18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wszystkiego najlepszego mamo!

Beskidus • 2011-02-22, 14:40
Te imieniny będą dla Ciebie niezapomniane...


dback

2011-02-26, 19:43
Jak się zabijesz to napisz.

Achajka

2011-02-26, 23:24
Kurde, a ja jestem ciekawa tej historii.

Hitler

2011-02-27, 14:27
j***ne emo. Myślisz, że tylko Ty masz problemy? j***ny egoisto? CHcesz zwracać na siebie uwagę, to proszę bardzo, ale rób to w swoim j***nym gimnazjum, a nie na sadistiku, drągu jeden. Każdy z nas ma problemy, z czego połowa ma znacznie powazniejsze niz Ty. ALe różnica tkwi w mentalnosci i fakcie, że potrafimy sie z nimi uporać nie zwracajac na siebie uwagi. Weź się złap za jajca j***ny rumcajsie i ogarnij sie. bo życie, chociaż ciężkie - jest wspaniałe.

Pozdrawiam,
Hitler.

wyskrobany

2011-02-27, 23:56
zabiłeś się już, czy mam ci pomóc?

Beskidus

2011-12-07, 18:17
Czytam wasze komentarze i się z was śmieję. Wystarczy wrzucić jakieś jebnięte zdjęcie, a już zbiera się grupka popapranych cwe*ów, rządnych juchy i widowiska. Niestety, muszę rozwiać wasze spekulacje - nie skończyłem swego życia w taki sposób. Nie martwcie się jednak: jak będę planował coś w tym typie, powiadomię was krwiopijcy. I będzie to bardziej widowiskowe niż jakiś hanging. Jak kończyć, to tak, żeby cię pamiętali. Czyż nie?

P.S.

Chyba was poj***ło. Ja tu sobie żyję długo i szczęśliwie, nie to co niektórzy :)

P.S. 2

Haha. Emo. Dobre! Piwo jak nic, nie tyle za trafność komentarza co za głupotę autora :D