18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcy PiSu

Ec...........on • 2010-06-03, 13:30
Trailer:


"Jarosław Kaczyński to tutaj był bohaterem" :idzwch*j:

A tu momentami wyskoki moherów:

'Dosyć kłamstw' :idzwch*j:
Babcia zasłaniająca się "Naszym Dziennikiem" mówi wszystko.


:homer: żeby Polska była Polską...

Vs

2010-06-04, 00:56
Sadyści..
Na wybory.. !

Ec...........on

2010-06-04, 10:32
PinkRose napisał/a:




Nie jestem ćpunem a na JKM głosuję bo to jest najbardziej szczery kandydat. JKM to nie tylko legalizacja. Jak poznasz poglądy Korwina to będziesz wiedział że jest między innymi za wypowiedzeniem konkordatu mafii watykańskiej.



Szczery jak ch*j. Wyobrażasz sobie takiego pyskatego prezydenta któremu brak klasy?

slomzi

2010-06-04, 11:11
powinien nadjechać z dużą prędkością samochód pułapka i wszystkich tam rozpie**olić, mohery j***ne, albo spychaczem ich k***y w jedno miejsce i wysadzić. Świetny materiał obrazujący to jak szybko i bezgranicznie można zawładnąć i manipulować ciemną masą. Myślenie większości tam znajdujących się ludzi jest na poziomie niewolników czy rycerzy, którzy zdanie pana który ich "karmi" głupotą i omamia nadzieją na lepsze jutro powtarzają jako własne spostrzeżenia. Kaczyński zastał Polskę murowaną a pozostawił rozj***ną... a z powodu jego bezmyślnego "wypadu" do smoleńska pogrzebał kilkudziesięciu ważnych dla Polski ludzi. Jeszcze tylko brakuje tego, żeby drugi kurdupel kontynuował gówno jakie zaczął brat pod siebie robić.

Sebun

2010-06-04, 11:12
Echelon napisał/a:



Wyobrażasz sobie takiego pyskatego prezydenta któremu brak klasy?


Przynajmniej nie odczulibyśmy zmiany, żaden prezydent w historii Polski nie ośmieszał za granicą naszego kraju tak jak pan LK.

koksiq

2010-06-04, 12:05
PinkRose napisał/a:


Nie jestem ćpunem a na JKM głosuję bo to jest najbardziej szczery kandydat. JKM to nie tylko legalizacja. Jak poznasz poglądy Korwina to będziesz wiedział że jest między innymi za wypowiedzeniem konkordatu mafii watykańskiej.


Znam jego poglądy, ale tak czy siak uważam że na prezydenta się nie nadaje. Prezydent to osoba która powinna godnie reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej, czego Janusz Korwin-Mikke nie potrafiłby zrobić. W ogóle to jak wcześniej już pisałem sam prezydent nie wiele może zdziałać w Polsce.

loras napisał/a:

Mam nadzieję, że Korwin zgromadzi chociaż te 5-6%, żeby UPR i WiP mogły to przekuć na poparcie w wyborach parlamentarnych.


Myślę że zdobędzie tyle głosów.
Według sondy na Interii gdzie głosowało 300 tys osób (w chwili gdy piszę tego posta jest dokładnie 299996 :-) ) wyniki prezentowały się następująco:
49 % Jarosław Kaczyński
25 % Bronisław Komorowski
13 % Janusz Korwin-Mikke
5 % Grzegorz Napieralski
Na dalszych miejscach kandydaci mają po 2 czy 1 procent poparcia.

Jak widać wyniki te różnią się od przedstawianych w mediach, co mnie dziwi bo z internetu korzystają głównie ludzie młodzi a tu Jarek ma bardzo duże poparcie. Może uda mu się wygrać wybory :-)

Bombelek

2010-06-04, 13:57
wbrew pozorą dużo ludzi popiera jarka, a duża część z nich w ankietach wstydzi się na niego zagłosować (takich w których trzeba komus powiedzieć, a nie kliknąc). I prosze bez pie**olenia o sztabach ludzi głosujących, bo takich ma PO i zapewne PiS.

Jeszcze ciekawostka, po której stałem sie elektoratem negatywnym PO. Dzwoni kobieta z ankietą o prezydenta. Odbiera tata, gdy dowiedziała się ze ma ponad 50 lat stwierdziła że nie pasuje do ankiety i dziękuje bardzo. Co to k***a ma być, wybieramy sobie tylko grupy o największym poparciu na PO, a reszte pomijamy ;/

Ec...........on

2010-06-04, 15:29
Sebun napisał/a:


Przynajmniej nie odczulibyśmy zmiany, żaden prezydent w historii Polski nie ośmieszał za granicą naszego kraju tak jak pan LK.



