18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybór meczu LM do transmisji przez TVP

kamyk69 • 2013-01-03, 22:33
Reakcja słynnego trenera na wybór meczu do transmisji przez TVP!



ProfessorHix

2013-01-04, 15:07
Nie byłbym taki pewien, że chodzi o ilość kibiców chętnych, by zobaczyć Borussię.
Masa ludzi w Polsce kibicuje zarówno Manchesterowi jak i Realowi. Wielu postronnych również chętnie skusiłoby się na obejrzenie pojedynku 2 tak wielkich firm.

Po prostu takie nadeszły czasy, że rozmawiając o dzisiejszym futbolu w Polsce, wciąż pie**olą o remisie na Wembley i polskich bohaterach, którym trzeba solidnie płacącego, zachodniego klubu, by im się chciało.
Emitowanie meczy BVB to takie sienkiewiczowskie przedstawienie "ku pokrzepieniu serc".

Swoją drogą, kto by tam w środę miał nie grać - słuchanie "Szpaka" skutecznie odstraszy mnie od telewizora.

mefe

2013-01-04, 15:10
J0HNY napisał/a:

No dobrze mówisz... na meczyk idziesz ? kurde ja z kolega chciałem (mieszkam w IRE) ale on za MU no i inny sektor a samemu mi się nie raczy tam jechać... w Marcu bylem sam w Madrycie na meczu RM-CSKA i nigdy więcej sam... :D



Chciałem na pierwszy mecz do Madrytu jechać, ale jednak moje marzenie to Old Trafford. Czemu nie polecasz samemu się wybierać na taki mecz? Możesz kolegę podesłać, chętnie pokibicuje z jakimś polakiem ; )

damianpl

2013-01-04, 15:10
proktolog24
Jesteście śmieszni Panowie. Co Wam przeszkadza mecz 2 drużyn, które moim zdaniem prezentują najbardziej widowiskowy styl gry w tej edycji ligi mistrzów. Real na ten moment jest bez formy i praktycznie nie ma czego ogladac, a Manchester cóż... w lidze gra może i ciekawie, a także strzela sporo bramek, ale za to w lidze mistrzów: 9 goli w grupie trzeba sobie to jasno powieziec baaaaaaaardzo słabej(choby w porównaniu do rywali piłkarzy z dortmundu) i kompletnie(dla mnie) bezpłciowy styl gry. Dodam jeszcze, że o sile Borussi stanowi 3 Polaków, więc co w tym dziwnego, że akurat ten mecz bedzie transmitowany?

Koles Ty jestes jakich dziwny co Ty piepszysz?? A co k***a ma to do tego ze gra tam 3 Polaków z których chyba tylko piszczek prezentuje nie drewniany poziom. Polska mentalność mamy w niemieckiej drużynie Polaków to trzeba wyolbrzymiać ich osiągnięcia i umiejętności.. rzygać już sie chce ta stronniczościa.
A co do meczu Real - ManU człowieku taki mecz zdarza się raz na 10 lat i zawsze towarzyszą mu wielkie emocje. Co z tego że Real nie był w końcówce roku w formie? Myślisz że to jest drużyna która już sie nie podniesie?? Na mecz z ManU sie zmotywuja i to dopiero będzie spektakl jak spotykaja sie dwa z najwiekszych klubów świata to motywacja skali sama sprawia że Ci zawodnicy graja lepiej. Do tego smaczek że Ronaldo będzie grał przeciwko drużynie która otworzyła mu brame do ZP. Tylko sezonowiec albo jakiś niedzielny kibic który kibicuje NIEMIECKIEJ Borussi tego nie ogarnia. To jest prawdziwy mecz top a nie jakieś spotkanie rewelacji rozgrywek.. drużyn przy których nie ma pewności czy udźwigną presję 1/8LM to już nie jest faza grupowa.
Więc to co było się nie liczy Borussia którą zlekceważyli w Madrycie i Manchesterze nie ma prawa się porównywać do starcia ManU-Real, Mou-Ferguson, Ronaldo-ManU, Mistrz Hiszpani-Mistrza Angli, Historyczni Rywale zresztą co ja będę Ci tłumaczył... jak ktoś nie ma pojęcia o piłce to wybierze Polaków.. jakbym swoją laskę słyszał...

