18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wróżbita David i grube jointy

MisioIgliwiec • 2012-01-24, 21:08
Wróżbita i jego przepowiednie.

matik1993

2012-01-27, 04:18
No widzę panowie, że daliście się sprowokować.

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2012-01-27, 11:20
ale się uśmiałem ... hahaha Polski HH nie ma przekazu ?
za to reszta komercyjnych gwiazd w Polsce ma ? podaj przykład jakiegokolwiek utworu Polskiego ( nie dotyczy rapu) który ocieka przekazem ... jeżeli podasz mi jakikolwiek utwór przyznam ci racje ... bo prawdziwi fani HH (nie chodzi mi tu o bananowców ) to ludzie którzy przeżyli swoje i na pewno wiedzą więcej o życiu i poradzą sobie lepiej niż większość tych metali którzy wielcy przeciwnicy Boga i Kościoła a co weekend u babci chodzą do kościoła , albo jak widzę upał 30 stopni a ten w glanach , długich czarnych spodniach i czarnej bluzie ? ale mnie to jebie bo każdy może mieć swój własny styl i słuchać tego co mu się podoba ...
bananowce j***ne ;d

maxs90

2012-01-27, 11:59
k***a ten kto powiedział ,że nie ma przekazu to chyba Sumastyli - de integro nie słyszał... pih- kwiaty zła itd...

szpadyzor moonlight kiedyś śpiewał z przekazem i sweetnoise ,więc przykro mi ,ale oprócz hh są jeszcze Pl piosenki z przekazem, no ale nie zgodzę sie ,że hh nie ma przekazu :)

dodam jeszcze come świetny przekaz i nie nie jestem metalem szukam wszystkiego bo w każdym rodzaju muzyki znajdę coś dla siebie

konował

2012-01-27, 13:26
Ale ch*jowa muzyka.

JADOWITY_SZCZYMSZYL

2012-01-27, 18:25
maxs90 napisał/a:

k***a ten kto powiedział ,że nie ma przekazu to chyba Sumastyli - de integro nie słyszał... pih- kwiaty zła itd...

szpadyzor moonlight kiedyś śpiewał z przekazem i sweetnoise ,więc przykro mi ,ale oprócz hh są jeszcze Pl piosenki z przekazem, no ale nie zgodzę sie ,że hh nie ma przekazu :)

dodam jeszcze come świetny przekaz i nie nie jestem metalem szukam wszystkiego bo w każdym rodzaju muzyki znajdę coś dla siebie



sweetnoise przecież nagrywa z Raperami ;d to znaczy peją ale to i tak raper

maxs90

2012-01-28, 08:32
ale on nie wchodzi w skład sweet oise on tylko gościnnie z nimi zagrał, sam sweetnois i ich piosenki to szeroko rozumiany rock i heavymetal , a że zagram tam peja nie czyni ich muzyki hh , grali także z Edytą Górniak i to nie czyni z nich grupy popowej :)

Pleso93

2012-01-28, 16:52


Grube Jointy to tylko z tym mi się kojarzą :-D