nie zło. To obowiązek. j***ć pie**olonych gejów i feministki wraz z tymi transami. j***ć PO. k***y sprzedajne żydowsko-arabskie. Całe szczęście że naród polski nie pozwala za bardzo tym ścierwom przenikać w nasze granice.

Loaloa

2013-03-14, 02:30
Wadowickie białe bóstwo przez cały pontyfikat obśliniało sobie mordy z różnej maści krwawymi dyktatorami, wliczając w to Pinocheta i jego koleżkę z Argentyny. Z papieży ostatnich kilkudziesięciu lat tylko Jan Paweł I (Albino Luciani) nie miał brudu za uszami, zresztą z tego powodu zaszkodziła mu kolacja z przyprawą z naparstnicy.

Nie ma się co podniecać przeszłością nowego papieża. On po prostu doskonale pasuje do charakteru instytucj, której przewodniczy.

Lensen

2013-03-14, 03:57
@up Od Pinocheta to Ty się odpie**ol. Facet zrobił porządek w kraju i posprzątał gówno zrobione przez idiotów.

Steven

2013-03-14, 04:19
Na twoją starą też coś mamy także nie fikaj.

Skądinąd

2013-03-14, 07:08
Powiem tak: dziwnie się patrzy na tego spasionego katabasa, niby-biednego jezuitę. Koleś, na oko 110 kg wagi, wozi się w ciuchach za kupę kasy, a w jego ojczyźnie ludzie mają za dużo, by zdechnąć, a za mało, by żyć. To podobna sytuacja, co w Polsce z JP2, chociaż u nas nie było aż takiej nędzy.

Szybko się Ameryka Płd. wyleczy ze swojego papieża. A kiedy Krk straci tamten kontynent, nie będzie już nawet czego zamiatać na miejscu Watykanu.

mazin

2013-03-14, 07:41
Wszystko to MOŻE być prawdą i nie zamierzam bronić nowego papieża (bo nie wiem jak było naprawdę). Autorzy notki zapomnieli jednak dodać, skąd takie oskarżenia. Pochodzą one z książki "Cisza" niejakiego Horacio Verbitskiego, znanego z lewackich poglądów i utrzymującego się z obsmarowywania - słusznie i niesłusznie - wszystkiego, co po prawej stronie. W młodości był nawet członkiem lewackiej organizacji terrorystycznej, do czego przyznał się po trzydziestu czy czterdziestu latach.
Całkiem możliwe, że Jose, tj Franciszek, ma swoje "za uszami", jednakże oskarżenia ze strony lewackiego bydła możemy zacząć brać na poważnie, kiedy rozliczymy naszych biskupów i kardynałów z donoszenie komuchom. Polecam książkę "Księża wobec bezpieki..." Isakiewicza-Zaleskiego - opisuje tylko jedną diecezję, a i tak od ilości ścierwa w szeregach czarnych włos na głowie się jeży.

Nikloon666

2013-03-14, 07:59
Bo to wszystko to te lewaki ;_; one som zue i takie niedobre i mityczne żydy i ich golemy ;_;,przez nih olei do mej cebuli podrożau;_;,a tag wogule to smoleńzg stau sie przez putina i sztucznom mgue bo ustawił ruskich i chuchali pod lotnisgjem;_; jezdem taki praficofy,każdy kto sie dorobił czegoś jest złodziejem ;_; (ch*j tam nie ważne że całe życie zapie**alał,ważne że złodziej, bo ma więcej ode mnie.). Czy nie zalatuje wam to hipokryzją? ,spotkałem się z wieloma wielkimi "prawicowcami" z ONR'u i MW i jakoś każdy tylko sloganami rzucał ,zamiast wyłączyć j***ną fronde (co ciekawe pan Terlikowski w frondzie zna się lepiej na gejach niż inni,może ciężko jest mu się ujawnić?)lub inne gówno,bo jak wiadomo media mają tendencje do przekłamywania,lewicowe na swoją stronę,a prawicowe na swoją stronę i ani Ty ani ja nic z tym niestety nie zrobimy,dopóki nie zaczniemy myśleć logicznie (to wtedy wyjdziemy na ulice i zrobimy porządek ze sk***ysynami ,ale i lewaki i prawicowcy wolą toczyć piane w necie między sobą bo w internecie siła)

MrPink

2013-03-14, 08:36
Jak możecie być tak ograniczeni i brać wikipedię za wiarygodne źródło?

qwachu

2013-03-14, 10:11
@MrPink: Gazecie Wybiórczej to nie przeszkadza i to tylko z polskiej wersji językowej. Jak czytałem jej przedruk (Darmowa gazetka "Metro") dziś w drodze do pracy, to kropka w kropkę z wiki zerznęli.

go...........ez

2013-03-14, 18:21

Hannibal_PL

2013-03-14, 18:59
Gorzki majonez. Co ty k***a masz w opisie?Pracujemy na tematyce skoków noża przed krzywej w tym sensie, że podczas tradycji skoków noża Echizen, wprowadzenie wzornictwa przemysłowego. WTF dude?