18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrocław walczy. Zdewastowano baraki dla romów.

Ko...........ey • 2014-01-19, 14:22
Powybijane szyby, pourywane klamki - w nocy ktoś zdewastował cztery baraki na wrocławskim osiedlu Tarnogaj, w którym miejsce mieli znaleźć m.in. Romowie z koczowiska. W pomieszczeniach są cegłówki i kamienie większe od ludzkiej głowy.



Mieszkańcy pobliskiego schroniska dla bezdomnych nic nie słyszeli. Zorientowali się dopiero nad ranem. - Też miałem zamieszkać w jednym z tych baraków. A co, gdyby ktoś był w środku? Od uderzenia takim kamieniem mógłby zginąć - mówi mieszkaniec schroniska Leszek Herliczka. Władze schroniska już zgłosiły to na policję.

- Jeżeli to się stało przeciwko Romom, to to jest straszne, paskudne. Wręcz świństwo - kwituje bezdomny.

Od kilku dni mieszkańcy osiedla Tarnogaj protestują. Nie chcą, żeby w barakach przy schronisku pojawili się Romowie z koczowiska. W klatkach schodowych, na słupach, witrynach sklepowych rada osiedla wywiesiła takie ogłoszenie: "Kontenery już są, nie dopuśćmy do tego, by ponownie zaistniały liczne kradzieże, degradacja środowiska w osiedlu i kradzieże mienia społecznego oraz włamania do samochodów. Protestujemy przeciwko decyzjom Urzędu Miejskiego".

We wtorek wieczorem, w siedzibie rady osiedla, zebrało się kilkudziesięciu mieszkańców. Chcą zebrać pod protestem jak najwięcej głosów i przekazać je prezydentowi miasta Rafałowi Dutkiewiczowi. Jeśli to nie poskutkuje, nie wykluczają ostrzejszych form protestu.

Przed wrocławskim sądem toczy się proces o eksmisję Romów z koczowiska. Pozwała ich gmina Wrocław, bo Romowie zajmują teren należący do miasta.


Źródło
Kto wie, może Wrocławianie wywalczą kiedyś czyste miasto ;-)

go...........ek

2014-01-19, 15:12
jamienator napisał/a:

A czemu romow nie najebia ? przeciez to c**y jak ch*j ;D co huliganka Wroclawska w portki sra załosne u nas chodzili jak w zegarku nie tam gdzie trzeba to od razu przekopa I wypad na most



no bo ty jesteś największym kozakiem sadistica i świata i byś wszystkim naj***ł, a "huliganka" Wrocławska nie jest..

żałosny dzieciak :homer:

saves

2014-01-19, 15:14
Wiedziałem, że znajdę na sadolu odnośnik do tego artykułu. :)

bongo155

2014-01-19, 15:19
Mieszkam na tym osiedlu, i niech mi to coś się tam nie pojawia wystarczy ,że na osiedlu obok Brochów tego świerwa jest opór pisząc o tym ,że jest gównem obraził bym gówno.....

PimpMyDick

2014-01-19, 15:34
Mam sklep we Wrocławiu, zrobiliśmy reklamy z blachy. Parę dni po ich rozwieszeniu się zdziwiłem, bo zniknęły. Prawie 400 zł. Gdzie je znalazłem? Na "nielegalnym koczowisku" tych pie**olonych koniokradów, j***nych pustelników, gówna pańskiego. ch*j im w dupę i kotwica w plecy + każdy poród w męczarniach, bólu i martwych płodów im życzę. Kurewskie pie**olone c**ołazy.

ellsworth

2014-01-19, 15:37
Co za debile. Powinni im tymi powybijanymi szybami durne mordy pociąć!

Ceembe

2014-01-19, 16:22
k***a brudasom i złodziejom robią baraki a ilu polskich bezdomnych popie**ala to gówno im dadzą, skierowanie do placówki czy inny ch*j

Mam znajomego który miał romkę na roku, przyznała mu się bez wstydu że kradła i kradnie bo TAK TO SIĘ U NICH ROBI, my zabijamy karpia w wigilię a oni wynoszą ze sklepów każdy naród ma jakieś tradycje k***a jego mać, no nie?

a12b

2014-01-19, 16:32
To jest dla mnie niepojęte zajmuje ktoś nielegalnie teren i trzeba się z nim sądzić żeby go opuścił :O Do tego własnie powinna być wykorzystywana straż nierobów (czyt. miejska) przyjeżdżają zawijają gości, robią deportacje, przyjeżdza buldożer ora koczowisko i pozamiatane.

Polak88

2014-01-19, 16:40
brawo!tylko brać przykład z takiego działania :)

pawu95

2014-01-19, 16:48
W niektórych mediach jako specjalista wypowiada się szanowany profesor w danej dziedzinie, w tych gorszych (zwykle lewackich) za specjalistę bierze się człowieka po jakichkolwiek studiach. TOKFM widzę poszedł o krok dalej i wziął sobie bezdomnego. Tak trzymać! :szczerbaty:

poldekmisiak

2014-01-19, 17:36
Bardzo mądre. Teraz za pieniądze Polaków tym k***om to odbudują

latrax

2014-01-19, 18:32
Nawet natura się odezwała. Przypadek?

tranzystor

2014-01-19, 18:54
Problem w tym, że albo władze będą remontować te baraki na nasz koszt, albo znajdą inne, zapewne lepsze lokalizacje dla tego robactwa. Dlaczego Polakom nie dają mieszkań (poza jakimiś programami MDM dla ludzi co mają kasę), tylko tym zwyrolom?

tigerqaz

2014-01-19, 19:49
dzarul napisał/a:

Polska walczy!!!



Niestety tylko Wrocław walczy.
Reszta cichutko jak zawsze.
Wk***ia mnie w Polsce jedno, że gdyby się cały naród zebrał i wyraził swoje zdanie to zapobieglibyśmy elektrowni atomowej, wysokich mandatów, podatków, długiego wieku emerytalnego i innych absurdalnych wymysłów Naszego poj***nego Rządu.
Ale zawsze znajdzie się świstak co jest za bo ma w ch*j kasy i jest ustawiony 3 pokolenia do przodu. Ma wyj***ne na innych bo stać go na wszystko i emeryturę ma na opłacenie rachunku telefonicznego.
Wyj***ć tą wiejską w p*zdu i posadzić drzewa. Nie będzie gnoju a i powietrze się ze smrodu oczyści.

Blezzer

2014-01-19, 20:15
MSZ już wystosował odpowiednią notę z przeprosinami dla Republiki Cyganii.

Ale zaraz, zaraz... :amused:

sadol125

2014-01-19, 21:15
Ja mieszkam na Tarnogaju i każdy kogo znam podpisuje się pod listem z prośbą o nie przenoszenie tych brudasów tutaj. Cyganie już raz byli na Tarnogaju i nie po to mieszkańcy wywalczyli pozbycie się ich żeby teraz wrócili. Kradli akumulatory z samochodów, rowery i wszystko co się dało.