18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcza zrównuje Inkę z hitlerowskimi zbrodniarzami

Nick_Diaz • 2014-02-09, 22:07
Znana wszystkim dobrze gazeta wyborcza (vel gówno wybiórcze) po raz n-ty przekroczyła granice dobrego smaku. Nazywanie nas, narodowców faszystami to przy najnowszym "numerze" pikuś. W trakcie jednego z opublikowanych na jej łamach wywiadu "Inkę" zrównuje się... z hitlerowskimi zbrodniarzami.



W rozmowie ze znaną w swoim środowisku pisarką Magdaleną Tulli dziennikarz Wyborczej przytoczył słowa przemowy kol. Adama Małeckiego z marszu Antykomuna Idzie, który odbył się w grudniu zeszłego roku. Mówił on tam, że to właśnie ta siedemnastoletnia "Inka" powinna być wzorem dla współczesnej młodzieży.

Rakowski-Kłos, przeprowadzający wywiad ocenił życiorys sanitariuszki "Łupaszki" jako zmarnowany, a nie godny naśladowania.

Wtóruje mu również Tulli, która stwierdza, że "Możemy się martwić, że została zamordowana, możemy współczuć, możemy szanować wybór, ale ekscytować się? Hitlerowscy zbrodniarze skazani na śmierć też ginęli z okrzykiem "Heil Hitler".


Wiosna Ludów idzie...


za: narodowcy . net/polska / 9027-wyborcza-zrownuje-inke-z-hitlerowskimi-zbrodniarzami

stalowyszczur

2014-02-09, 22:17
Niech pie**ola, potem bedzie latwiej rozliczyc.

dzarul

2014-02-09, 22:40
A co Ty wymagasz od tych ścierw!!1 Dla nich bohaterem jest jaruzelski, bauman, brat szechtera!! To czosnki. które szkodzą krajowi, taka V kolumna. Wiadomo co z nimi należy zrobić!

staineer

2014-02-09, 23:00
uwielbiam ból dupy prawicowych pseudo patriotów którzy plują się o każdy w ich mniemaniu przejaw antypolskości z strony pedalskiej lewicy: tak było z gra "Panzer", z "Unsere Mütter, unsere Väter" itd. szkoda tylko że plucie wynika z braku wiedzy, ktoś wam nawkłada gówna do głowy a wy jak ślepe pieski idziecie za stadem, często nawet głupia Wikipedia wystarczy do weryfikacji informacji (nie mówiąc już o książkach) ale to też jest chyba zbyt trudne :plzdie:

dzarul

2014-02-09, 23:10
staineer napisał/a:

uwielbiam ból dupy prawicowych pseudo patriotów którzy plują się o każdy w ich mniemaniu przejaw antypolskości z strony pedalskiej lewicy: tak było z gra "Panzer", z "Unsere Mütter, unsere Väter" itd. szkoda tylko że plucie wynika z braku wiedzy, ktoś wam nawkłada gówna do głowy a wy jak ślepe pieski idziecie za stadem, często nawet głupia Wikipedia wystarczy do weryfikacji informacji (nie mówiąc już o książkach) ale to też jest chyba zbyt trudne :plzdie:

a co ma człowieku gra Panzer do tego, ajesli chodzi o tą druga pozycję to jawne wybielanie Niemców. Dobrze, że k***a w tym serialu cukierki nie były rozdawane przez SS. Temu gniotowi jakbyś wiedział baranie dostało się też w Ameryce, gdzie żydzi nie lubią zbytnio Polaków. I sam giń j***ny niedorozwoju!!!

