18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wożenie kloców u ruskich

piotrmajster • 2013-05-16, 09:29
Wykopany z pod dywanu YT filmik pokazujący jak ruscy przeprawiają się przez rzekę ciężarówką. :idzwch*j:
Uwaga! Nagrywane ruską skarpetą z Adidasa.



Po tagach nie znalazłem.
Jak było to wiadomo :roll:

piotrmajster

2013-05-16, 17:16
Freakky napisał/a:




spod




Tak. Jestem pie**olonym, gramatycznym nazistą.



Chciałem poprawić ale już było za późno :szczerbaty:

wydr

2013-05-16, 17:54
Dobrze ze gosiu wyszedl z kabiny i zrobil przeciwwage.

tranzystor

2013-05-16, 18:08
Gus napisał/a:

standardowy gaźnikowy V8 o pojemności 6l i kiedyś miał zawrotne 150 kucy :D



Tu się liczy moment obrotowy i charakterystyka silnika.

dawid2845

2013-05-16, 18:49
ruska ciężarówka,ruska rzeka i ruski operator kamery po ruskim spirytusie

zurururu

2013-05-16, 19:27
mocne te żuki mają

MrPhilipsss

2013-05-16, 19:38
piotrmajster, podzielisz się linkiem do YT?

kszysztoff

2013-05-16, 20:37
Gus napisał/a:




[/video]

EDIT:



Euro 6 już jest od dłuższego czasu w testach, obecnie w transporcie międzynarodowym bardziej opłaca się kupować ciągnik siodłowy jak tylko wejdzie nowe "Jewro" niż remontować czy modernizować posiadany już sprzęt, ale takie wycackane MANy, Scanie (z napędem na wszystkie osie) czy po części nawet nowe Tatry nie dorównają starej Pradze V3s czy właśnie ZIŁom/KrAzom/MAZom/Uralom itd. (mam nadzieje, że odmienilem poprawnie)



Wcale nie, Euro 6 zostało już wprowadzone przez Scanię, Volvo, MANa, DAFa i MB, Iveco też już chyba ma.Do 2014 roku jednak nie ma sensu kupować modeli z E6, bo palą więcej i są cięższe, oraz droższe w zakupie.Dopiero w 2014 roku wchodzi przepis Sruni Europejskiej, że wszystkie nowe ciężarówki mają mieć Euro 6.

A Tatra nadal jest bardzo dzielnym samochodem, dzięki temu genialnemu zawieszeniu na belce nośnej i niezależnym półosiom koła praktycznie cały czas mają kontakt z podłożem.Jak może kiedyś widział kto kiedy Tatrę "na pusto" to widać, że koła mają lekki negatyw, stoją tak \ / mniej więcej.

piotrmajster

2013-05-16, 23:15
MrPhilipsss napisał/a:

piotrmajster, podzielisz się linkiem do YT?



/watch?v=2cXXUL9YhpY
Proszę bardzo;)

bbreeze

2013-05-16, 23:19
W okolicach mojej rodzinnej miejscowości (Karkonosze) jeździł podobny sprzęt. Niesamowita rzeźnia.

Gus

2013-05-17, 00:07
Cytat:

Wcale nie, Euro 6 zostało już wprowadzone przez Scanię, Volvo, MANa, DAFa i MB, Iveco też już chyba ma.Do 2014 roku jednak nie ma sensu kupować modeli z E6, bo palą więcej i są cięższe, oraz droższe w zakupie.Dopiero w 2014 roku wchodzi przepis Sruni Europejskiej, że wszystkie nowe ciężarówki mają mieć Euro 6.

A Tatra nadal jest bardzo dzielnym samochodem, dzięki temu genialnemu zawieszeniu na belce nośnej i niezależnym półosiom koła praktycznie cały czas mają kontakt z podłożem.Jak może kiedyś widział kto kiedy Tatrę "na pusto" to widać, że koła mają lekki negatyw, stoją tak \ / mniej więcej.



Sorka kolego, to był mój skrót myślowy, ale dokładnie tak, póki nie wcisną j***nego przepisu to nie ma sensu lecz po wprowadzeniu tej bzdury nie ma praktycznie innego wyboru. Jeszcze raz przepraszam za taki skrót myślowy :) .

Nowa Tatra Feniks czy jak jej tam było jeszcze obleci, ale nadal 815ką nie będzie (od razu mówie, z tego co słyszałem, nowej jeszcze nawet na oczy nie widziałem, a co dopiero mieć okazje się nią przejechać)

Robinson

2013-05-17, 14:35