18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock

JÃ...........a. • 2012-08-02, 23:21
- Wiecie czego najbardziej brakuje na Woodstocku?

-

- Mydła i kondomów

-

- Mydła by zmyć ten brud, a kondomów by zapobiec jego rozmnożeniu.

takija

2012-08-05, 14:50
pie**olenie, pie**olenie, pie**olenie...jeden drugiemu udowadnia jak tam jest fajnie albo jak bardzo źle... Po co to ? ;) Debilowi nie przetłumaczysz, a jeśli ktoś nie chce słuchac, czytać, myśleć i uważa swoją wiedze za jedyną i najświętszą to znaczy że takim debilem jest ;) Po h*j sie sp***ac o to jak tam jest. Ja chciałem jechać, nie udało mi się. Nie wmawiałbym nikomu że tam jest źle lub dobrze. Każdy ma prawo do swojego zdania ale do h*ja...nie wmawiajmy go sobie na siłe. To nie kościół.

sovva

2012-08-06, 00:19
nestofi napisał/a:

Z jednej strony prawdziwie wolni ludzie a z drugiej zniewoleni przez "wolność".

Tak zajebiście powiedziane, że w pewnym sensie zamyka temat ;)

kojak94

2012-08-07, 00:48
Anyway, mydło tam jest, w strefie TOI CAMP za opłatą 7 zł, prywatny prysznic i kibel, a co do kondomów, to Monster rozdawał w tym roku za darmo. No może mama na następny rok Cię tam puści, to najpierw się przekonasz, a później będziesz gadał głupoty. :D

JÃ...........a.

2012-08-08, 20:42
kojak94 napisał/a:

Anyway, mydło tam jest, w strefie TOI CAMP za opłatą 7 zł, prywatny prysznic i kibel, a co do kondomów, to Monster rozdawał w tym roku za darmo. No może mama na następny rok Cię tam puści, to najpierw się przekonasz, a później będziesz gadał głupoty. :D



Anyway, masz 18 lat a pie**olisz jakbyś był tam, anyway, co roku. Anyway, to był kawał, a świadczy o tym choćby dział w którym się znajduje. Anyway mama już od dawna o mnie nie decyduje. Anyway jesteś kretynem, anyway, anyway..

chinchil

2012-10-13, 14:02
Kurestwo tam się szerzy ale tylko u tych kobiet które w pozostałe dni roku niemaja okazji byc podrywane itp przez to daja dupy na prawo i lewo ale licze że złapią hiv itp i zdechna w meczarniach za swoje kurestwo kto ćpa ten będzie ćpał bez znaczenia czy będzie na woodsie czy nie jak dla mnie to każdy jedzie tam w innym celu i z innymi ludzmi sie spotyka a to że laski łatwe to nie narzekam bo skoro same dają to grzech niebrać chyba że są naprawde paskudne to wtedy robiłem im nadzieje a jak sie rozebrały śmiałem się i wychodziłem z namiotu :) wiem okrutne ale może przez takei coś będą miały więcej szacunku do samej siebie :) przy okazji słyszały kilka miłych słów ale jak byłaładna szczupła to korzystałem :) więc polecam jechać tam i zobaczyć jak tam jest