18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WTC - security cam

Xenomorph08 • 2012-03-14, 23:47
Nagranie z WTC 9.11.

Zauważcie drodzy Państwo, że przed uderzeniem samolotu wyraźnie widać poruszenie, zakołysanie się kamery co byłoby zgodne z teorią że przed uderzeniem samolotów były eksplozje w piwnicy.

mathew

2012-03-15, 21:29
przecież ktoś tam już wcześniej napisał że to jest zmontowany filmik a wy nadal go roztrząsacie , to jest j***ny fejk i w ogóle ile jeszcze można snuć teorie spiskowe o zamachu na WTC wrzućcie na luz. Jeszcze napiszcie że nikt w Polsce nie ujawnił że rząd USA sam zorganizował ten zamach bo Tusk jest z nim w zmowie i terroryzuje media, nosz k***a mać

TheByQ

2012-03-15, 21:34
@up To Xeno cały czas to ciągnie. Nie pozwoli, by okazało się, że właśnie znalazł dowody na udział rządu hamburgeryki w zamachu na WTC, w filmie stworzonym komputerowo, czyli że dał się wych*jać. Albo trolluje. A jeśli chodzi o bomby w piwnicy to mam pytanie. Jeśli jebły w piwnicy, a taki potężny wstrząs był u góry, to parter byłby zrównany z ziemią przed rąbnięciem samolotu w wieże, prawda? Więc skąd ta teoria?

WhyMe?

2012-03-15, 22:47
Jak dla mnie to ten cały zamach to jeden wielki spisek ;-)

Bakcyl

2012-03-15, 22:48
A wiecie co ja myślę? Srał ich pies, czy spisek czy nie. Ich granice, ich broszka. Szkoda tylko naszych chłopców, co pojechali na nieswoją wojenkę i już nie wrócili.

A reszta, to mi to lata... Nie, świat się nie kręci wokół Hameryki.

Kambodża

2012-03-15, 22:53
zeitgeista polecam
wytłumaczy to i owo

.:...........:.

2012-03-15, 22:54
Kambodża napisał/a:

to i owo



Hehe, pamiętam dobrze czasy tego programu. Jeszcze te wydania początkowe jak samemu trzeba było przecinać. :)

Xenomorph08

2012-03-15, 23:23
TheByQ napisał/a:

@up To Xeno cały czas to ciągnie. Nie pozwoli, by okazało się, że właśnie znalazł dowody na udział rządu hamburgeryki w zamachu na WTC, w filmie stworzonym komputerowo, czyli że dał się wych*jać. Albo trolluje. A jeśli chodzi o bomby w piwnicy to mam pytanie. Jeśli jebły w piwnicy, a taki potężny wstrząs był u góry, to parter byłby zrównany z ziemią przed rąbnięciem samolotu w wieże, prawda? Więc skąd ta teoria?



Wrzucając film nie wiedziałem że to podróbka, Tym bardziej nie troluje.

Co do bomb - im wyższa konstrukcja tym drgania na końcu będą miały większą amplitudę. Prawda?

AmnetikDXM

2012-03-16, 01:50
Security cam, szkoda że jakość high definition, i dziwne że kaseta z kamerki nagle odnalazła się po 10 latach, samolociki zniszczyły jebitne wieże, ale kaseta została, fake

Gienek2

2012-03-16, 08:08
nie rozumiem co za ignorancja. z jednej strony wszystko wskazuje na wybuch ale dlaczego amerykańskie władze nie mówia o jakimś mohamedzie który podłożył te bomby... wystrczyłaby taka wersja i koniec ze spiskiem... czyli jednak Bóg istnieje albo amerykańskie władze są głupsze ode mnie

yaya923

2012-03-16, 15:22
lapps napisał/a:



Larry A. Silverstein (ur. 1932 na Brooklynie w Nowym Jorku) – amerykański przedsiębiorca, miliarder inwestujący w nieruchomości.

W czasie zamachów 11 września 2001 roku Silverstein wynajmował budynki World Trade Center. Odszkodowanie, które uzyskał po wielu procesach z ubezpieczycielami, wyniosło 4,6 miliarda dolarów. 7 lipca 2001 roku na sześć tygodni przed zamachem podpisuje wartą 3,2 mld dolarów umowę najmu kompleksu World Trade Center na okres 99 lat. Umowa obejmuje polisę ubezpieczeniową wartą 3,5 mld dolarów uwzględniająca akt terroryzmu.

+sily powietrzne usa raczej do najgorszy nie naleza, wiec jakby stracili 4 samoloty w rece "terrorystow" to conajmniej 20 mysliwcow by lecialo za nimi i ich trzymalo na celowniku

+efekt zamachu, czyli atak na irak. chyba kazdy wie co ameryka robila w iraku?

+ fakt, ze 2 samoloty, zburzyly 3 budynki centralnie w pionie. cos takiego jest k***a niemozliwe

+(podobno) psy wykrywajace ladunki wybuchowe zostaly usuniete z wtc na tydzien przed bo cos tam

=zadnego ataku terrorystycznego i zadnych islamsistow tam k***a nie bylo:D po prostu wladza(niekoniecznie rzad) wyburzyla 3 wlasne wieze, odzyskala czesc pieniedzy z odszkodowan, zaprojektowala w tym miejscu nowoczesny jeszcze wyzszy budynek. i w nagrode miala 10 lat swobodnego dymania jakiegos tam kraju z zasobow naturalnych. zadnego osamy k***a nie bylo, a nawet jak byl to dostal paczke szlugow zeby przed kamera amerykanom nawrzucac i tyle o nim slyszeli




k***a kolejny ekspert, obejrzales "zeitgeist", wszystko wiedzacy profesor, wystarczy ci 45 min dokumentu.
P.S "+efekt zamachu, czyli atak na irak. chyba kazdy wie co ameryka robila w iraku?" zrozum, ze irak nie był efektem ataku na WTC. Nato wysłalo swoje wojska do afganistatnu w pazdrzieniku 2001 roku, bo tam znajduje sie al-kaida. I nie wk***iaj mnie ekspertczyku

Pilot_Tupolewa

2012-03-16, 17:26
A ch*j mnie obchodzi co się dzieje po drugiej stronie globu. Niech się k***a zabijają, gwałcą, a nawet chodzą do kościołów.
Mieszkam w Polsce i tu staram się żyć godnie. Chociaż Rząd mi to utrudnia jak może.

Korbio

2012-03-16, 19:58
Na filmiku jest Airbus A340 (posiada 4 silniki)... a w wieże WTC uderzyły dwa Boeingi 767 (Boeing 767 posiada dwa silniki)... Czyli, nie podniecajcie się tak, bo to fejk :roll:

dback

2012-03-17, 16:08
Xenomorph08 napisał/a:

Nagranie z WTC 9.11.

Zauważcie drodzy Państwo, że przed uderzeniem samolotu wyraźnie widać poruszenie, zakołysanie się kamery co byłoby zgodne z teorią że przed uderzeniem samolotów były eksplozje w piwnicy.


Ty chyba nigdy Wideło w domu nie miałeś. VHS tak po prostu ma.