Oczulibyśmy gdyby to był JKM. Dużo gada mało potrafi. Koleś jest jednym z populistów na bazie ciemnogrodu.

Janusz~

2010-06-04, 17:30
koksiq,
Analizując wyniki tej sondy należałoby wziąć pod uwagę strukturę osób, które odwiedzają portal. Do elektoratu PO nie należą w dużej mierze osoby odwiedzające interia.pl. Najbardziej wiarygodną ankietą na portalu internetowym byłaby (a jak!?) ta umieszczona na NK.

cross2332

2010-06-04, 20:39
Zgraja boj***nych kretynów zombie !!! Ci ludzie są zacofani ! Kaczyński ich tak zmanipulował, że zachowują się niczym bezmyślne zombie... Oszalały tłum, otępiałych idiotów, którzy gotowi są zabić...

koksiq

2010-06-04, 21:01
cross2332 napisał/a:

Zgraja boj***nych kretynów zombie !!! Ci ludzie są zacofani ! Kaczyński ich tak zmanipulował, że zachowują się niczym bezmyślne zombie... Oszalały tłum, otępiałych idiotów, którzy gotowi są zabić...


Coś Ci się chyba pomyliło z Koreą Północną i ich przywódcą.

badboygamer

2010-06-04, 22:15
koksiq napisał/a:


Coś Ci się chyba pomyliło z Koreą Północną i ich przywódcą.




ty oglądałeś ten sam filmik co my? Filmik w pierwszym poście w tym temacie. Nie nazwiesz tego agresją? Ahh sam byś tak samo zrobił wyzywał i groził używając przy tym beznadziejnych argumentów.

kobielak13

2010-06-07, 01:29
Cytat:


Jeszcze ciekawostka, po której stałem sie elektoratem negatywnym PO. Dzwoni kobieta z ankietą o prezydenta. Odbiera tata, gdy dowiedziała się ze ma ponad 50 lat stwierdziła że nie pasuje do ankiety i dziękuje bardzo. Co to k***a ma być, wybieramy sobie tylko grupy o największym poparciu na PO, a reszte pomijamy ;/



A nie przyszlo Ci do glowy ze moze mieli juz wystarczajaca ilosc osob ktore wziely udzial w ankieie w tym wieku? Moze gdyys mial znajomego robiacego "na sluchawce" to bys wiedzial ze jak sie robi ankiete to sie bierze mniej wiecej tyle samo osob z kadzego danego przedzialu wiekowego

badboygamer

2010-06-17, 17:06
kobielak13 napisał/a:



A nie przyszlo Ci do glowy ze moze mieli juz wystarczajaca ilosc osob ktore wziely udzial w ankieie w tym wieku? Moze gdyys mial znajomego robiacego "na sluchawce" to bys wiedzial ze jak sie robi ankiete to sie bierze mniej wiecej tyle samo osob z kadzego danego przedzialu wiekowego



najpierw trzeba mieć znajomych (ci spod siedziby wielkiego radia sie nie liczą)

buba0

2010-06-30, 19:34
koksiq napisał/a:


Znam jego poglądy, ale tak czy siak uważam że na prezydenta się nie nadaje. Prezydent to osoba która powinna godnie reprezentować swój kraj na arenie międzynarodowej, czego Janusz Korwin-Mikke nie potrafiłby zrobić. W ogóle to jak wcześniej już pisałem sam prezydent nie wiele może zdziałać w Polsce.



Doj***les do pieca. Powiedz mi a jaki poziom prezentuje Kaczor ?
Brak wysublimowanego słownictwa + karłowatosc i ogolnie wyglad kolesia z Ulicy Sezamkowej + calkowity brak ogłady z jezykami obcymi ( Roger Perejro, Borubar, U dwa itp. ) Mam dalej wymieniac ?

Jak dla mnie w panstwie powinien rzadzic konkretyn koles. Nawet taki drugi Kwasniewski. Taki gosc, ktory ma wysoka kulture osobista, mowi plynnie w Ojczystym jezyku i zna przynajmniej perfekcyjnie Angielski i jakis inny jezyk.
To co nam teraz serwuja, to zwykle gowno.

Najlepszy kandydat na prezydenta ludzie :D

LadyBergamoth

2011-07-21, 07:51
"jesteśmy polskim narodem i bardzo nam smutno z tego powodu" ;D