18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World Of Hardstyle

Lam3rZ • 2012-05-04, 18:36
Do debili ograniczonych jednym gatunkiem muzycznym -> przewin nizej. :roll:

A dla ludzi otwartych - przedstawiam wam filmik z roznych eventow hardstyle i hardcore, Eventow o niespotykanym rozmachu co do oswietlenia, naglosnienia, i innych efektow. Zwroccie uwage chociazby na miejsca, gdzie odbywaja sie te eventy: Mystery Land, Defqon1...



Tak owszem muzyka czasem ryje beret i trafiaja sie ludzie, ktorzy bez fety i innych uzywek nie potrafia sie na tym bawic, ale zapewniam ze szybciej trafisz na takiego narkomana na wiejskiej dyskotece w miescie niz na takim evencie...

Warto chociazby ogladnac filmik dla pieknych kobiet :P
Enjoy! :)

zonk

2012-05-05, 00:29
Dzięki Bogu w "Jaka to melodia" nie puszczają tego gówna. Już to widzę jak ktoś bierze 7 nutek a tu "umc umc umc umc umc umc umc". I weź zgadnij co to za łupanka jest.

piotrmajster

2012-05-05, 00:30
Ja sam robie Hardstyle i kocham ta muze!!!

Denisek

2012-05-05, 00:30
specialnie sie zalogowalem zeby dac piwo ale bylo warto dla fana Hardstyle
Ps. TechnoBoy Królem Hardstyle

TommyTheRipper

2012-05-05, 00:35
Ta, waszej "muzy" skomentować nie można, bo od razu jest się ciśniętym od gimbazy i są płacze czemu znalazły się takie smutki co "hejtują" filmik. Ale jak się wrzuci coś metalowego, to od razu jest ciśnięcie wrzucającego i tych co postawili piwko od brudów. Jacy wy k***a żałośni jesteście czasami. Ogólnie jest to sieka, której sam nie mogę słuchać i naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy się potrafią do tego bawić, ale niech sobie będą, byle mnie tym nie karmili na siłę.

lazyman

2012-05-05, 00:41
chyba nie wiesz co to hardcore:/ może Ty jesteś ograniczony przez jeden gatunek muzyczny?

Shatter

2012-05-05, 00:43
Nic specjalnie ciekawego w tym nie ma...

ko...........rz

2012-05-05, 00:55
k***a, tam jest tyle bydła że wystarczy że podskakujesz w tym spoconym tłumie, a możesz coś zar*chać ( i coś na pewno zar*cha ciebie podskakując za tobą). Ogólnie takie widoki nasuwają mi tylko to na myśl: dz**ki, ćpuny i wiejskie piszczałko-łomoty ;)

Suq-Madiq

2012-05-05, 01:22
W sumie ch*j mi tam, po pijaku sam bym sie pewnie w tlumie pobawil. Jedna rzecz, ktora mnie wk***ia to nazywanie tego slowem 'hardcore'. Hardcore od zawsze i na zawsze to Madball, Agnostic Front, rodzime 1125 itp itd, a nie taka lupanina.

Be...........oo

2012-05-05, 02:02
Lam3rZ napisał/a:

(...) filmik z roznych eventow hardstyle i hardcore (...) Eventow o niespotykanym rozmachu (...) miejsca, gdzie odbywaja sie te eventy(...)

Twój język podąża za stylem muzycznym... :homer:

blueman87

2012-05-05, 06:37
Ubóstwiam muzykę elektroniczną, dla mnie to najpiękniejsza forma wyrażania uczuć. Tak silne emocje jak radość czy smutek przetransformowane w fale dźwiękowe! Mam tu na myśli piękny, melodyjny, klasyczny trance, muzyka która jako jedyna potrafi wzruszyć mnie do łez (a słuchałem w życiu już wielu gatunków np. rap, rock, heavy metal czy nawet death metal) I nie trzeba się jak niektórzy myślą naj***ć czy naćpać, aby się przy tym bawić, bo ta muzyka sama w sobie jest narkotykiem, to dzięki niej czujemy euforię i tracimy kontakt z rzeczywistością! Oczywiście tylko fani tej muzyki rozumieją to co teraz piszę, bo tych uczuć i emocji, które nam towarzyszą gdy wsłuch*jemy się w breakdown nie da się w żaden sposób opisać! To trzeba poczuć samemu! A pisząc "piękny trance" mam na myśli coś takiego:



Noxford

2012-05-05, 07:02
Zawsze mnie to tutaj rozpie**alało, gościu pisze pod filmikiem że to wcale nie musi być muzyka dla ćpunów i debili, a tu jak zwykle wiadomo najlepszy komentarz "Ćpuny i bez mózgi". "A co tam pociśnijmy tych debili bo słucham czegoś innego" prawda? + debata na temat tego co JA słucham bo wszyscy o tym muszą wiedzieć. Przynajmniej zawsze mam z czego ciś beke :D

Phallucifer

2012-05-05, 09:01
nie wiem jakie emocje, ale wiem jakie narkotyki. Referencje wynioslem od dnb. :)

lukaszksk

2012-05-05, 09:23
Noxford napisał/a:

Zawsze mnie to tutaj rozpie**alało, gościu pisze pod filmikiem że to wcale nie musi być muzyka dla ćpunów i debili, a tu jak zwykle wiadomo najlepszy komentarz "Ćpuny i bez mózgi". "A co tam pociśnijmy tych debili bo słucham czegoś innego" prawda? + debata na temat tego co JA słucham bo wszyscy o tym muszą wiedzieć. Przynajmniej zawsze mam z czego ciś beke :D


Prawda jest taka że są tacy którzy jeżdżą na imprezy różnego rodzaju aby posłuchać muzyki i potańczyć a są tacy co tam jadą zaćpać i zrobić chlew. Z poziomem imprez organizowanych w polsce jest co raz gorzej.

artiee

2012-05-05, 09:52
ODkarzacz napisał/a:

To jest hardcore :)


Swoją drogą to tym torturować można O.o



Niczym się nie różni od death metalu, tu nic nie słychać oprócz hałasu i w metalu też.

sanuyem

2012-05-05, 10:02
artiee napisał/a:



Niczym się nie różni od death metalu, tu nic nie słychać oprócz hałasu i w metalu też.



Chyba Cie popie**oliło że to gówno nie różni się od metalu, k***a żeby tworzyć muzyke metalowa trzeba sie narobic, nie tylko wydrzec ryja jak 50% tego zj***nego społeczeństwa ubogiego w umysł twierdzi.
To 'hardcore' czy 'hardstyle' tam sie nawet nie nameczysz, popsztykasz na mikserze czy jak to sie tam k***a na tym tworzy i stoisz i machasz rekami jak popie**olony.WLOSY NA ZEL I JAZDA



PS. piekny drum bass 2:01