18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World Of Hardstyle

Lam3rZ • 2012-05-04, 18:36
Do debili ograniczonych jednym gatunkiem muzycznym -> przewin nizej. :roll:

A dla ludzi otwartych - przedstawiam wam filmik z roznych eventow hardstyle i hardcore, Eventow o niespotykanym rozmachu co do oswietlenia, naglosnienia, i innych efektow. Zwroccie uwage chociazby na miejsca, gdzie odbywaja sie te eventy: Mystery Land, Defqon1...



Tak owszem muzyka czasem ryje beret i trafiaja sie ludzie, ktorzy bez fety i innych uzywek nie potrafia sie na tym bawic, ale zapewniam ze szybciej trafisz na takiego narkomana na wiejskiej dyskotece w miescie niz na takim evencie...

Warto chociazby ogladnac filmik dla pieknych kobiet :P
Enjoy! :)

SuchyX

2012-05-05, 10:15
Czym się podniecasz autorze ??? To ma być rozmach haha śmieszne normalnie.

Polecam Ci pojechać do warszawy na Ultra Music Festival największy Event muzyczny na świecie.

kawior

2012-05-05, 11:00
Zarejestrowałem się specjalnie, żeby dodać komentarz...
Człowieku, taką muzyką to się ludzie jarali 10 lat temu...
Teraz to się grywa penie po jakichś wiejskich dyskotekach typu Manieczki.. Ubolewam.

react0r

2012-05-05, 11:07
@ sanuyem no i co z tego ze sie narobisz? przeciez muzyka to nie zawody kto sie wiecej narobi. black metal to zupelnie inna bajka,zgadzam sie,ale przecietnego typa nikt nie zmusza zrozumienia metalu. czujesz ten klimat albo nie. natomiast na koncertach metalowych nastepuje taki sam procent odmozdzenia jak i na techno. i nie ma nic w tym zlego w koncu po to to jest.
wk***iaja mnie jednak koncerty metalowe coraz bardziej ze wzgledu na to ze kazdy obczaja drugiego i komentuja jak te stare baby (ten ma taka koszulke ten taka,ta laska jaka tlusta a ten jakie ma ch*jowe wlosy). zupelnie jak na wiejskiej dyskotece. a bywalem i na jednych i na drugich

a na taka impreze hardstyle to bym sie wybral powyglupiac i poskakac. po tym filmiku czuc ze wszyscy maja wyj***ne na wyglad i to jak kto sie wygina (no oprocz niektorych lasek bo one zadbaja zeby sie fajnie "wylansowac"-dla facetow to tez plus :) ). duzo lepszy klimat niz te gowna popowe z vivy czy innej eski

PawełGM

2012-05-05, 11:08
Lam3rZ napisał/a:

Do debili ograniczonych jednym gatunkiem muzycznym -> przewin nizej. :roll:



Właściwie wszedłem tutaj ze względu na wyżej wymienione zdanie. Nie ograniczam się do jednego gatunku muzyki, ale różnię się od ciebie tym, że przynajmniej to czego słucham można nią nazwać. Zlepek elektronicznego gówna - tym jest to co nam zaprezentowałeś, chociaż po paru piwach pewnie i to będzie można nazwać muzyką.

blueman87 napisał/a:

Ubóstwiam muzykę elektroniczną, dla mnie to najpiękniejsza forma wyrażania uczuć. Tak silne emocje jak radość czy smutek przetransformowane w fale dźwiękowe! Mam tu na myśli piękny, melodyjny, klasyczny trance, muzyka która jako jedyna potrafi wzruszyć mnie do łez (a słuchałem w życiu już wielu gatunków np. rap, rock, heavy metal czy nawet death metal) I nie trzeba się jak niektórzy myślą naj***ć czy naćpać, aby się przy tym bawić, bo ta muzyka sama w sobie jest narkotykiem, to dzięki niej czujemy euforię i tracimy kontakt z rzeczywistością! Oczywiście tylko fani tej muzyki rozumieją to co teraz piszę, bo tych uczuć i emocji, które nam towarzyszą gdy wsłuch*jemy się w breakdown nie da się w żaden sposób opisać! To trzeba poczuć samemu! A pisząc "piękny trance" mam na myśli coś takiego:





Nie podoba mi się ta muzyka, ale przynajmniej nią jest. Nie tak jak to "coś" od Lam3rZ.

