18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystko o jedzeniu z McDonald's

st...........ku • 2012-01-03, 14:54
Frytki wygrywają wszystko :kupa:

Angielski nie jest bardzo potrzebny, ale jak coś to napisy na czarnym tle oznaczają ilość tygodni. :mrgreen:

grzechu86tonie

2012-01-03, 20:47
tez mi nowina ze jedzenie sie psuje po kilku tygodniach, nikt nikogo nie zmusza do jedzenia w Mc-u wolna wola a jedzenie i tak na drugi dzien albo jeszcze tego samego dnia wysracie. zadny pokarm ktory sie kupuje w sklepie nie jest wolny od chemii i to zadna nowina, wedlina swierzutka w sklepie ma conajmniej 2-3tyg lezakowania w hurtowni za soba a miesa w niej jest max 30%. ameryki gosciu nie odkryl

Keepo

2012-01-03, 21:29
Czyli co ? Frytki są nieśmiertelne czy jaki ch*j ?

Shane88

2012-01-03, 22:48
w następnym filmiku koleś robiący to doświadczenie będzie wkładał sobie te słoiki w dupe :D

be...........mc

2012-01-03, 22:54
a jak mają się psuć frytki jak to sam tłuszcz..

olo1990pl

2012-01-03, 23:15
Co do frytek z McD to one nie miały prawa się zepsuć, ponieważ:
a) są one smażone w głębokim wrzącym oleju i na koniec posypane są ogromną ilością soli
b) robione są z o ile pamiętam z piure ziemniaczanego, a nie normalnych ziemniaków i są bardzo cienkie co pozwala na dokładne ich wysmażenie
c) nie mają żadnego kontaktu ze skażoną/brudną powierzchnią od momentu w którym je usmażono, poprzez wrzucenie do czystego jałowego kartonika, aż do momentu w którym je wrzucił do słoika.

A teraz porównanie z restauracyjnymi frytkami:
a) robione są co prawda na oleju, ale nie w głębokim tylko zazwyczaj na jakiejś głębszej patelni i nie są one zasypane solą
b) zrobione były z grubo ciosanych kawałków ziemniaków przez co nie będą one w tym samym stopniu wysmażone co te z McD
c) były na aluminiowej tatce którą dotykał od środka paluchem (widać nawet że kilka frytek też go dotyka), dodatkowo przesypując je do słoika wypadła my jedna i (to moje przypuszczenie) mogli ją wrzucić do reszty w słoiku. Przez to nawet jeśli olej i sól wybiły wszystkie drobnoustroje w restauracji to i tak w tym momencie przekazał bakterie ze swojej skóry na frytki.

Ale i tak według mnie lepiej unikać fast-fujów.

WhyMe?

2012-01-03, 23:32
Oglądając zrobiłem się głodny i pojechałem do Maka się najeść, dzięki!

vajron

2012-01-03, 23:56
Sadistic będzie mi dawał rady jak się zdrowo odżywiać. To jest właśnie sens tego portalu... ch*j mnie obchodzi co tam jest. Przytyć nigdy nie przytyje bo taki mam metabolizm. A syf jest w prawie wszystkim co jecie (wy którzy tak narzekacie na żarcie w mc'u) chyba, że wpie**alacie tylko dziki, sarny i jagody z lasu.

freaky

2012-01-04, 13:56
steku napisał/a:


Twój wiek 30 lat
Ten facet ma koło 40 lat
Filmik ma maks 5 lat
załóżmy, że miałeś angielski w podstawówce gdy miałeś 12 lat zatem:
30-5=25=tyle miałeś lat jak filmik wszedł do sieci
25-12=13= tyle lat temu w SWOIM podręczniku od anglika czytałeś o tym gościu.
Wniosek:
Na sadolu nie wolno kłamać ;)

I film nie ma 13-nastu lat ;D



Za to frytki pewnie już tak i niedługo przebiją słynne konserwy ze Szwecji. Fajnie wiedzieć że coś po ludziach pozostanie.

JaxTeller

2012-01-04, 14:46
Ku*ewsko denerwuje mnie taka nagonka na mc syfy. Nie masz ochoty żreć tego dziadostwa to nie jedz. Ja zajebiście lubię to gó*no i nawet gdyby mi ktoś powiedział ,że dostanę kiły od wpierniczania pikatnych kurczakburgerow to i tak bym to robił. Po za tym co z tego ,że ileś sobie tam jakaś kanapka poleży ? Przychodzisz-zamawiasz-jesz. Na pamiątkę sobie mam zabrać? Lepszy McDonald kontrolowany regularnie przez sanepid niż Restauracja u babci Bronki, która pewnie w trakcie robienia Twojego schabowego, grzebie sobie w nosie bądź drapie się po dupie.

tomsson

2012-01-08, 21:08
@up

Blogoslawieni, ktorzy nie widzieli a uwierzyli.