18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspinaczka na wieżę...

Shigekuni • 2010-09-15, 15:34
Balls of steel.



Tak, mógł spaść i byśmy mieli temat na hardzie, bla, bla, bla...

Lesniak007

2010-09-16, 11:57
nieee no k***a co za koleś. Wyj***ł na szage sobie na szczyt wieży która ma chyba miliard metrów. k***a ja wchodzę po schodach do domu i mi się w głowie kręci. Filmik oglądałem jakbym sam tam właził i chyba się zesrałem w gacie. :sraczka: :sraka: :goatse: :kloc:

skero

2010-09-16, 13:43
LePPo napisał/a:

Oglądając to czułem, jak cierpnie mi moszna :shock:


Haha mialem to samo xD

wypierdalajt

2010-09-16, 14:19
ale bym tam dżoja przyj***ł, oczywiście skręcił wcześniej bo wieje, no ale sztach musiałby być zajebisty:D

~LegendarnyZiom

2010-09-16, 15:20
ifryt napisał/a:

zawsze mogą brać ze sobą coś takiego
Obrazek



Przecież oni i tak też muszą mieć spadochron.

aqstyk

2010-09-16, 18:02
Spociłem się oglądając, a mój lęk wysokości mało nie zemdlał... Szacun dla gścia

dupaCyckDupa

2010-09-16, 19:03
przej***ne jak koleś wyjdzie na sam szczyt i zapomni sobie zabrać np śrubokrętu :)

Escalade

2010-09-16, 19:38
5.33 jest jedna szybka droga w dół, nawet ekspresowa można by powiedzieć :P

A poza tym to ja osobiście bym nie wyszedł nawet z windy na tym 480 metrze, a ten na spokojnie wchodzi jeszcze ok. 50 metrów. :shock: Rutyna i przyzwyczajenie robi pewnie swoje ale on tez musiał kiedyś wejść pierwszy raz.

if...........yt

2010-09-16, 22:36
LegendarnyZiom napisał/a:

Przecież oni i tak też muszą mieć spadochron.


ale odlecą na trochę od wierzy żeby się nie zaplątać. :-D

Dalione

2011-02-21, 09:33
@up
Od czego ?

spokooo

2011-09-25, 20:47
Dobrze, że mają kaski na głowie bo gdy będą walić głową o ziemię to przeżyją :)

Morgir

2014-01-26, 23:11
lubie to, bo tak pracuje. Najgłupsze jest to co koleś mówi, coś o wychodzeniu bez przepinania się że szybciej ... no tak ale jak się człowiek nie przypnie a jest ślisko to spaść łatwo.
Tam to mają dobrze winda, i tylko 50m wychodzenia. W polsce niestety nie mamy wind. Wychodzimy od dołu do góry.
Odpowiem kilku z was jeżeli was to faktycznie ciekawi
Co do patrzenia w niebo to nie trzeba mieć wrażenia - wieże ruszają się, stalowa konstrukcja pracuje. Przy wietrze potrafi mieć odchył 2-3 m, więc efekt spadania to norma do przyzwyczajenia się
Co do spadochronu - zapomnij.
A co do kasy, tylko największe firmy dopłacają "od metra" - taki dodatek za pracę na wysokości. Normalnie płaca jest taka jak wszędzie w telekomunikacji, ryzyko tylko większe
A najgorsze z najgorszych jest to wychodzenia i potrzebna do tego kondycja. Podziwiam gościa że odpoczywał podczas wchodzenia tylko ze 3 razy - ja po 30m, odpoczywam co 10m.
Jedyne co jest lepsze w większości obiektów to tak zwane zabezpieczenia obiektowe - wózek ZOLL - wpinasz się i wychodzisz i nic Cie nie interesuje. Wózek jedzie tylko do góry. Jak odpadasz to Cie blokuje i nie lecisz w dół.