yava1111

2014-02-09, 23:17
up.
Brak wiedzy powiadasz ??? Nie zapomnij że za komuny palowali każdego geja który okazywał publicznie swoje uczucia .Nie zapomnij ze to komuniści 17 września zakatowali Polskę ramie w rami z Narodowymi SOCJALISTAMI.
Proszę podaj dowód że Stefan Michnik brat Naczelnego GW nie był stalinowskim sędzią , który odpowiadał za wyroki na ludziach którzy walczyli z Totalitaryzmem . Odsyłam cię do Wikipedii na którą się powołujesz.
Niedozbrojony nawet nie lewaku a psie który ujada na smyczy powinieneś 5 razy p się w głowę .
''Komunista przeczyta Marksa, prawicowiec przeczyta i zrozumie.''

sard

2014-02-09, 23:27
Kuźwa... ale wy lubicie nadinterpretować - osoba wypowiedziała co tam se chciała, użyła gównianego porównania, które miało być mocne, a wyszło gówniane.
Tak czy inaczej patrząc na to co się dzieje od dziesiątków lat po śmierci tak odważnej dziewczyny jak Inka też mam wrażenie, że zmarnowała swe życie, bo nie widać docenienia przez rodaków tego o co walczyła...

staineer

2014-02-09, 23:48
to nawet nie było porównanie :) po prostu wyraziłem przy okazji swój ból dupy o to że ludzie (licząc skromnie na odezwę takich własnie tłuków) którzy "walczą" o prawdę historyczną sami jej nie znają. Ogólnie to rzygać się już chce od tej całej martyrologi, było tyle pozytywnych wydarzeń w historii tego kraju a ci trują dupę ciągle o to samo

aa...........am

2014-02-10, 00:43



a ty stainer przestan pie**olic farmazony bo ci pani lache na semestr postawi

Ra...........py

2014-02-10, 01:04
No k***y j***ne pismaki, nic tylko zabrać z domu pały i iść im wszystkim j***ć po ryjach i patrzeć czy puchnie równo, wszedłem tu się rozluźnić a wk***iłem się.

TRQPL

2014-02-10, 09:37
Nie dajmy się skundlić i wmówić sobie że Polskość to coś złego.

Suka_Blyat

2014-02-10, 09:42
Niestety, ale obawiam się, że tych ludzi rozliczy tylko historia, a nie współczesny Naród

dzarul

2014-02-10, 09:48
staineer napisał/a:

to nawet nie było porównanie :) po prostu wyraziłem przy okazji swój ból dupy o to że ludzie (licząc skromnie na odezwę takich własnie tłuków) którzy "walczą" o prawdę historyczną sami jej nie znają. Ogólnie to rzygać się już chce od tej całej martyrologi, było tyle pozytywnych wydarzeń w historii tego kraju a ci trują dupę ciągle o to samo


Kto nie zna historii? Proszę podaj swoją "prawdziwą " wersję na temat Inki? Że co była faszystką? Bucu niedoj***ny!!! Widać stały czytelnik gównianej!

bombanaszychmarzeń

2014-02-10, 09:51
Ciekawe porównanie. Nie mówię rzecz jasna o tym użytym w artykule bo to jest po prostu głupie. Miało być być mocne (sadol powinien to akurat docenić) a wyszło żałośnie. Chodzi mi o błąkający się gdzieś na sadolu lament o nieobiektywności mediów wobec Korwina. O tym jak to dziennikarze i inne tępe lemingi nie potrafią docenić błyskotliwych porównań pana Janusza. O tym że nie poddali jego wypowiedzi stosownej egzegezie. I... co widać. A to że sadol nie myśli. Takie to ciekawe porównanie. Bo wniosek sam raczej oczywisty.

A o widocznym wyżej ujadaniu... Ważne że się poczuliście lepiej. Przecież o to w życiu chodzi. Niektórym wystarczy do tego rodzina. Inni lubią pomagać. Wy ujadać. Czuć się oszukiwani... opluwani. I żyć nadziejom na rozwalanie cudzych mord.

sory... Za błędy. Pisane w pośpiechu z kubkiem kawy w ręce. (Albo po prostu mnie kiepsko polskiego nauczyli na kursach szpiegowskich w wyborczej. )