18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcze niespodzianki: Janusz Korwin-Mikke w Wydarzeniach

Caban1908 • 2013-06-02, 22:53
Badania wykazują, że partia Korwina-Mikke przekroczyła próg wyborczy. Czy będzie jeszcze większe poparcie dla jego i jego partii?




Do moderatora: dodaję jeszcze raz, bo któryś Szanowny moderator przeniósł do zbiorczego, a wiadomo że zbiorniki to śmierć dla posta.

Norbias

2013-06-02, 23:31
theresnothingupthere napisał/a:

zarówno JKM-a, jak i KNP popieram. ale z karą śmierci proponuje jednak przemyślec. mało było przypadków w których zwalniało się ludzi po dajmy na to 10 latach, bo och! jednak okazało się, że byli niewinni?



Oj nie, nie nie. Wręcz przeciwnie. Niech Polska pokaże że ma k***a jaja. Bo obecnie wszyscy preferują model resocjalizacji który gówno daje dobrym przykładem jest ten zwyrol:

Mariusz Trynkiewicz (ur. 10 kwietnia 1962 roku) - polski seryjny morderca.

Był nauczycielem z Piotrkowa Trybunalskiego, który latem 1988 roku zabił w swoim mieszkaniu przy ulicy Działkowej trzech chłopców: 11-letniego Tomasza Łojka oraz 12-letnich Artura Kawczyńskiego i Krzysztofa Kaczmarka. Trynkiewicz miał wtedy 26 lat. W śledztwie ujawniono, że wcześniej dopuścił się jeszcze jednego podobnego morderstwa na 13-letnim Wojciechu Pryczku. Ponadto był już karany za wykorzystywanie seksualne dzieci, a ostatnich zbrodni dokonał podczas przerwy w odbywaniu kary udzielonej w związku z chorobą matki.

W dniu 29 września 1989 roku został czterokrotnie skazany na karę śmierci (za każde zabójstwo z osobna). W wyniku późniejszego moratorium odsiaduje karę 25 lat pozbawienia wolności. Kara kończy się 11 lutego 2014 roku.

Link: http://www.karasmierci.info.pl/Morderstwo_czterech_nastolatkow_Piotrkow_Trybunalski_1988.htm

Ingles

2013-06-02, 23:33
SZAJBAAA napisał/a:

Ponieważ?


Nie będę się odwoływał do historii, bo musielibyśmy mieć porównywalną wiedzę w tym obszarze, żebyśmy się zrozumieli.
Odwołam się do natury człowieka. Oczywiście w czasach wojny należy obrać dyktatora i jest to jedyne słuszne wyjście, ale zaraz po wojnie należy dyktatora obalić. Jeżeli radykał dojdzie do władzy to nigdy nie odda jej dobrowolnie (np. po przegranych wyborach), a każde rządy należy w końcu zmienić, dać bodziec do rozwoju innym obszarom państwa/gospodarki. Być może jeden mądry władca byłby dobry, ale pomyśl o tym jak o chodzeniu na siłownię.
Możesz 4 razy w tygodniu powiedzmy robić biceps. Urośnie, będzie wielki w ch*j, silny, ale podejdzie do ciebie suchy chłopak i ci dopie**oli, bo nie masz szybkości, kondycji. Tak samo jest z Państwem. Musi się wszechstronnie rozwijać. Nie możesz wybrać na rządzącego człowieka, który pchnie Kraj w jednym kierunku, inne całkowicie pomijając. Radykałowie są po prostu niebezpieczni. Trzeba umieć dążyć do kompromisu. Trzeba rozwijać każdą część gospodarki/społeczeństwa, trzeba robić każdą partię mięśni.

skandal89

2013-06-02, 23:40
Ingles napisał/a:


