18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World is Mine Live

borniak1991 • 2011-03-12, 19:01
Ciekawy koncert (Japonia):



Jakość to 480p bo w 1080p plik ważył 130mb i zbyt długo trwał by upload. :samoboj:
Więcej z serii u użytkownika SeyrenLK na YouTube

qrczaq

2011-03-13, 16:02
@ stalker.marcus

Jak obejrzałem filmik to chciałem wkleić, ale potem przejrzałem komentarze i znalazłem twój :(

Zauzel

2011-03-13, 16:46
Ha, rozgryzłem jak to jest zrobione: postać jest animowana na przezroczystym ekranie (na niektórych ujęciach widać coś w stylu szyby), jako że animacja jest dopracowana, szyba (w sensie wyświetlacz) czysty a za nim normalni ludzie daje to wrażenie jakby to był hologram 3D. Z tego co słyszałem tego typu monitory w formie np. telewizorów ma niedługo wprowadzić do komercyjnej sprzedaży bodajże firma Panasonic.

Tyler.

2011-03-13, 17:11
Jaranie się Japonią to jednak pedalstwo...

Swiska

2011-03-13, 17:33
Zj***ne ale lepsze niż Mandaryna:D

Zauzel

2011-03-13, 17:59
Tyler. napisał/a:

Jaranie się Japonią to jednak pedalstwo...



Jaranie się to jedno a to że zespół miał niezły pomysł na wybicie się to drugie. Sam nie jestem wielkim fanem japonii bo nie rozumiem wogle tej kultury ale idąc powyższym tokiem rozumowania to jak rozumiem fani piłki nożnej to tępi kibole na sterydach a fani małysza to geje do sześcianu bo lubią facetów w obcisłych trykocikach..no proszę was.. ;/

Sahex

2011-03-13, 18:34
kowal77 napisał/a:

k***a zauważcie ale, że nie ma pod nią żadnego urządząnka ani nic. Ja się pytam, jak to k***a jest wyświetlane bez niczego? A no tak, Japońce...


Cóż za głębokie przemyślenia... i jakże zaskakujące stwierdzenie... :samoboj:

de...........ra

2011-03-13, 20:31
już wole to słuchać niże tego j***nego biebera

Uisper

2011-03-13, 21:28
Dobre w tym nie jest to, że jest to wyświetlane gdzieś tam, ale to, że wokal jest zrobiony kompletnie "na komputerze".

Wikipedia says:
Vocaloid – syntezator śpiewu stworzony przez firmę Yamaha. Pozwala użytkownikowi na tworzenie przebiegów śpiewu przez wpisywanie tekstu, który ma zostać zaśpiewany, oraz melodii

Popielniczka

2011-03-13, 21:52
Dobra ale to już było na sadisticu...

mekiz

2011-03-13, 22:48
No zajebiście, pewnie skakała w tłum, piła browary i sake, naj***łą się jak szpadel, a po koncercie, wszystkim dała dupy!

Ri...........08

2011-03-13, 23:43
Zauzel napisał/a:

Ha, rozgryzłem jak to jest zrobione: postać jest animowana na przezroczystym ekranie (na niektórych ujęciach widać coś w stylu szyby), jako że animacja jest dopracowana, szyba (w sensie wyświetlacz) czysty a za nim normalni ludzie daje to wrażenie jakby to był hologram 3D. Z tego co słyszałem tego typu monitory w formie np. telewizorów ma niedługo wprowadzić do komercyjnej sprzedaży bodajże firma Panasonic.




CZlowieku to jest koncert z tamtego roku z wakacji !!!! albo i wczesnije japonce mialy juz taka technologie a swiat nawet nie slyszal o takich telewizorach jak teraz cche robic panasonic i zauwazcie ze za MEGURINE LUKA HATSUNE MIKU REN I RIN za tym ekrenem jest projektor co razi w oczy dekle

pauzamaja

2011-03-14, 00:24
Widziałem taki koncert gorilazz

de...........ra

2011-03-14, 16:25
Ona nie jest prawdziwa, na każdym filmiku strumień światła przez nią przechodzi. wiec jest to pierwszorzędna iluzja:)

Hunter562

2012-02-22, 20:42


Miku i inne vocaloidy.