18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrocławski zgnitek

OliverSucks • 2023-07-29, 10:14
Cześć, podziwiajcie Wrocławskiego bezdomnego zombie któremu udało się wyhodować rączkę rodem z Indii.

Koleś jest znany w mieście, zawsze jak wejdzie do komunikacji miejskiej to jebie jak truchło i wszyscy sp***alają, podchodzi też do ludzi i żebra o kasę, a gdy jej nie dostanie to gania ludzi próbując ich dotknąć tą właśnie ręką. Co może się wiązać z przytuleniem ch*j wie jakich chorób.




Materiał własny.

Pie-sse

2023-07-29, 16:09
zakmen napisał/a:

Jak ktoś doprowadza się do takiego stanu to powinien być ubezwłasnowolniony i przymusowo leczony fizycznie i psychicznie. Zwłaszcza że stwarza jeszcze zagrożenie dla innych zamiast gnić gdzieś po cichu pod mostem.



Utylizowany…

vladok

2023-07-29, 16:50
Helenka dożylnie, zabrudzone iniekcje, ch*j wie jakim syfuastym sprzętem i gotowe. Pewnie dalej w nią ładuje.

A nie, sorry - przecież widać, że to po tymbarku mu się stanęło :-)

brede

2023-07-29, 16:52
zakmen napisał/a:

Jak ktoś doprowadza się do takiego stanu to powinien być ubezwłasnowolniony i przymusowo leczony fizycznie i psychicznie. Zwłaszcza że stwarza jeszcze zagrożenie dla innych zamiast gnić gdzieś po cichu pod mostem.



Weź ty pomysł lepiej. Jego leczenie polega na tym że utną mu rękę a on tego nie chcę . Dodatkowo żadnej roboty z taką ręką nie znajdzie a na rentę nie ma szans bo nie chce się leczyć czyli dać se uj***ć dłoń. I to takie kolo

JohnMadafaka

2023-07-29, 17:03
Kiedyś kolega policjant pokazywał fotki takiegiego jednego co to go zbierał z ulicy. Stopa którą miał owinięta reklamówką to były już tylko czarne kości. Niestety nie dał się namówić, żeby podzielić się zdjęciem :cry:

Bul_od_bytu

2023-07-29, 17:32
Aż przed monitorem poczułem jak tam musiało j***ć w tym tramwaju

azael

2023-07-29, 18:04
długo nie pożyje u mnie w mieście był taki chłop z nogą podobną tylko.

Krzysztof1988

2023-07-29, 18:42
Najlepsze że jak były czasy covid to k***a wielkie zagrożenie. Za brak maski straszyli. A tu k***a HIV żółtaczka, h*j wie co jeszcze i jest ok . A h*j zostawia krew gdziekolwiek. Państwo z kartonu.

Ogórek

2023-07-29, 21:04
Tymbark to powoduje??

antek1g

2023-07-29, 22:43
jak taki kozaczek to trzeba mu spuscic wpie**ol na uboczu bez swiadkow ale tak zeby juz sie nie obudzil, wyrwac chwasta.
po co taki czlowiek zyje jak ten chwast?
pisza ze pomocy odmawia wiec... wyrwac.

7wporzondku

2023-07-30, 00:37
JebacPis100procent napisał/a:

Gdzieś jest ten osobnik co tu wszystkim chce lizać odbyt? Przecież to niepowtarzalna okazja! Wrocław zaprasza.



Może to właśnie on

Kaczor_Donald

2023-07-30, 01:13
Halman we Wrocławiu ? A po ch*ja :-/