18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcza zrównuje Inkę z hitlerowskimi zbrodniarzami

Nick_Diaz • 2014-02-09, 22:07
Znana wszystkim dobrze gazeta wyborcza (vel gówno wybiórcze) po raz n-ty przekroczyła granice dobrego smaku. Nazywanie nas, narodowców faszystami to przy najnowszym "numerze" pikuś. W trakcie jednego z opublikowanych na jej łamach wywiadu "Inkę" zrównuje się... z hitlerowskimi zbrodniarzami.



W rozmowie ze znaną w swoim środowisku pisarką Magdaleną Tulli dziennikarz Wyborczej przytoczył słowa przemowy kol. Adama Małeckiego z marszu Antykomuna Idzie, który odbył się w grudniu zeszłego roku. Mówił on tam, że to właśnie ta siedemnastoletnia "Inka" powinna być wzorem dla współczesnej młodzieży.

Rakowski-Kłos, przeprowadzający wywiad ocenił życiorys sanitariuszki "Łupaszki" jako zmarnowany, a nie godny naśladowania.

Wtóruje mu również Tulli, która stwierdza, że "Możemy się martwić, że została zamordowana, możemy współczuć, możemy szanować wybór, ale ekscytować się? Hitlerowscy zbrodniarze skazani na śmierć też ginęli z okrzykiem "Heil Hitler".


Wiosna Ludów idzie...


za: narodowcy . net/polska / 9027-wyborcza-zrownuje-inke-z-hitlerowskimi-zbrodniarzami

O_Co_Ci_Chodzi

2014-02-10, 09:56
bombanaszychmarzeń napisał/a:

Ciekawe porównanie. Nie mówię rzecz jasna o tym użytym w artykule bo to jest po prostu głupie. Miało być być mocne (sadol powinien to akurat docenić) a wyszło żałośnie. Chodzi mi o błąkający się gdzieś na sadolu lament o nieobiektywności mediów wobec Korwina. O tym jak to dziennikarze i inne tępe lemingi nie potrafią docenić błyskotliwych porównań pana Janusza. O tym że nie poddali jego wypowiedzi stosownej egzegezie. I... co widać. A to że sadol nie myśli. Takie to ciekawe porównanie. Bo wniosek sam raczej oczywisty.

A o widocznym wyżej ujadaniu... Ważne że się poczuliście lepiej. Przecież o to w życiu chodzi. Niektórym wystarczy do tego rodzina. Inni lubią pomagać. Wy ujadać. Czuć się oszukiwani... opluwani. I żyć nadziejom na rozwalanie cudzych mord.

sory... Za błędy. Pisane w pośpiechu z kubkiem kawy w ręce. (Albo po prostu mnie kiepsko polskiego nauczyli na kursach szpiegowskich w wyborczej. )



k***a mać przez pomyłkę dałem ci piwo. A tak przy okazji pie**ol się :kupa: .

johnnybgoode

2014-02-10, 10:03
k***a, tępe ch*je, że się tak wyrażę. Czy ktoś porównał jej działania to czynów hitlerowskich zbrodniarzy? Jesteście na tyle tępi, że wysunięcie własnych wniosków z krótkiego tekstu jest zbyt trudne? Proponuję wrócić do podstawówki; gimbaza mogłaby okazać się zbyt trudna.
Tu chodzi o młodą osobę, która oddaje życie w beznadziejnej sprawie; czy jej działania cokolwiek znaczyły? Stała się tylko ikoną pewnej wąskiej grupy mediów; to chyba jej największa zasługa.

bombanaszychmarzeń

2014-02-10, 10:11
Będziesz tego żałował do końca życia. Przy odrobinie szczęścia... przy lustracji która nastąpi po tych "dniach gniewu" zostanie ci to wytknięte. Dał piwo zdrajcy. :]

Tak na marginesie. Ładny dzień. Nie widać gejowskich komand atakujących kościoły. Niemieckie i rosyjskie wojska też nie stacjonują w wawie. Doprawdy same złe wiadomości dla każdego sadola.

Tusk nie przeprasza za Stocha. Powiedzcie... Jak to znosicie?

zerwikaptur

2014-02-10, 10:13
czy sie to komuś podoba czy nie ruch narodowy w narodzie rośnie w siłe jest coraz wiecej młodych ludzi którym nie jest obojętne to jak sie szkaluje i przeinaczaq polską historie .A ci wszyscy ełropejczycy co to sie jarają wszystkim i niczym multikulti itd maja ból dupska .
ps :szechter ty k***o

Tradyt

2014-02-10, 10:14
johnnybgoode napisał/a:

k***a, tępe ch*je, że się tak wyrażę. Czy ktoś porównał jej działania to czynów hitlerowskich zbrodniarzy? Jesteście na tyle tępi, że wysunięcie własnych wniosków z krótkiego tekstu jest zbyt trudne? Proponuję wrócić do podstawówki; gimbaza mogłaby okazać się zbyt trudna.
Tu chodzi o młodą osobę, która oddaje życie w beznadziejnej sprawie; czy jej działania cokolwiek znaczyły? Stała się tylko ikoną pewnej wąskiej grupy mediów; to chyba jej największa zasługa.


