18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybór meczu LM do transmisji przez TVP

kamyk69 • 2013-01-03, 22:33
Reakcja słynnego trenera na wybór meczu do transmisji przez TVP!



sir_Alex

2013-01-03, 23:38
a ja im abonament chcialem oplacac od nowego roku qrwa, niech zra gruz

motłoch

2013-01-03, 23:40
To jest po prostu k***a smieszne, co oni odpie**alaja w tej tvp. Czlowiek chce obejrzec szlagier Real-Manchester a puszczaja mu to ch*jostwo... Chore

proktolog24

2013-01-03, 23:49
Jesteście śmieszni Panowie. Co Wam przeszkadza mecz 2 drużyn, które moim zdaniem prezentują najbardziej widowiskowy styl gry w tej edycji ligi mistrzów. Real na ten moment jest bez formy i praktycznie nie ma czego ogladac, a Manchester cóż... w lidze gra może i ciekawie, a także strzela sporo bramek, ale za to w lidze mistrzów: 9 goli w grupie trzeba sobie to jasno powieziec baaaaaaaardzo słabej(choby w porównaniu do rywali piłkarzy z dortmundu) i kompletnie(dla mnie) bezpłciowy styl gry. Dodam jeszcze, że o sile Borussi stanowi 3 Polaków, więc co w tym dziwnego, że akurat ten mecz bedzie transmitowany?


bajonowsky

2013-01-04, 00:00
@up

Zgodzę się z Tobą co do jakości gry Manchesteru w Lidze Mistrzów , ale moim zdaniem jednak mecz Real - Manchester nadal jest bardziej prestiżowy niż ten który wybrało tvp...

proktolog24

2013-01-04, 00:14
@bajonowsky
Jeżeli patrzymy przez aspekt wyrobionych marek, renome, popularnosc i pieniądze to zgoda, tylko, że należy pamietac iż grają piłkarze a nie wymienione przeze mnie rzeczy, a moim skromnym zdaniem na ten moment czysto piłkarsko ciekawszy będzie mecz Szachtaru z Borussią. Wystarczy spojrzec na to tak. Szachtar jak i Dortmund to drużyny, ktróe grają naprawdę ofensywnie, ciekawie technicznie a przede wszystkim z zaangażowaniem, która to cecha w tym momencie obca jest(moim zdaniem) Realowi zupełnie, a United mimo dobrej gry w lidze tego samego zaangazowania i polotu nie pokazuje w zaden sposob w lidze mistrzów.

T0B1

2013-01-04, 14:38
Dla biedaków jest TVP. Cała reszta może oglądać mecze (i nie tylko) na np. weeb.tv. Przelewem wychodzi od około 1zł do jakichś 60gr dziennie a dostęp jest do wielu sensownych kanałów. Jest również opcja płacenia SMSem co jednak wychodzi drożej ale nadal wydaj się być lepsze i wygodniejsze niż płacenie podatku radio-tel. za oglądanie gówna, którego się nie chce oglądać.

@down
Ahhh... typowy szaraczek, który łyka każde gówno, które mu podstawią pod nos. I potem się dziwić, że latają tacy i jarają się Gangman stylami i innym wypromowanym shitem.

10...........00

2013-01-04, 14:42
Jebac Borussie i j***na Barce. Ostatnio tylko ich pokazuje. Niech dzadza w koncu cos innego j***ne tepe ch*je.

Anders Breivik

2013-01-04, 14:44
k***a przecież to jest straszne.. ta borussie pokazuja tylko bo 3 polakow tam gra

J0HNY

2013-01-04, 14:47
j***ć te TVP
Idę do zajebistego pubu oglądać Real-MU na wielkim wyświetlaczu i zapłacę za parę piwek byle by k***om złotówki nie dać ;)

mefe

2013-01-04, 14:53
J0HNY napisał/a:

j***ć te TVP
Idę do zajebistego pubu oglądać Real-MU na wielkim wyświetlaczu i zapłacę za parę piwek byle by k***om złotówki nie dać ;)



+1, w lutym robię to samo, a na mecz rewanżowy na Old Trafford.

TVP robi to dla publiki, wiadomo że większa będzie skłonna oglądać mecz Borussii ze względu na grających tam polaków.

yoyoyo

2013-01-04, 14:58
Na fazę grupową TVP pozwoliło na głosowanie w internecie, jaki mecz widzowie chcą oglądać - i faktycznie mecze Dortmundu z Realem i City zapowiadały się najciekawiej, na te głosowano. Ale gdy zaistniało ryzyko, że dziesiątki czy setki tysięcy kibiców Królewskich i United zagłosują na "swój" mecz, to TVP odwołała ankietę i narzuciła Szachtar i BVB :D

J0HNY

2013-01-04, 15:00
Eric- napisał/a:



+1, w lutym robię to samo, a na mecz rewanżowy na Old Trafford.

TVP robi to dla publiki, wiadomo że większa będzie skłonna oglądać mecz Borussii ze względu na grających tam polaków.



No dobrze mówisz... na meczyk idziesz ? kurde ja z kolega chciałem (mieszkam w IRE) ale on za MU no i inny sektor a samemu mi się nie raczy tam jechać... w Marcu bylem sam w Madrycie na meczu RM-CSKA i nigdy więcej sam... :D

MiSTZRU

2013-01-04, 15:02
W mojej opinii zdecydowanie lepszymi widowiskami będzie starcie Manchesteru United z Realem oraz Arsenalu z Bayernem. Nie gadajcie mi tu, że z czysto sportowego znaczenia mecz Borussi jest bardzo dobrym wyborem. TVP idzie na ręke "niedzielnym" kibicom, przez co polscy fani Realu czy MANU muszą być poszkodowani.

zanbar

2013-01-04, 15:05
@proktolog24
Nic nie wiesz a pier****sz ;) Te mecze jeszcze się nie rozegrały więc nie wiesz który będzie ciekawszy, to nie mecz jakiś klubów uzupełniających ligę mistrzów tylko mecz którego nie było od kilku lat i największy szlagier z wszystkich par 1/8 LM więc to on powinien być pokazywany a nie BVB które miało by góra jeden mecz z fazy grupowej pokazany w TV gdyby nie było tam polaków. Do bramek też się lepiej nie wypowiadaj bo MU zapewniło sobie awans najszybciej z całej stawki i 2 ostatnie mecze odpuściło, a poprzednie grało na minimum jak to zawsze z słabszymi przeciwnikami, po prostu SAF wie kiedy oszczędzać grajków by pokazali siłę zespołu w takich pojedynkach jak ten którego teraz większość nie zobaczy, i po tym jak Lewy z ekipą odpadną będą żałować.