18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Współczuję tej młodej, niewinnej dziewczynie...Co wy na to?

Ginekolog456 • 2013-02-05, 23:16
Ostatnio natknalem sie na pewna ciekawa mloda dziewczyne, ktora za wszelka cene probowala udowodnic swoja niewinnosc.

Czy to nie przesada? Dla mnie to wiocha i absurd!


rusofil

2013-02-06, 12:16
Jeszcze powinna pokazać zaświadczenie o nie robieniu loda i o braku seksu analnego, bo to też się liczy. Głupia idiotka, pokazywać coś takiego w necie... Ale no tak, to jest Szajsbuk, na Szajsbuku ludzie pokazują, że srają, r*chają się, więc co tam coś takiego. Żenujące. Zresztą, jakby ona była normalna, to by nikt nie stwierdził, że dz**ka. Zachowanie też się liczy.

berdzik

2013-02-06, 12:52
Znam to dziewczę osobiście. Szczerze opinie ma w Dziwnowie jednoznaczną . :doggy:

marsello22

2013-02-06, 13:22
Trochę nie rozumiem kobiet...
Gdyby mnie nazwali dz**ką to nawet bym się cieszył że mam dobrze płatną robotę,
a nie musiał zapier... na budowie za 8 zł za godzinę. :-|

marinis

2018-07-28, 23:49
rusofil napisał/a:

Jeszcze powinna pokazać zaświadczenie o nie robieniu loda i o braku seksu analnego, bo to też się liczy. Głupia idiotka, pokazywać coś takiego w necie... Ale no tak, to jest Szajsbuk, na Szajsbuku ludzie pokazują, że srają, r*chają się, więc co tam coś takiego. Żenujące. Zresztą, jakby ona była normalna, to by nikt nie stwierdził, że dz**ka. Zachowanie też się liczy.


Ludzie to tacy idioci, że wyzywają dziewczyny od dz**ek nawet za ubranie, makijaż czy seksowne zachowanie.
A w rzeczywistości wiele dziewczyn zamieszcza swoje seksowne zdjęcia czy w stroju kąpielowym, a to wszystko dziewice.