Sam jesteś tępy.Nie oddała życia dobrowolnie tylko zamordowały ją czerwone sk***ysyny.Dlatego tylko, że chciała aby jej ojczyzna była wolna.Skoro walkę za ojczyznę i poświęcenia własnego życia nazywasz beznadziejną sprawą.To sorry gregory ale nie mamy o czym dyskutować.

sharqylbj

2014-02-10, 10:16
A ja doszedłem do wniosku, że jeśli ludzie, którym sytuacja w kraju nie odpowiada, których codzienność wk***ia, rząd ich wk***ia, naród ich wk***ia hejcą sami siebie, to tutaj nigdy nic się zmieni. Bo gdyby miało się zmienić to musiałby być zryw całej społeczności - a obecnie nasz kraj to: 10% "wyzwoleniowcy" z internetu, którzy cały czas tylko piszą jak to by rozj***li rząd, 10-20% - lewacy (wszelakiej maści - pedały, fani i fanki brudnych ku*asów, eko-hipsterzy ze starbusia, vege-zjeby), 5% z nich to trolle, którzy zajmują cały czas połowę z tych "wyzwoleniowców" na codziennych kłótniach na sadisticu, czy inszych portalach, 20% to lemingi, dla których tvn to wolne media, PO to full-demokracja, wałęsa jest czysty jak złoto, a okrągły stół dla nich to prawie jak drugi 11 listopada k***A. Pozostała część ma wyj***ne, i po prostu starają się przeżyć od 1 do 1, ale są zbyt tępi żeby się sczaić że przychodzi im to coraz trudniej - tak, to właśnie ta połowa nie chodzi na wybory (które i tak mają ch*ja znaczenia, bo to wszystko i tak jest ustawione przez j***nych czosnków :v). Dlatego ja osobiście czekam, ile? Myślę, że jeśli w 10 lat tutaj nie zacznie się robić druga Ukraina (która no dobra, idzie w ch*jową stronę, bo do eurokomunizmu, ale jednak pokazuje, że ludzie tam potrafią się wk***ić i wziąć szmaty z rządu za frak), to mogę spokojnie wypie**alać z tego kraju.

bombanaszychmarzeń

2014-02-10, 10:16
Zerwikaptur masz nick po Litwinie... Myślę właśnie że jest coraz więcej ludzi którzy przeinaczają naszą historie. Akurat wszelkie ruchy narodowe... we wszystkich krajach od tego zaczynają. No, ale jak wiemy jest polski patriotyzm, a np. ukraiński i litewski nacjonalizm...

HowAbout

2014-02-10, 10:34
Spoko, spoko, spalicie sobie jakąś tęczę czy inny przejaw "pedalstwa" i wam ból dupki przejdzie. "patryjoty". :)

Du...........77

2014-02-10, 10:52
Daj linka, bo równie dobrze mogłeś sobie to przepisać z odpowiednimi przeinaczeniami.

johnnybgoode

2014-02-10, 11:05
@up potrzebne źródło? Przecież sam autor pokazuje, że nie rozumie przeczytał

"W trakcie jednego z opublikowanych na jej łamach wywiadu "Inkę" zrównuje się... z hitlerowskimi zbrodniarzami."

"Możemy się martwić, że została zamordowana, możemy współczuć, możemy szanować wybór, ale ekscytować się? Hitlerowscy zbrodniarze skazani na śmierć też ginęli z okrzykiem "Heil Hitler".

trochę zawracanie dupy szokującym stwierdzeniem, typowe dla niezależna.pl

Tomasz23

2014-02-10, 11:10
Przecież tu nic nie ma o porównaniu jej działań do działań hitlerowców. Nie rozumiem tego zamieszania. Gość po prostu chciał przekazać (bardzo mizernie) że krzyknąć przed śmiercią "Niech żyję Polska" to nic wielkiego według niego. Dla mnie to co zrobiła Inka to objaw patriotyzmu, ale nie uważam się za narodowca.

las84500

2014-02-10, 12:30
Jeszcze trochę i z gównianej dowiemy się, że AK było organizacją terrorystyczną. W zgodzie zresztą z niemiecką propagandą szerzoną przez goebbelsa wśród obywateli niemieckich podczas wojny i z działaniami na żołnierzach AK prowadzonych przez wielbionych przez michników komuchów tuż po wojnie.

erhard

2014-02-10, 12:42
Cytat:

Hitlerowscy zbrodniarze skazani na śmierć też ginęli z okrzykiem "Heil Hitler".



I o to ten cały ambaras. Jak ktoś nie zna historii pomyśli, że ona też krzyczała "Heil Hitler". Pytanie czy to niefortunne stwierdzenie (co pewnie się stało), czy specjalna manipulacja :roll: