18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wrocław Promo Movie by AEKH Wrocław

KimDzongIl • 2013-04-16, 14:25
Film promujący Wrocław :) Nawet dobrze im to wyszło



Mówcie ci chcecie ale Wrocław robi się coraz piękniejszy :)

Tassadar

2013-04-17, 00:38
Jak to profesor Pupel mówił, za parę lat język Polski będzie cenionym na świecie a Polska może nam wypięknieje. Kto wie czy nie, swoją drogą jak się przejść po takim Londku to czy ja wiem czy tam tak ekstra? Znam ładniejsze miejsca u nas.

konradoo

2013-04-17, 00:41
Za dużo tego Plexusa

uos

2013-04-17, 00:53
beephe, a ja na tą polibudę chcę iść :< Swoją drogą, jest jakiś sadol studiujący tam, coby opowiedział jak to wygląda ? ;)

luki9575

2013-04-17, 01:13
:< nikt jeszcze nie napisał że to Breslau?
Swoją drogą bardzo ładne miasto.

klint0n

2013-04-17, 01:20
Nie podoba mi się... chema mnie interesuje...

Za szybko te napisy sp***alają... ch*jnia w ch*j!

Hassos

2013-04-17, 01:21
Beephe, mam takie samo zdanie jak Ty. Dosłownie, wszystko to co napisałeś zgadza się z tym co mnie wk***ia w tym mieście. Do studentów Politechniki dodałbym jeszcze jeden twór, mianowicie humanistki ubrane w jakieś turbany/flanele/firanki z przyj***nym wzrokiem, patrzące na ciebie jakbyś zabił ich matkę... (A co do wyspy to j***ć studentów. Miejsce, które powinno być jedną z kilku ozdób Wrocławia po czwartku studenckim czy jakimś święcie wygląda jakby stado cyganów urządzało tam targi śmieciowe. Studenciaki płaczą, że im urzędasy chcą wstęp na wyspę utrudnić, a po ubiegłorocznym dniu wiosny z samej wyspy wywieziono dwa kontenery śmieci...)

mandel9

2013-04-17, 01:34
Nie to co Lublin ;D

marizek

2013-04-17, 01:46
jak dla mnie Wrocław to super miejsce na małe imprezki, pijalnia na Rynku w każdy poniedziałek 1 shot 2 zł, piwo 2 zł no i pub cuntry na arkadach z karaoke(piwo 5 zł ale zabawa jest najlepsza)

javal

2013-04-17, 02:07
Z takimi filmikami jest jak z większością bab. Niby ładna, fajne duże cycki a potem jak przyjdzie co do czego to rano bez makijażu nie poznasz że już nie wspomnę o push-upie, który z B robi D.

666masakra

2013-04-17, 02:09
Nowy osrodek kulturalno rozwojowy nam rosnie! Brawo Wroclaw!

Eliot Imperio

2013-04-17, 02:40
Hassos napisał/a:

Beephe, mam takie samo zdanie jak Ty. Dosłownie, wszystko to co napisałeś zgadza się z tym co mnie wk***ia w tym mieście. Do studentów Politechniki dodałbym jeszcze jeden twór, mianowicie humanistki ubrane w jakieś turbany/flanele/firanki z przyj***nym wzrokiem, patrzące na ciebie jakbyś zabił ich matkę... (A co do wyspy to j***ć studentów. Miejsce, które powinno być jedną z kilku ozdób Wrocławia po czwartku studenckim czy jakimś święcie wygląda jakby stado cyganów urządzało tam targi śmieciowe. Studenciaki płaczą, że im urzędasy chcą wstęp na wyspę utrudnić, a po ubiegłorocznym dniu wiosny z samej wyspy wywieziono dwa kontenery śmieci...)



To jest smutne, niestety bardzo prawdziwe. Zamiast studentów, jest chołota i wieśniaki. O tych kobietach, dodałbym jeszcze pedałków i lesbijki z UW. Wyspa słodowa... Ludzie którym wydaje się, ze są dorośli a robią gnój i burdel jak małe dzieci. Nie potrafi idiota jeden z drugim sprzątnąc za dupą dwóch butelek, chociaż postawić ich koło kubła. Jak wypiłem tak jebłem, niech leży- ktoś posprząta. Miasto przede wszystkim studenckie, kocham jak żadne inne. Studenci niestety są dużym problemem, bo w większości to j***ne bananki na utrzymaniu rodziców, którzy płacą żeby ich córcia/synuś w dużym mieście studiował. Najlepsze są kurewki co lecą na tych z wymian zagramanicznych. Najwieksze wzięcie mają hiszpanie, włosi i inne oliwkopodobne cioty. A dlaczego? Jak słyszałem od takich dziewczyn, są inni, fajniejsi. Generalnie to j***ć żydów, filmik zajebisty i ch*j w dupe pedalskim studentom którzy i tak będą zasilać kolejkę w urzędzie pracy.

mazin

2013-04-17, 02:53
Urodziłem się we Wrocławiu, spędziłem tam "najlepsze lata", teraz mieszkam w pięknym mieście w zupełnie innej części Polski.
Największym skarbem Wrocławia są ludzie. Budynki, mosty, uliczki w centrum - to wszystko nadaje mu klimat. Ale ludzie, ludzie przede wszystkim, to ich mi brakuje. Tak bardzo różni od tych cepów z Krakowa.

ManekinArtist

2013-04-17, 08:00
Wrocław robi się przepiękny, a pensję Polaków przepięknie maleją. Złodzieje.

PartizantPń

2013-04-17, 08:40
Weźcie sobie Stettin i Breslau , oddajcie Wilno i Lwów !!!

tomek2302

2013-04-17, 08:50
a tu strona z kaledarza promujacego Tczew. Sponsorem byla firma specjalizujaca sie produkcja trumien. Foto na zabytkowym moscie Lisewskim.