Nie będę się odwoływał do historii, bo musielibyśmy mieć porównywalną wiedzę w tym obszarze, żebyśmy się zrozumieli.
Odwołam się do natury człowieka. Oczywiście w czasach wojny należy obrać dyktatora i jest to jedyne słuszne wyjście, ale zaraz po wojnie należy dyktatora obalić. Jeżeli radykał dojdzie do władzy to nigdy nie odda jej dobrowolnie (np. po przegranych wyborach), a każde rządy należy w końcu zmienić, dać bodziec do rozwoju innym obszarom państwa/gospodarki. Być może jeden mądry władca byłby dobry, ale pomyśl o tym jak o chodzeniu na siłownię.
Możesz 4 razy w tygodniu powiedzmy robić biceps. Urośnie, będzie wielki w ch*j, silny, ale podejdzie do ciebie suchy chłopak i ci dopie**oli, bo nie masz szybkości, kondycji. Tak samo jest z Państwem. Musi się wszechstronnie rozwijać. Nie możesz wybrać na rządzącego człowieka, który pchnie Kraj w jednym kierunku, inne całkowicie pomijając. Radykałowie są po prostu niebezpieczni. Trzeba umieć dążyć do kompromisu. Trzeba rozwijać każdą część gospodarki/społeczeństwa, trzeba robić każdą partię mięśni.



Ale kto w ogóle mówi, że on chce być dyktatorem jakimś, że prawica to od razu może faszysta? Jak już wcześniej pisałem, w Polsce było już wszystko, i wszystko zawiodło, trzeba czegoś co podciągnie ten kraj i nada mu dawną świetność, w moim mniemaniu ten człowiek może to osiągnąć, wystarczy, ze obejżymy ten filmik z tematu, był w sejmie raz i raz zrobił rozpie**ol, obalił rząd, dlatego teraz nie może wejść do niego ponownie, mam wrażenie, ze się go tam po prostu boją.

NieWiemZeWiem

2013-06-02, 23:44
a widziliscie na polsacie jak k***a wycieli fragmenty gdy polica przejezdza tłum? ani jednego slowa ze katuja ludzi tylko mowili cos o pociskach... Ja glosuje na prawice i to bedzie PAN Mikke. A h*j boje sie ze rozjebie gospodarke troche, bo jesli odrazu sciagnie z nas podatki bez zadnych innych zrodel dochodu dla panstwa moze sie wszystko zalamac no ale k***a....trzeba probowac ;) juz wszystkie h*je tym krajem rzadzily oprocz porządnej prawicy a wiec trzeba ich skosztowac :P

Ingles

2013-06-02, 23:47
skandal89 napisał/a:

Ale kto w ogóle mówi, że on chce być dyktatorem jakimś, że prawica to od razu może faszysta? Jak już wcześniej pisałem, w Polsce było już wszystko, i wszystko zawiodło, trzeba czegoś co podciągnie ten kraj i nada mu dawną świetność, w moim mniemaniu ten człowiek może to osiągnąć, wystarczy, ze obejżymy ten filmik z tematu, był w sejmie raz i raz zrobił rozpie**ol, obalił rząd, dlatego teraz nie może wejść do niego ponownie, mam wrażenie, ze się go tam po prostu boją.


No dobra jednak odwołam się do historii. Powiedz kto w kilkutysięcznej historii cywilizacji powiedział "mam radykalne poglądy, ale wybierzcie mnie to nie będę mordował, ani więził moich przeciwników. Naprawdę fajny koleś ze mnie będzie :) " a jak już został wybrany, dostał wielką władzę to nie okazywał swoich RADYKALNYCH poglądów, nie mordował i nie gnoił swoich politycznych oponentów. Mówię o radykałach, bo JKM jest radykałem.

skandal89

2013-06-02, 23:50
Ingles napisał/a:


No dobra jednak odwołam się do historii. Powiedz kto w kilkutysięcznej historii cywilizacji powiedział "mam radykalne poglądy, ale wybierzcie mnie to nie będę mordował, ani więził moich przeciwników. Naprawdę fajny koleś ze mnie będzie :) " a jak już został wybrany, dostał wielką władzę to nie okazywał swoich RADYKALNYCH poglądów, nie mordował i nie gnoił swoich politycznych oponentów.



Tyle, że jego oponęci powinni być ścigani ;) To jest jedyny człowiek który zrobił by porządną lustrację i czystki w tym chlewie. A co do Historii to Piłsłudski był całkiem spoko wodzem, ale z tym nie każdy zapewne się zgodzi, nie mniej jednak, za jego czasów Polska rosła w potęgę i nie bała się niczego.

