18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wróżbita David i grube jointy

MisioIgliwiec • 2012-01-24, 21:08
Wróżbita i jego przepowiednie.

pozorowo

2012-01-24, 21:21
Jak w ogóle można słuchać takiej muzyki.

ToPrzeciezJa

2012-01-24, 21:31
@up Jak w ogóle można być takim nietolerancyjnym pedałem jak Ty, który musi się wpie**alać do każdego tematu ze swoim widzi mi się. Wróć do Niecika lepiej koleżko :)

pozorowo

2012-01-24, 21:51
@up. Nie jestem nietolerancyjny, tym bardziej nie jestem pedałem. Po prostu nie wiem jak można słuchać takiego czegoś. Toć większość tych "piosenek" nawet przesłania nie ma, a co drugie słowo to przekleństwo. Polski rap przez ostatnie lata zszedł na psy, i takie jest MOJE zdanie. Pozdrawiam. :)

Hada Gronkowiec-Lincz

2012-01-24, 23:11
@ pozorowo

Bal trwa dalej
Gdzie jest ona, bal nad bale
Nucę- bo jeśli przygoda, to w Warszawie!- he he
Z panną taką, jak ona, cały świat pokonać
Pośród tych, co nie wstaną z kolan
O czym mówisz, jesteś sam- mówi rozsądek
Zimny prysznic, choć na łeb to leje się wrzątek
Precz cholero!Wolę sen od Ciebie!
Świadomość- idź precz!
Wolę jak głupiec- nic nie wiem, nic nie czuję, nie chcę, niczego nie rozumiem
Chce egzystencja esencję, gdzieś po drodze zgubię
Życie, wciąż cie lubię - choć nie krzyczę jak Edyta(?)
Ale wciąż Cię propsuje, kiedy ktoś o Ciebie spyta

Pierwszy lepszy tekst z ostatnich lat.
A więc... Co Ty k***a wiesz o rapie. Umiesz czytac ze zrozumieniem w ogole? Mam dla Ciebie zagadke. Uzupelnij samogloski:
W_P__RD_L_J

BongMan

2012-01-24, 23:35
pozorowo napisał/a:

Jak w ogóle można słuchać takiej muzyki.


A ch*j cię to obchodzi. Każdy słucha czego chce. To indywidualna sprawa każdego człowieka.

pozorowo

2012-01-24, 23:44
Hejty się sypią.. no cóż. Takie czasy. Teraz czekam aż wpadniecie mi do domu i pobijecie za to, że na sadolu napisałem coś złego na temat rapu.
@up. Owszem, każdy słucha co mu się podoba. Dlatego w moim poście wyżej jasno, DUŻYMI LITERAMI podkreśliłem, że to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

ToPrzeciezJa

2012-01-25, 19:18
@pozorowo Ja tu widzę jednego hejta i jesteś nim Ty :) A z tym wpadaniem do domu.. dobrze, że masz o sobie dobre zdanie, bo wpie**al by Ci się przydał, chociaż profilaktycznie :D

Peso4

2012-01-26, 04:30
pozorowo napisał/a:

Jak w ogóle można słuchać takiej muzyki.



Najlepsze jest to że właśnie najwięcej hejtu w necie idzie w stronę rapu od ludzi słuchających rock/metal
Problem bro?

babycow

2012-01-26, 23:41
@Peso04
Piwo mu! najwiecej ludzi hejtujacych to typowi fani Metalu, niszcza kazda inna muzyke ktora napotkaja na swojej dordze, Rap, Disco, Reagge, Club(elextro etc), dlatego wlasnie od ponad 3 lat nie wchodze na Kwejka, a wychowuje sie na sadisticu.

Ilhantius

2012-01-26, 23:41
Nie długo już nawet takiego gówna wyciętego z TV nie będzie można na sadolu obejrzeć bo będzie wymagało praw autorskich...

Smiglo

2012-01-27, 00:44
Jak tak k***a patrze na to co tu sie nieraz dzieje w komentach to dochodze do wniosku, ze to ACTA to nie takie ch*jowe rozwiazanie. ;|

zawszespoko

2012-01-27, 00:49
@ pozorowo

Jak można być takim debilem. W pierwszym poście przypie**alasz się do rapu, a później z płaczem narzekasz na ludzi, którzy udowadniają Ci, że się mylisz. Narzekając na hejterów popatrz najpierw na siebie frajerze

Rysh

2012-01-27, 00:50
pozorowo napisał/a:

@up. Nie jestem nietolerancyjny, tym bardziej nie jestem pedałem.


Nie jesteś? A wyglądasz.

artur_sz13

2012-01-27, 02:49
Rap to zło. Te wszystkie "Mafie" nie mafie.. Można lżyć disco polo ale nawet ono ma więcej przekazu w sobie niż rap. Rap to muza czarnych i Eminema a te polskie piz...czki to mogą w chórku u Niecika śpiewać