18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wy... noście się gołębie...

Halman • 2021-01-18, 08:52

dostawca p*zdy będzie teraz musiał sie grubo tłumaczyć z morderstwa dwóch krakowskich szczurów, przepraszam, gołębi ...

Zródło i wiecej info

dennissliwa

2021-01-18, 09:08
Za ten wyczyn 2 lata mu grożą :D Parodia

aaaaaaaaaaaaaa

2021-01-18, 09:13
dennissliwa napisał/a:

Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia



Ja zabiłem w zeszłym roku 4... k***a, 4 lata bez sadistica...

ti...........ax

2021-01-18, 09:19
Ale musiał być trzask dupy ekozjebów. Grzywna spoko ale więzienie za dwa szczury co rozsiewają zarazę? Pamiętam jak mi kiedyś gościu co robił przy fontannie w krakowie powiedział że największy syf w tej wodzie to z tych j***nych gołębi.

Budrys2000

2021-01-18, 09:20
ch*j tam z tymi gołębiami, ale sam pomysł pokazuje, że dostawca pizzy to jedyna kariera, jaka czeka na tego gościa

Co...........ox

2021-01-18, 09:24
A co miał zrobić? Zejść z roweru i poprosić aby odleciały?

Cz...........as

2021-01-18, 09:30
dennissliwa napisał/a:

Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia



Nie taka parodia, pod ten sam paragraf podlega np wieszanie kotów na drzewach, czy podpalenie owcy. Od sądu będzie zależeć co mu przyklepią. Powinni mu dać pouczenie albo prace społeczne w schronisku i to maks.

Ja to bym mu osobiście medal dał i szersze opony kupił na następne przejazdy.

Kutasiarz

2021-01-18, 09:31
dennissliwa napisał/a:

Za ten wyczyn 2 lata mu grożą Parodia


W sądzie dostanie wyrok morderstwa lub nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym :-D

Halman

2021-01-18, 09:33
A ja polecę klasykiem nad klasykami; też dwa trupy;

pnaj

2021-01-18, 10:24
Halman napisał/a:

A ja polecę klasykiem nad klasykami; też dwa trupy;



Fajne to były czasy, nie było takiego zidiocenia. O te dwa ptaki nikt by się nie czepiał, a co dopiero pod sąd.
Zero dzikiej imigracji zero lgbt. Jak sąsiadom nieupilnowana córka na rowerku pod samochód wpadła to była tragedia dla rodziny, a teraz pewnie by rodziców po sądach jeszcze ciągali i pozostałe dzieci odebrali.

saves

2021-01-18, 10:46
Kiedyś z balkonu wywaliłem gniazdo tym śmierdzielom i brudasom. Przez klika dni jeszcze przylatywały. Znalazły sobie miejscówkę pod płachtą, którą były nakryte rowery. Won z tym latającym ścierwem.

BigBertha

2021-01-18, 13:20
Tutaj powinien jakiś Sebik podjechać swoim wyp***zianym bmw i spalić kapcia na tych latających szczurach.

swampman

2021-01-18, 13:24
lepiej by sie wzieli za zj***ne respiratory i przej***na kase na wybory a nie dopie**alac sie o 2 przejechane obsrajparapety ktorych za kilka miesiecy bedzie w ch*j i jeszcze troche.
o j***nym gr*chaniu o 5 rano na parapecie nie wspominam

mygyry

2021-01-18, 13:50
Pierdyliardy filmików ja pedalaże jeżdżą na czerwonym i łamią masę innych przepisów, to ch*j policja nawet nie próbuje szukać, bo się nie da zidentyfikować, ale jak ktoś rozjechał te srajace szczury, roznoszące pasożyty to nagle olaboga poruszenie i przed sąd.

A ch*ja bym się nie przyznał, że to byłem ja, jak to niby udowodnią?

andrzejrobert75

2021-01-18, 14:46
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Ja zabiłem w zeszłym roku 4... k***a, 4 lata bez sadistica...



Za kota samochodem ile grozi?Tak pytam...