18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpływ piwa na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu

Krak • 2014-09-18, 16:58
Specjalnie dla tych, którzy uważają, że jedno piwko nie zaszkodzi.
Program TVP Kraków "Jedź bezpiecznie"

Ra...........py

2014-09-18, 22:37
Zapijanie się to rozrywka plebsu

srasshole

2014-09-18, 22:40
NieWiemZeWiem napisał/a:

ale nie zaszkodzi jeśli mamy wsiąść po 3h za kółko. Mam alkomat(dobry za 300zł) w aucie, zawsze jako kierwoca jakiś jeden toast walne(szampan) a po kilku h sprawdzam alko w organizmie pomimo, że nic nie czuje. Po 2h piwo do 4.5% schodzi jak krople deszczu, w pełni blasku słońca po cyganie.


PS. Pamiętajmy, że oni nic nie jedli, nie pili wody itp. tylko siedzieli i czekali do dmuchania. Dodatkowo stężenie alko w powietrzu a we krwi to wiecie...przy jednym piwku to jednak jest różnica. Oczywiście nie bronie pijących i wsiadających za kółko



dobry alkomat to ten duży na komisariacie a nie jakieś gówniane dmuchawce.

ProVVe

2014-09-18, 22:43
Wszystko zależy od wagi, genetyki (zawartość enzymu w organizmie rozkładającego alkohol), płci, wieku, spożytego pokarmu, samopoczucia... Znam typa co wyj***ł 1 litrowe korzenne piwo i po niecałej godzinie pały go zatrzymały 0,00...

zetixel

2014-09-18, 22:44
k***a jakby prowadzący nie wymawiał rrrrr to bym pomyślał że to właśnie tam przenieśli tuska...

Mmanius

2014-09-18, 22:44
k***a kiedy nastepny test i gdzie,jak ja wstaje o 5 rano to mam okolo 2 promile i nic mi niema tylko okolo 10 rano nie umiem herbaty wypic bo strasznie mi reka lata