18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyborcy PiSu

Ec...........on • 2010-06-03, 13:30
Trailer:


"Jarosław Kaczyński to tutaj był bohaterem" :idzwch*j:

A tu momentami wyskoki moherów:

'Dosyć kłamstw' :idzwch*j:
Babcia zasłaniająca się "Naszym Dziennikiem" mówi wszystko.


:homer: żeby Polska była Polską...

mcmt

2010-06-03, 19:50
Chocby dlatego, ze nie chce nalezec do tej... "egzotycznej" grupy spoleczenstwa, na PiS glosowac nie bede.

Ramsey007

2010-06-03, 20:14
Straszne to jest...

Nauczyć grona mocherów słow "hańba", "prowokacja", "manipulacja"...

peniseusz

2010-06-03, 20:33
za takich właśnie dziadziusiów kocham Polskę

RemeiK

2010-06-03, 21:06
Ten to ma samokontrolę, już po tym "idź pan stąd" nie wytrzymał bym.

de_Vil

2010-06-03, 21:25
tak bronicie liska a co lisek o Was myśli?


areekdee

2010-06-03, 21:52
Powiem krótko... wziąć kałacha lub jakiegoś lkm i ich tam wszystkich(pisowców) rozj***ć :D

koksiq

2010-06-03, 22:01
chetek napisał/a:

Motłoch. I tacy ludzie mają decydować o mojej przyszłości w tym kraju? Już abstrah*jąc od sympatii politycznych, to są po prostu ludzie z klapkami na oczach, którzy w zdecydowanej większości nie potrafią myśleć samodzielnie i przyjmują za święte to, co powie ichni uwielbieniec.

CreativePL - dziękuję, wolę JKM.


Wole żeby tacy ludzie decydowali niż naćpani małolaci którzy głosują na Janusza Korwin-Mikke tylko dlatego że jest za legalizacją.
Tak czy siak sam prezydent w tym kraju nie wiele może zrobić. Ja zagłosuję na Jarosława Kaczyńskiego - jedynego dobrego kandydata.

banan322

2010-06-03, 22:12
macko3339 napisał/a:

Tych moherów powinni pałować a nie ludzi z marszu konopi.



Zgadzam się z Tobą w 100% :)

Mati

2010-06-03, 22:26
Hehe i oczywiście "pokaż tego pana"

Bombelek

2010-06-03, 22:29
niesamowita tolerancja bije od was, aż miło czytać te wszystkie postępowe posty o paleniu i wysadzaniu dziadków w powietrze ;) Jesteście gówno warci, tak jak wszystkie oszołomy haha

PinkRose

2010-06-03, 22:34
koksiq napisał/a:


Wole żeby tacy ludzie decydowali niż naćpani małolaci którzy głosują na Janusza Korwin-Mikke tylko dlatego że jest za legalizacją.



Na Jarosława głosują zapijaczeni małolaci którzy wiedzą że Prezesik z bratem za życia lali do gardła garściami z małpeczek.

Nie jestem ćpunem a na JKM głosuję bo to jest najbardziej szczery kandydat. JKM to nie tylko legalizacja. Jak poznasz poglądy Korwina to będziesz wiedział że jest między innymi za wypowiedzeniem konkordatu mafii watykańskiej.

Osobiście uważam że kościół stał się instytucją usługową i za opłaty oferuje różne usługi. A skoro bierze od wiernych kasę na pogrzeby, chrzesty wesela etc itp. To niech odpie**oli się od kasy podatników. Dlatego zagłosuję na każdego kandydata który wypowie konkordat a pieniądze z tego celu rząd by zainwestował w inne sfery życia publicznego, np: Zdrowie.

Bombelek

2010-06-03, 22:36
korwin buehehe no może i fajnie gada, szkoda tylko że w życiu bez jakiejś rewolty by swoich rządów nie zaprowadził ;) Pyzatym tacy jak on powinni zostać na marginesie jako folklor polityczny, jak by sie zachowywał rozsądniej i realnie podchodził do większości spraw to by miał więcej głosów, a tak nawet w UPR go nie chcieli/pokłócił sie biedaczek


PS co nie zmienia faktu że tak jak on w dupie mam dupokracje i chciałbym w polsce Pinocheta ;)

'Som

2010-06-03, 22:42
Zidiociali postępowcy, skretyniałe liberały z większości Was.
Żryjcie dalej papkę jaką podają wam media. Jeżeli to wy jesteście przyszłością narodu, to zaczynam się bać. Ćpuny i lewaki

loras

2010-06-03, 23:33
Znasz w ogóle pojęcie liberalizmu? PO jest partią konserwatywno - liberalną, PiS to konserwa w 100%.
Jedynymi liberałami w tym kraju są UPR i WiP z Korwinem na czele. Likwidacja podatku dochodowego, przejście na OFE, likwidacja ZUS i KRUS, prywatyzacja szpitali, państwo minimalne, wolny rynek a nie gospodarka socjalna. Mam nadzieję, że Korwin zgromadzi chociaż te 5-6%, żeby UPR i WiP mogły to przekuć na poparcie w wyborach parlamentarnych.