Davidzior

2012-05-05, 11:49
Dzisiaj w większości prawdziwego Hardstyle już nie ma - jest tylko "nu style". Znajdźcie coś z gat. "early hardstyle".

niepoprawnymateo

2012-05-05, 12:09
Nie jestem ograniczony do jednego gatunku muzycznego, ale taka muzyka mnie poprostu wk***ia.

konował

2012-05-05, 12:35
Dupy fajne i tylko dupy bo muzyka ch*jnia z barszczem

artiee

2012-05-05, 12:56
sanuyem napisał/a:



Chyba Cie popie**oliło że to gówno nie różni się od metalu, k***a żeby tworzyć muzyke metalowa trzeba sie narobic, nie tylko wydrzec ryja jak 50% tego zj***nego społeczeństwa ubogiego w umysł twierdzi.
To 'hardcore' czy 'hardstyle' tam sie nawet nie nameczysz, popsztykasz na mikserze czy jak to sie tam k***a na tym tworzy i stoisz i machasz rekami jak popie**olony.WLOSY NA ZEL I JAZDA



I co z tego jeśli efekt taki sam ?? I kto tu jest popie**olony, męcząc się robiąc muzykę skoro można zrobić na mikserach ?

Nie słucham ani jednej ani drugiej muzyki, więc piszę obiektywnie.

Powell

2012-05-05, 13:55
ja już nie będę się kłócił... i tak za dużo już się nawk***iałem przez wszelkiego rodzaju brudasów i dresów - jeśli już fanów takiej MUZYKI wrzucacie do wora z ćpunami to ja też nie będę sobie żałował (chociaż lubię też metal, rock, rap i w ch*j innych gatunków)

piwo za wstawkę i dzięki za tracklistę w komentach


NieLubieRyb

2012-05-05, 15:18
e tam sie spinacie kazdy slucha tego co lubi. nie kazdy kto slucha tego rodzaju muzy jest cpunem wiesniakiem itd. nie kazdy kto slucha rapu jest lysym dresem bez mozgu. nie kazdy kto slucha metalu ma dlugie wlosy i wpieprza koty.
moze kiedys zrozumiecie. chcecie miec szacunek do gatunkow ktorych sluchacie to miejscie tez szacunek dla innych.

3:37 Ivan Carsten - Bumpin Hard (Tuneboy Remix)
kosmos. :)

semperfidelis

2012-05-05, 15:20
W wakacje pracowałem za barem w Hiszpanii w dyskotece, w której grany był HardCore i pochodne. 3 miesiące po 6 godzin i nie ogłuchłem, a na dodatek polubiłem ten rodzaj muzyki i sam sobie często słucham. Nie jestem jakimś wielkim fanem, ale podoba mi się ta wolność.
Na parkiecie nikt nie zwracał uwagi na innych, wszyscy bawili się osobno, w parach, maksymalnie w 3-4 osobowych kółeczkach (znajomych). Nikt nie wytykał palcami, nikt wpie**ol nie dostał (Raz zaczęło się agresywnie, ale to przez pie**olonych pijanych murzyńskich francuzów).

Do tego poznałem światowej sławy gwiazdy hardcore i hardstyle jak Korsakoff (swoją drogą ładna z niej babka), Angerfist, Evil Activities, The Profet, Zany, Outblast (Który nosił koszulkę stylowaną na Jack'a Danniels'a z napisem w stylu - drinking vodka with polish people; Z resztą, jest kilka gwiazd z polskim pochodzeniem.

Było fajnie

Miki6830

2012-05-05, 15:33
Jakim trzeba być idiotą by czegoś takiego słuchać ?

Powell

2012-05-05, 16:05
Miki6830 napisał/a:

Jakim trzeba być idiotą by czegoś takiego słuchać ?



jakim trzeba być idiotą żeby zapomnieć o gumach i spłodzić kogoś takiego

Barthuss

2012-05-05, 16:10
Hardstyle jest zajebisty i tyle! :) Jedni lubią napie**alankę przy metalu, a drudzy napie**alankę przy HS. Proste jak budowa cepa. Sam bym pojechał na taki event, ale fundusze to największa przeszkoda :|

Sunrise

2012-05-05, 16:38
okanslig napisał/a:

Nie no, fajne. Impreza dobra jak chcesz spalic parę tysięcy kalorii, przyćpać, a nóż coś zar*chać i ogłuchnąć na kilka dni :)

Wystarczy tylko wyłączyć mózg



no napewno idz lepiej posluchac swojego disco polo lub "hard metalu?"
o gustach sie nie mowi cpunie