18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Współczuję tej młodej, niewinnej dziewczynie...Co wy na to?

Ginekolog456 • 2013-02-05, 23:16
Ostatnio natknalem sie na pewna ciekawa mloda dziewczyne, ktora za wszelka cene probowala udowodnic swoja niewinnosc.

Czy to nie przesada? Dla mnie to wiocha i absurd!


Smutas

2013-02-06, 08:17
I co z tego że dziewica jak w mózg jebnięta.

Ba...........lu

2013-02-06, 09:23
Wiocha :facpealm: To idź na wiochę...
Miejsce w sucharach winno to zając

PiszczeKkK

2013-02-06, 09:28
Myślę że to tylko dowód na dziewictwo dla serwisu aukcyjnego.

wwwpl

2013-02-06, 09:33
nie musi isc z tym na wioche.pl, bo z wiochy jest to wziete.. zreszta pieknie sie poswiecil zakladajac nawet konto o nazwie GINEKOLOG specjalnie po to by to wrzucic :lol:

skompromitowala sie dziewczyna ewidentnie.. niestety nieraz opinia spoleczna potrafi wywrzec nawet tak duzy nacisk na slabszych psychicznie

WujaszekStalin

2013-02-06, 09:42
Pewnie sporo chłopaków zacznie do niej teraz pobijać, żeby być pierwszym .

sarkazm

2013-02-06, 10:04
ch*j z tym, nie mam nic do dz**ek, nawet lubię otwarte dziewczyny. Ale k***a... co to za imię? Nela? WTF?

Halbul

2013-02-06, 10:06
Takie akcje sa, bedą i na prawde dla niektorych pozostaja jedyna obrona przed wrogoscia ludzi ktorzy szukaja swoich cech u innych ... najlatwiej jest objechac kogos za jego plecami, uwazac za dz**ke, puszczalska szmate ignorujac jednoczesnie prawde. NIE dla j***nych plotkarek i obgadywaczy ! Każdy chcialby ja pewnie zaliczyc ale nikomu sie nie udalo wiec nazywaja ja dz**ka

slec21

2013-02-06, 10:11
Ja pier**** to jest sadistic, a nie wiocha.pl .... :thisissadistic:

Vindigo

2013-02-06, 10:40
Ktoś mi potrafi to wytłumaczyć?
- puszcza się = dz**ka
- nie chce dać = dz**ka, bo nie wie co dobre
- ubiera się wyzywająco = dz**ka
- ubiera się skromnie = dz**ka, bo nie ma na co popatrzeć
- nie pracuje = dz**ka, bo tylko kasę by od innych ciągła
- pracuje = dz**ka, pewno loda zrobiła prezesowi i dlatego ma posadę

Najprościej po prostu być facetem - wtedy się nie jest dz**ką. Bo jako kobieta chyba się nie da według niektórych. Niedobrze mi się robi jak słucham niektórych facetów, dla nich to chyba ich własne matki dawały pod latarnią skoro każda kobieta to k***a i szmata bez względu na to co zrobi, nic im nie pasuje.

Współczuję dziewczynie - musiała być naprawdę zdesperowana skoro coś takiego wylądowało na jej profilu.

Raar

2013-02-06, 11:28
Już zaczęła się dyskusja na sadolu tzw. ,,gimbusów" podsycona innymi ,,gimbusami" z fb.

Co do tematu, to nie wiem czy to jest sadistic, czy inne gówno jak demoty lub wrzuta...

Sorki chłopaki, zapomniałem o was! + dołączyły się sadolowe zboki ______

NafazowanyKoleś

2013-02-06, 11:34
Vindigo napisał/a:

Ktoś mi potrafi to wytłumaczyć?
- puszcza się = dz**ka
- nie chce dać = dz**ka, bo nie wie co dobre
- ubiera się wyzywająco = dz**ka
- ubiera się skromnie = dz**ka, bo nie ma na co popatrzeć
- nie pracuje = dz**ka, bo tylko kasę by od innych ciągła
- pracuje = dz**ka, pewno loda zrobiła prezesowi i dlatego ma posadę

Najprościej po prostu być facetem - wtedy się nie jest dz**ką. Bo jako kobieta chyba się nie da według niektórych. Niedobrze mi się robi jak słucham niektórych facetów, dla nich to chyba ich własne matki dawały pod latarnią skoro każda kobieta to k***a i szmata bez względu na to co zrobi, nic im nie pasuje.

Współczuję dziewczynie - musiała być naprawdę zdesperowana skoro coś takiego wylądowało na jej profilu.




Po twoim pełnym żalu poście wnioskuję, że po prostu obracasz się nie w tym towarzystwie co trzeba i po prostu nie widzisz innego wyjścia, więc musisz trochę anonimowo ponarzekać po to by później znów polecieć do tych, którzy nazywają cię bez powodu dz**ką, mógłbym cię więc nazwać zmanipulowaną idiotką, ale po co? Twój światopogląd jest tak zj***ny jak dresy spod mojego spożywczaka, więc twoje towarzystwo do ciebie pasuje.


Matki dające pod latarnią? Kim ty jesteś w ogóle by pisać coś takiego?

A dziewczyna nie była zdesperowana, po prostu jej poziom IQ znajduje się gdzieś między arbuzem a bananem, prawiczkiem nawet ty kiedyś byłaś. To, że nie przeżyła jeszcze rżnięcia nie czyni z niej jakiejś Matki Cytrusowej.

Albo ch*j, najlepiej okrzyknijmy ją męczennikiem i stwórzmy ewangelię o Nela, dziewczyna która pozostała dziewicą.

:idzwch*j:

Gogul

2013-02-06, 11:36
Wszystko fajnie, materiał wyciska z łez oczy, sadolowy, że ch*j. Dam sobie rękę uciąć, że przyszedłeś z tym z wiochy. a no i mam pytanko drogi autorze. Czy możesz mi wytłumaczyć swój wiek?


więc pozostaje mi dodać:

Plecionkarz

2013-02-06, 11:38
Czemu tak jej zależy żeby nikt nie myślał, że się lubi r*chać? Nie odkryła jeszcze, że to zaleta i będzie mieć powodzenie? Zaskakuje mnie mentalność takich pokemonów. Myśli, że jak chłopak zacznie ją całować i dotykać a ona powie: "zabieraj te łapy, nie jestem k***ą" to się w niej zakocha i pomyśli, że lepszej nie znajdzie. Zapamiętajcie sobie dziewczyny. Jak chcecie zatrzymać przy sobie porządnego faceta to musicie się z nim r*chać. Jak znajdziecie takiego który twierdzi, że nie musi tego robić i wystarczy wam wasza obecność to albo pedał albo uległa niezaradna c*pka.

Ma...........ry

2013-02-06, 12:03
udowodniać na fejsie że jest się dziewicą, k***a jakich ja czasów dożyłam :(