18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wspaniałomyślny kitku

Flodzia • 2024-03-18, 20:47

Sam się tego nauczył :-D

MarS_80

2024-03-18, 22:27
O ile pierwsza faza iniekcji w sedes jest godna pochwały, to już druga nie napala szczęśliwością właściciela... ;)
A na serio kto nie miał zwierzaka w domu to nie zrozumie... Mojemu pekińczykowi też się zdążało szurać może nie po prześcieradle ale po dywanie, i jest to wynik infekcji ewentualnie robaków w przypadku psa, także kot usprawiedliwiony :)

sothis

2024-03-18, 22:46
leonidkacap napisał/a:

powiedz to tym wszystkim zj***nym lewakom które zabraniają strzelania w sylwestra żeby piesek lub kotek nie dostali sraczki



Mają takie samo prawo być zj***ni jak Ty. Chcesz sobie strzelać to jedź na Ukrainę :D

A tak serio - klimat sylwkowego puszczania petard spoko, ale zawsze się trafi jakas sp***olina, której nie powinno się dawać do ręki noża do masła a co dopiero fajerwerków.

Szary_Jeleń

2024-03-18, 23:03
[quote=Lodzia]Sam się tego nauczył :-D [/quote]


rakaniczo

2024-03-18, 23:58
Ogórek napisał/a:

ć na wolności. Kot ma likwidować gryzonie a pies ma bronić obejścia. Nie k***a w domu będą trzymać i kot dupę wytrze o kołderkę a pies wyliże policz



Koty na wolności powinny być ustawowo odjebywane. To są j***ne szkodniki likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, chrząszcze... często dla samej zabawy nie z głodu.


kulawiec

2024-03-19, 00:02
Mój po sobie wodę spuszcza a dupę to daje do wylizania psu.

darek1234

2024-03-19, 00:06
rakaniczo napisał/a:

Koty na wolności powinny być ustawowo odjebywane. To są j***ne szkodniki likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, chrząszcze... często dla samej zabawy nie z głodu.



Moim zdaniem, do odj***nia jesteś pierwszy. Koty likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, etc... Ja pie**olę, skąd jesteś?!

baronturbina

2024-03-19, 00:17
SkoPio1 napisał/a:

Więc mówisz, e obejrzałeś film.
W kinie też na głos mówisz, co właśnie zobaczyłeś?
No to specjalnie dla ciebie:


Ale ty masz burdel w głowie, jak w cygańskim wozie. Ciężko będzie znaleźć ci odpowiednią terapię. Łatwiej do wora a wór do jeziora.

ba...........zu

2024-03-19, 08:46
leonidkacap napisał/a:

powiedz to tym wszystkim zj***nym lewakom które zabraniają strzelania w sylwestra żeby piesek lub kotek nie dostali sraczki



To właśnie tym bardziej problem, jak zwierzęta, zgodnie ze swym przeznaczeniem, przebywają na zewnątrz. Moim psom i kotu nic się nie dzieje od fajerwerek,.gdy biorę ich wtedy do domu, ale wk***ia mnie, że muszę to robić, bo jacyś troglodyci z plemiennymi przyzwyczajeniami muszą sobie wystrzelić rakietkę i patrzeć z podziwem w rozbłysk jak małpy w mydło z pompką.

rakaniczo napisał/a:

Koty na wolności powinny być ustawowo odjebywane. To są j***ne szkodniki likwidujące pisklęta, jaja, jaszczurki, chrząszcze... często dla samej zabawy nie z głodu.



Jak już zlikwidujesz mi kota to zapraszam na dyżur do mojego ogródka będziesz mi tłukł myszy, ryjówki, nornice, krety, ptaki i karczowniki, które wpie**alają mi warzywa i owoce. Będziesz też przeganiał kuny i łasice, kradnące jajka. Twoje wynagrodzenie to będzie ducha karma.

alahu1

2024-03-19, 12:01
Caanonierka napisał/a:

"Saneczkowanie"u psów i kotów oznacza że trzeba je odrobaczyć!To przez pasożyty odbyt je swędzi!Wystarczy kropla-dwie preparatu na kark! 2 x w roku!



W dupie byłeś, gówno widziałeś. Jeździ dupskiem przez zawalone gruczoły, albo po prostu wyciera sobie o posciel, bo to koci ch*j. A co do tych kropelek to one działają tylko na zewnętrzne robale jak pchły i kleszcze. Na syf, który siedzi w kichach potrzebne są leki, które działają od środka jak tabletki.

Maniecky

2024-03-19, 16:53
Ogórek napisał/a:

Kot pies to zwierzęta które muszą być na wolności. Kot ma likwidować gryzonie a pies ma bronić obejścia. Nie k***a w domu będą trzymać i kot dupę wytrze o kołderkę a pies wyliże policzek tym samym jeziorem co przed chwilą piłował sobie zad.



k***a, jaki boomer. Jakbym slyszal swoich starych w 94-ym kiedy chcialem miec kota albo psa i nie bylo mi to dane. Hatfu ci w ryj i tobie podobnym safandułom za zjebajnie mi dziecinstwa.

LouisdeFunes

2024-03-19, 18:11
Caanonierka napisał/a:

"Saneczkowanie"u psów i kotów oznacza że trzeba je odrobaczyć!To przez pasożyty odbyt je swędzi!Wystarczy kropla-dwie preparatu na kark! 2 x w roku!



wystarczy raz walnąć pałką w łeb i odrobacza na całe życie

programista4k

2024-03-19, 18:53
Caanonierka napisał/a:

Saneczko



spoko, wytarł robale w pościel, gdzie pani mordę położy w nocy

smc

2024-03-20, 00:40
Nigdy nie lubiłem, kiedy doberman mojej koleżanki się na mnie patrzył jak ją r*chałem. Trochę mnie to onieśmielało.

Ale kiedy zeżarł zużytego kondoma na moich oczach, przestałem do niej przyjeżdżać...

WeldAttack

2024-03-21, 09:59
Ogórek napisał/a:

Kot pies to zwierzęta które muszą być na wolności. Kot ma likwidować gryzonie a pies ma bronić obejścia. Nie k***a w domu będą trzymać i kot dupę wytrze o kołderkę a pies wyliże policzek tym samym jeziorem co przed chwilą piłował sobie zad.



skończ pie**olić i idź świniom dać.

Ganso

2024-03-21, 19:02
Caanonierka napisał/a:

"Saneczkowanie"u psów i kotów oznacza że trzeba je odrobaczyć!To przez pasożyty odbyt je swędzi!Wystarczy kropla-dwie preparatu na kark! 2 x w roku!



co ty gadasz teraz? w większości przypadków psy saneczkują kiedy gruczoły odbytnicze są zablokowane, co jest bardzo prostą czynnością do wykonania