Peter-Norivotset

2013-06-02, 23:54
skandal89 napisał/a:



Tyle, że jego oponęci powinni być ścigani ;) To jest jedyny człowiek który zrobił by porządną lustrację i czystki w tym chlewie. A co do Historii to Piłsłudski był całkiem spoko wodzem, ale z tym nie każdy zapewne się zgodzi, nie mniej jednak, za jego czasów Polska rosła w potęgę i nie bała się niczego.


Rosla w potege? gdy tylko doszedl do wladzy podatki od razu niemilosiernie wzrosly.
Poza tym Pilsudski byl socjalista!!!!!!!

Caban1908

2013-06-02, 23:56
@up
no rosła. Słyszałeś o COP za czasów Piłsudskiego?? A z jego socjalu to taki socjal że kapitalizm był.

Ingles

2013-06-02, 23:59
skandal89 napisał/a:

Tyle, że jego oponęci powinni być ścigani ;) To jest jedyny człowiek który zrobił by porządną lustrację i czystki w tym chlewie. A co do Historii to Piłsłudski był całkiem spoko wodzem, ale z tym nie każdy zapewne się zgodzi, nie mniej jednak, za jego czasów Polska rosła w potęgę i nie bała się niczego.


Ty tak uważasz. Zrozum, że nie wszyscy myślą jak ty. W tym kraju powinno być miejsce dla ludzi, którzy myślą inaczej niż ty. A najzabawniejsze jest to, że 90% ludzi, których uważasz za bohaterów tak uważało, że każdy ma prawo do własnego zdania (i co zabawniejsze nie jest istotne kogo uważasz za bohatera).

skandal89

2013-06-03, 00:00
grzechu5444 napisał/a:


Rosla w potege? gdy tylko doszedl do wladzy podatki od razu niemilosiernie wzrosly.
Poza tym Pilsudski byl socjalista!!!!!!!



Przecie piszę, ze nie każdy się ze mną zgodzi. Dla mnie był w tamtych czasach najlepszym co mogło spotkać Polskę.

@Ingles j.w. moje zdanie, mam do niego prawo, jak każdy ;)

dooniu

2013-06-03, 00:01
Rybsonix napisał/a:

co was jara w tym korwinie>>? przeciez jestem gbur



Ohh... Nie ładnie mówisz o sobie :/ Do tego te błędy :/ 3 błędy w pierwszym zdaniu.

Jak ktoś wyżej- Za Pana Korwina zawsze piwo :)

Cz...........ot

2013-06-03, 00:29
Duży plus, a raczej browar dla Polsatu!

Szczam_na_Zakrystii

2013-06-03, 01:53
Ingles napisał/a:


No dobra jednak odwołam się do historii. Powiedz kto w kilkutysięcznej historii cywilizacji powiedział "mam radykalne poglądy, ale wybierzcie mnie to nie będę mordował, ani więził moich przeciwników. Naprawdę fajny koleś ze mnie będzie :) " a jak już został wybrany, dostał wielką władzę to nie okazywał swoich RADYKALNYCH poglądów, nie mordował i nie gnoił swoich politycznych oponentów. Mówię o radykałach, bo JKM jest radykałem.



A czy Ty uważasz że w obecnych czasach w naszym kraju byłby możliwy dyktator?
Z resztą nie ważne, ale moim zdaniem dyktator który chciałby Polskę
postawić na nogi ma mój głos!
Skończmy z tym pie**oleniem o parytetach, wolnych związkach partnerskich itd. które są tylko przykrywką do tego co robią te k***y na Wiejskiej "co by się tylko naród nie dowiedział"

Do tego Korwin żadnym dyktatorem nie będzie (a jeżeli już to krótko) ale może naprowadzi następców na dobre tory.

Byli jużwszyscy i każdy dał dupy!
A wy jak osły dalej na nich chcecie głosować bo wam obiecają gruszki na wierzbie!
Korwin mói tak " Oni wam obiecują że wam dadzą a Ja wam obiecuje że nic wam nie dam ale też nie będę zabierał"!

oozyxak0o

2013-06-03, 10:12
Znowu nalot j***nych katodebili, którzy popierają PiS :homer:

Caban1908

2013-06-03, 19:40
oozyxak0o napisał/a:

Znowu nalot j***nych katodebili, którzy popierają PiS :homer:


j***ny to ty jesteś przez tata_1 i tata_2 bęcwale. I gdzie tu masz pis lewaczku?