18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wy... noście się gołębie...

Halman • 2021-01-18, 08:52

dostawca p*zdy będzie teraz musiał sie grubo tłumaczyć z morderstwa dwóch krakowskich szczurów, przepraszam, gołębi ...

Zródło i wiecej info

RazoR2011

2021-01-18, 15:10
mygyry napisał/a:

Pierdyliardy filmików ja pedalaże jeżdżą na czerwonym i łamią masę innych przepisów, to ch*j policja nawet nie próbuje szukać, bo się nie da zidentyfikować, ale jak ktoś rozjechał te srajace szczury, roznoszące pasożyty to nagle olaboga poruszenie i przed sąd.
A ch*ja bym się nie przyznał, że to byłem ja, jak to niby udowodnią?




Ale gołębie zawsze sp***alają - to nie jego wina że tym razem nie sp***oliły...

matek87

2021-01-18, 15:13
Nie mógł choćby zatrąbić?

darayavahus

2021-01-18, 15:42
Nie będę nic mówił, do czego służy mi wiatrówka...

Karboksylator

2021-01-18, 17:58
średnio inteligentny prawnik zrobi robotę.

Rebeliant

2021-01-18, 19:19
Latające szkodniki, powinno się je wyłapywać i przerabiać na mielonkę dla plebsu.

ququa

2021-01-18, 19:54
Rebeliant napisał/a:

Latające szkodniki, powinno się je wyłapywać i przerabiać na mielonkę dla plebsu.



całkiem dobry pomysł przynajmniej troche miesa by tam trafiło


Anonimowyja

2021-01-18, 21:38
Przed sądem to powinni stanąć wszyscy, którzy dokarmiają te latające szczury, przez nich tyle tego na osiedlach. Sąsiedzi z góry wyrzucają przez balkon resztki pieczywa, a jednocześnie mają najwięcej pozawieszanych wiatraczków, plastikowych kruków i łopoczącej folii na balkonie, które mają je odstraszać.

Rebeliant

2021-01-18, 21:39
ququa napisał/a:

całkiem dobry pomysł przynajmniej troche miesa by tam trafiło



Mniej niż do parówek, te gówno to w większości skóra, pióra, kości i flaki, mięsa tam stosunkowo niewiele i jest w ch*j niesmaczne, w sam raz dla plebsu żrącego metki i parówki.

Dobre są tylko hodowlane, z takich rosół możesz zrobić i wyjdzie, a z tych szczurów tylko na wojnie ma to sens.

LaChupacabra

2021-01-18, 23:57
Gdyby po pijaku bez prawka i przeglądu wypadek spowodował albo babę na pasach zabił to nic by mu nie zrobili a tak na rowerze biedula uczciwie zapie**ala i naważył sobie piwa.



piorun343

2021-01-19, 00:05
Z tego nie ma pożytku! Wróbel złapie owada , wrona jak znajdzie to wisielca wpie**oli a te ch*jki są pod ochroną? Nawet gniazda nie potrafi zrobić tylko pie**olnie pare patyków na balkonie i ch*j lituj się człowieku nad tak ułomnym ptakiem.

Szwajnhund

2021-01-19, 00:45
I dobrze szczurom :-D tego kurestwa nie powinno być w miastach, tylko srają na auta i nic więcej.

eenocosTy

2021-01-19, 13:02
Postaram się wam nagrać filmik jak przejezdzam po tych szczurach w tym samym miejscu,

Folur

2021-01-20, 22:59
Szwajnhund napisał/a:

I dobrze szczurom tego kurestwa nie powinno być w miastach, tylko srają na auta i nic więcej.



hehe, kocham! to jest wlasnie to, ze sadol sie cieszy tylko jak innym dzieje sie krzywda, nei jemu :) brawo!!