18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wożenie kloców u ruskich

piotrmajster • 2013-05-16, 09:29
Wykopany z pod dywanu YT filmik pokazujący jak ruscy przeprawiają się przez rzekę ciężarówką. :idzwch*j:
Uwaga! Nagrywane ruską skarpetą z Adidasa.



Po tagach nie znalazłem.
Jak było to wiadomo :roll:

Re...........ms

2013-05-16, 10:29
i co da się? Da się! można zapie**alać zajebiście starą ciężarówką wyładowaną do granic możliwości po bezdrożach bez serwisu i się nie pie**oli... a j***ne korporacje robią autka, które ledwo na trasę wyjadą i się pie**olą, albo są tak zbudowane żeby się zj***ć zaraz po okresie gwarancyjnym.

dirty_pig

2013-05-16, 10:40
to nie jest ciężarówka to jest KrAZ. a to coś więcej. Tylko one się nadają do takich przepraw szczegolnie popularne sa na terenach gorzystych przy wyrebach lasu do wywozu drewna.

rockface123

2013-05-16, 10:59
Dla Kraza nie ma rzeczy niemożliwych :D

Gus

2013-05-16, 12:07
Cytat:

to nie jest ciężarówka to jest KrAZ.


Cytat:

Dla Kraza nie ma rzeczy niemożliwych



To nie KrAz tylko ZIŁ 131 (chociaz przez ta skarpetkową jakość można byłoby i stwierdzić na pierwszy rzut oka, że to URAL 375) :



Ciekawa wersja na sprzedaż - 10x10 uzyskiwane przez napędzanie osi naczepy. Oczywiście pod machą standardowy gaźnikowy V8 o pojemności 6l i kiedyś miał zawrotne 150 kucy :D


EDIT:

Cytat:

a j***ne korporacje robią autka, które ledwo na trasę wyjadą i się pie**olą, albo są tak zbudowane żeby się zj***ć zaraz po okresie gwarancyjnym.



Euro 6 już jest od dłuższego czasu w testach, obecnie w transporcie międzynarodowym bardziej opłaca się kupować ciągnik siodłowy jak tylko wejdzie nowe "Jewro" niż remontować czy modernizować posiadany już sprzęt, ale takie wycackane MANy, Scanie (z napędem na wszystkie osie) czy po części nawet nowe Tatry nie dorównają starej Pradze V3s czy właśnie ZIŁom/KrAzom/MAZom/Uralom itd. (mam nadzieje, że odmienilem poprawnie)

bleblebator1

2013-05-16, 12:49
[quote="piotrmajster"]Wykopany z pod dywanu YT filmik pokazujący jak ruscy przeprawiają się przez rzekę ciężarówką. :idzwch*j:
Uwaga! Nagrywane ruską skarpetą z Adidasa.

Nie adidasa, tylko ruską onucą :mrgreen:

Do...........aw

2013-05-16, 14:38
Przed chwilą oglądałem kompilacje 2013 u ruskich na YT i właśnie ten filmik widziałem:)

borisklinga

2013-05-16, 14:47
bo to był KRAZ, a kto był w wojsku i miał okazje tym jezdzić wie że gdzie czołgi już nie dają rady tam KRAZ sprawuje sie najlepiej

Gus

2013-05-16, 15:40
Cytat:

bo to był KRAZ, a kto był w wojsku[...]



A kto był w łączności ten popylał ZIŁem jak na filmiku :]

Freakky

2013-05-16, 16:46
piotrmajster napisał/a:

Wykopany z pod dywanu YT [...]:




spod




Tak. Jestem pie**olonym, gramatycznym nazistą.

straatveger

2013-05-16, 16:46
Ja pie**ole znowu nie ma Niemiec :(

garota

2013-05-16, 16:49
Ja uwielbiam bawić się klockami. Tylko cały czas mi ktoś spuszcza wodę.

nn.karen

2013-05-16, 17:03
To przypadkiem nie Czeczenia czy jakiś tam kaukaski kraj? Sądząc po muzie?