AngryCow

2013-01-04, 15:13
unimator napisał/a:

Dla biedaków jest TVP. Cała reszta może oglądać mecze (i nie tylko) na np. weeb.tv.



Dla biedaków to są właśnie takie strony jak weeb.tv. Każdy kto chce oglądać sport w dobrej jakość uczciwie płaci za pakiety sportowe w telewizjach cyfrowych albo idzie na pubu i nie przejmuję się limitami, lagami, awariami stron, serwerów czy tym, czy dzisiaj Pan Zbyszek z Sosnowca udostępnij stream z transmisji ligi mistrzów.

Maciuru

2013-01-04, 15:19
@proktolog
Ale mecz Manchester United - Real Madryt przynajmniej będzie emocjonujący i wyrównany
A szanse BVB na pewno wygra z Szachtarem ...

Szczwany_Lisek

2013-01-04, 15:25
Szkoda że zamiast LM nie puszczą meczu Nidy Pińczów z Dolcanem Ząbki. Tam na pewno zagra 22 polaków, a może nawet 28, jak trenerzy wykorzystają zmiany.

I_am_what_I_am

2013-01-04, 15:28
ja się nie dziwie, pamiętam ze kiedyś zamiast meczu Chelsea chyba Barcelona mogliśmy podziwiać Boruca w Celticu grającego z jakimiś ogórkami. nie ma to jak patriotyzm!

NieWeszles

2013-01-04, 15:48
Ja rozumiem że w Borussi gra 3 Polaków, no ale szanujmy się do k***y...

J0HNY

2013-01-04, 16:18
Eric- napisał/a:



Chciałem na pierwszy mecz do Madrytu jechać, ale jednak moje marzenie to Old Trafford. Czemu nie polecasz samemu się wybierać na taki mecz? Możesz kolegę podesłać, chętnie pokibicuje z jakimś polakiem ; )



Irol niestety :D No pamiętam jak było w Madrycie jak ruskie przyjechali.. taka stypa samemu chodzić przed i po, tak to odczułem bynajmniej ;p poszukam biletów jeszcze bo do manchesteru to taniutko by wyszło... :)

jaskowski

2013-01-04, 16:33
pie**olita. Moze i jest ofensywnie w w donieckach i dortmundach ale szlagier to szlagier.

MareKSG

2013-01-04, 16:45
proktolog24 napisał/a:

Jesteście śmieszni Panowie. Co Wam przeszkadza mecz 2 drużyn, które moim zdaniem prezentują najbardziej widowiskowy styl gry w tej edycji ligi mistrzów. Real na ten moment jest bez formy i praktycznie nie ma czego ogladac, a Manchester cóż... w lidze gra może i ciekawie, a także strzela sporo bramek, ale za to w lidze mistrzów: 9 goli w grupie trzeba sobie to jasno powieziec baaaaaaaardzo słabej(choby w porównaniu do rywali piłkarzy z dortmundu) i kompletnie(dla mnie) bezpłciowy styl gry. Dodam jeszcze, że o sile Borussi stanowi 3 Polaków, więc co w tym dziwnego, że akurat ten mecz bedzie transmitowany?



Każda osoba interesująca się Ligą Mistrzów wie, że Manchester odpuszcza w fazie grupowej Ligi Mistrzów przez co między innymi ostatnio odpadł już w fazie grupowej. Tym razem sprężyli się na tyle, żeby wygrać mecze chociażby różnicą 1 bramki. W fazie pucharowej to już zupełnie inna bajka. Wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa walka. Real faktycznie jest obecnie w słabszej formie, ale nie oznacza to, że za dwa miesiące też będą. W lidze nie mają szans, więc będą chcieli chociaż Ligę Mistrzów wygrać. Poza tym kibiców Realu i Manchesteru jest zdecydowanie więcej w Polsce niż np. Shakhtaru... Jestem pewny, że gdyby grał Real z Barcą to wszyscy by fapowali i oczywistym wyborem byłby ten mecz. Manchester to nie jakiś amatorski klub, tylko lider i wicemistrz drugiej ligi świata oraz trzykrotny finalista Ligi Mistrzów w ostatnich latach, z czego jeden zwyciężyli. Kim przy tych klubach jest j***na Borussia i jeszcze bardziej j***ny Shakhtar?! Ja tego meczu nie będę oglądać na 100%. Nie mam mokro w majtkach na widok pseudo gwiazdeczki Lewandowskiego.

