18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WTC - security cam

Xenomorph08 • 2012-03-14, 23:47
Nagranie z WTC 9.11.

Zauważcie drodzy Państwo, że przed uderzeniem samolotu wyraźnie widać poruszenie, zakołysanie się kamery co byłoby zgodne z teorią że przed uderzeniem samolotów były eksplozje w piwnicy.

emilwkpg

2012-03-15, 18:05
jak jakiś idiota ma jeszcze wątpliwości że to "kierowany zamach" i zaplanowana akcja to odsyłam do obejżenia tego materiału na srutube , nie bede ładował bo zajmie mi to rok , h*j z warnem ( o ile grozi)
/watch?v=Cb-RRFd17Vs powinniscie obejzec ten film . /watch?v=Cb-RRFd17Vs

Dla nie kumatych !!!! - do adresu głownego Youtube , doklejcie fragment tekstu . ( /watch?v=Cb-RRFd17Vs)

Milicjant

2012-03-15, 18:08
Polecam obejrzeć film pt. "wezwanie do przebudzenia" (ang. Wake up call) dostępne na youtube również w polskiejh wersji językowej. W tym filmie oprócz masoneri, NWO i innych szatańskich pomysłów żydowskich sk***ieli jest również mowa o zamachu na WTC. Są zeznania świadków, dokładne wideo itd. Pozdrawiam

Plecionkarz

2012-03-15, 18:23
Budynki miały stalowy rdzeń który utrzymywał konstrukcję. Stal jest wrażliwa na temperaturę więc stracił swoje właściwości i budynek runął w dół. Tam nie było żadnych ładunków ani innych pierdół.

krishna

2012-03-15, 18:31
@lapps

'kazdy wie co bylo w iraku'

bambo, ale irak nie zostal zaatakowany po 11 wrzesnia, tylko wczesniej.
wracaj do gimbazy.

gumol

2012-03-15, 18:37
@all up

wyj***ne mam na to, że aż strach :D

piropirat

2012-03-15, 18:45
Po pierwsze - jest to animacja
Po drugie - Czemu ten samolot leci 50 km/h ?

matik1993

2012-03-15, 19:02
W filmie ile się nie mylę p.t. Zeitgeist (myląca nazwa, ale nie jest to niemiecka produkcja) pie**olą przez 30 min coś o bogu, a potem reszta jest właśnie o WTC itp. z tego co pamiętam, budynek był tak zaprojektowany, że uderzenie samolotu nie zawaliło by go w ten sposób. A sama stalowa konstrukcja mogła być chwile przed atakiem, wysadzona w specjalny sposób. Potem pokazują że z fundamentów wystawała ukośnie ścięta konstrukcja.

solarik13

2012-03-15, 19:08
▲▲▲ napisał/a:

@lapps

'kazdy wie co bylo w iraku'

bambo, ale irak nie zostal zaatakowany po 11 wrzesnia, tylko wczesniej.
wracaj do gimbazy.



2 miesiące po zamachu NATO zaatakowało Afganistan, a wojna w Iraku rozpoczęła się w 2003 roku

Piotrkowski

2012-03-15, 19:48
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób zdobyli to nagranie? Żadnej ironii czy cynizmu, serio jestem ciekaw.

szponiasty

2012-03-15, 20:05
Trzeba śledzić publikacje wikileaks. Niestety w polskich gazetach raczej omijają temat szerokim łukiem (wiadomo - mass media korporacyjne z kapitałem zagranicznym).

@lapps
Bin Laden był i na prawdę istniał. W latach 80-tych był wyszkolony i uzbrojony przez CIA do partyzantki z Rosją w Afganistanie. Czy był za zamachami na WTC? Na pewno nie.

Polecam na youtube kanały Russia Today (szczególnie Keiser Report) i The Young Turks.

wonski89

2012-03-15, 20:14
necrosodomizer napisał/a:

Taki filmik to ja sam mogę zrobić w 5 minut + 2 dni na renderowanie


fajnie ale ch*j nas to obchodzi

Tremor

2012-03-15, 20:16
Piotrkowski napisał/a:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób zdobyli to nagranie? Żadnej ironii czy cynizmu, serio jestem ciekaw.



Livestream. :amused:

Siwy72

2012-03-15, 20:22
nic dziwnego że kamera zadrżała przecież samolot podlatywał pod samo okno co wprawiło ją w drganie. Przecież nieraz już słyszeliśmy ludzi którzy mieszkają blisko lotniska i skarżą się że całe szafki im skaczą no chyba że im też ktoś w piwnicy bombę podłożył to sorry.

_WILU_

2012-03-15, 20:30
Problem w tym, że w WTC uderzył samolot dwu silnikowy a tutaj masz chyba 4 o ile dobrze naliczyłem

Xenomorph08

2012-03-15, 21:19
Siwy72 napisał/a:

nic dziwnego że kamera zadrżała przecież samolot podlatywał pod samo okno co wprawiło ją w drganie. Przecież nieraz już słyszeliśmy ludzi którzy mieszkają blisko lotniska i skarżą się że całe szafki im skaczą no chyba że im też ktoś w piwnicy bombę podłożył to sorry.


Czemu drgała przez chwilę?
Czy drgania nie powinny w takim razie narastać wraz ze zbliżaniem się samolotu?