~Bambi~

2013-01-04, 16:48
MareKSG napisał/a:



Każda osoba interesująca się Ligą Mistrzów wie, że Manchester odpuszcza w fazie grupowej Ligi Mistrzów przez co między innymi ostatnio odpadł już w fazie grupowej. Tym razem sprężyli się na tyle, żeby wygrać mecze chociażby różnicą 1 bramki. W fazie pucharowej to już zupełnie inna bajka. Wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa walka. Real faktycznie jest obecnie w słabszej formie, ale nie oznacza to, że za dwa miesiące też będą. W lidze nie mają szans, więc będą chcieli chociaż Ligę Mistrzów wygrać. Poza tym kibiców Realu i Manchesteru jest zdecydowanie więcej w Polsce niż np. Shakhtaru... Jestem pewny, że gdyby grał Real z Barcą to wszyscy by fapowali i oczywistym wyborem byłby ten mecz. Manchester to nie jakiś amatorski klub, tylko lider i wicemistrz drugiej ligi świata oraz trzykrotny finalista Ligi Mistrzów w ostatnich latach, z czego jeden zwyciężyli. Kim przy tych klubach jest j***na Borussia i jeszcze bardziej j***ny Shakhtar?! Ja tego meczu nie będę oglądać na 100%. Nie mam mokro w majtkach na widok pseudo gwiazdeczki Lewandowskiego.



Coś racji masz, ale Borussi sukcesów w pucharach odmówić nie można. To też jest utytułowany klub.

OFF

2013-01-04, 17:19
proktolog24 napisał/a:

Jesteście śmieszni Panowie. Co Wam przeszkadza mecz 2 drużyn, które moim zdaniem prezentują najbardziej widowiskowy styl gry w tej edycji ligi mistrzów. Real na ten moment jest bez formy i praktycznie nie ma czego ogladac, a Manchester cóż... w lidze gra może i ciekawie, a także strzela sporo bramek, ale za to w lidze mistrzów: 9 goli w grupie trzeba sobie to jasno powieziec baaaaaaaardzo słabej(choby w porównaniu do rywali piłkarzy z dortmundu) i kompletnie(dla mnie) bezpłciowy styl gry. Dodam jeszcze, że o sile Borussi stanowi 3 Polaków, więc co w tym dziwnego, że akurat ten mecz bedzie transmitowany?



Ty jesteś śmieszny i te argumenty TVP za tym meczem. Mi akurat przeszkadza bo ciągle k***a prawie puszczali mecze Borusii,a może ja bym chciał dla odmiany obejrzeć jakąś inną drużynę? Mecz Realu i MU będzie bardziej widowiskowy. Real musi walczyć o LM bo w Lidze już ch*ja prawdopodobnie wygrają,to będzie dobry mecz,a dla TVP karny ku*as.

SHHEEEIT

2013-01-04, 18:05
Tak, tak wielki Patologu, znawco piłki. Jak się meczy nie ogląda to się piszę takie komentarze debilne. Kogo to obchodzi, że po 3 meczu Manchester grał samymi rezerwami? Kogo obchodzi, że w lidze zapie**alają z bramkami jak trzeba? A na dodatek argument, że Real w tym sezonie ssie - tym mnie gościu rozj***łeś. Nawet największe kluby przegrywają w ligach od jakichś szaraków. I nie pie**ol, że Szachtar będzie bardziej zmobilizowany niż, Real oraz Manchester, które od dłuższego czasu nie zdobyły najważniejszego trofeum. Podniecaj się dalej drewnianym Lewandowskim, wylansowanym na prosika w reklamie Gillette.

artis1990

2013-01-04, 18:06
ale będę się śmiał jak w dwumeczu Real - United będzie bilans bramkowy 1:0 albo 2:1. Mi akurat te obydwie drużyny są obojętne, a mecz z Polakami w roli głównej obejrzę z dużo większą przyjemnością :)