18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolność gospodarcza a jakość życia

Pawciosl • 2012-09-16, 15:59
Informacyjne wideo, koncentrujące się na idei wolności gospodarczej i korzyściach społecznych, jakie tworzy. Wideo pomaga wyjaśnić, czym jest wolność gospodarcza i dlaczego jest kluczem do poprawy społeczeństwa. ;-)

Boldgrim

2012-09-16, 16:16
Obyśmy jeszcze tego doczekali i u Nas...

323233

2012-09-16, 16:37
Nie wiem jak wy ale możecie tylko o tym pomarzyć,ja rządzę Ameryką.

booore

2012-09-16, 17:31
A co ja się mam zastanawiać jak wiem w kraju z której listy żyję.

Zihat1

2012-09-16, 18:33
U nas przy takim rządzie jak jest teraz to jeszcze długo nie będzie wolności gospodarczej

Pater patriae

2012-09-16, 22:18
Zihat1 napisał/a:

U nas przy takim rządzie jak jest teraz to jeszcze długo nie będzie wolności gospodarczej



Chyba chciałeś powiedzieć "nigdy".
A czemu? Bo PRL rozleniwił Polaków, ludziom nie chcę się myśleć, media tak manipulują społeczeństwem, że każdy który nie zgadza się z obecnym systemem jest narażony na ostracyzm i wyśmianie.

Kiedyś miałem nadzieję, że wystarczy poczekać na pokolenie ludzi, które nie zaznało komunizmu, ale nie wziąłem pod uwagę, że indoktrynacja i manipulacja zdołają stworzyć z nich, albo "swoich" ludzi, albo obywateli, którzy jedyne co o polityce mają do powiedzenia to "nie interesuje mnie ona, przecież to mnie nie dotyczy, mam wiele innych zainteresowań, głosuje na PO, bo jeszcze PIS by wygrało".

W dobie destrukcji tożsamości narodowej, ośmieszania symboli, nieznajomości historii własnego kraju, niszczenia tradycyjnego modelu rodziny, oraz propagowania tolerancji i mniejszości kosztem większości prawdopodobieństwo stworzenia eurokołchozu, a następnie podbicie go przez Chińczyków, czy Arabów jest olbrzymie.

Wyobraźcie sobie, co by powiedzieli o dzisiejszej sytuacji dawni Europejczycy:
Anglicy, którzy z supermocarstwa upadli na samo dno, zalewani przez murzynów, czy Pakistańczyków;
Niemcy, którzy z jednego z najsilniejszych krajów na świecie, za 20 lat zaczną być mniejszością w swoim własnym kraju;
Francuzi, przez setki lat bastion chrześcijaństwa i rycerstwa, obronili swego czasu Europę przed Maurami, a dzisiaj, szkoda gadać;
Portugalczycy, Hiszpanie, Grecy, wielcy kolonizatorzy, dzisiaj sami kolonizowani, bankruci, nic nie znaczą;
Na końcu Polska, swego czasu jeden z najpotężniejszych krajów na świecie, potem symbol oporu przeciw najeźdźcy, podczas WŚ2 zadziwiliśmy świat swoją odwagą, niestety graniczącą z głupotą, dzisiaj naszym największym problemem jest krzyż w sejmie, albo legalizacja trawki.

Ale się rozpisałem, w sumie nie wiem po co, bo i tak większość to oleje, bo za długie, a reszta o tym za chwilę zapomni, ale mam nadzieję, że przynajmniej jedna osoba się dzięki moim wypociną przez chwilę się zastanowi i może zmieni swój stosunek do dzisiejszych czasów multi-kulti.

Shatter

2012-09-17, 01:52
Pater patriae napisał/a:



Chyba chciałeś powiedzieć "nigdy".
A czemu? Bo PRL rozleniwił Polaków, ludziom nie chcę się myśleć, media tak manipulują społeczeństwem, że każdy który nie zgadza się z obecnym systemem jest narażony na ostracyzm i wyśmianie.

Kiedyś miałem nadzieję, że wystarczy poczekać na pokolenie ludzi, które nie zaznało komunizmu, ale nie wziąłem pod uwagę, że indoktrynacja i manipulacja zdołają stworzyć z nich, albo "swoich" ludzi, albo obywateli, którzy jedyne co o polityce mają do powiedzenia to "nie interesuje mnie ona, przecież to mnie nie dotyczy, mam wiele innych zainteresowań, głosuje na PO, bo jeszcze PIS by wygrało".

W dobie destrukcji tożsamości narodowej, ośmieszania symboli, nieznajomości historii własnego kraju, niszczenia tradycyjnego modelu rodziny, oraz propagowania tolerancji i mniejszości kosztem większości prawdopodobieństwo stworzenia eurokołchozu, a następnie podbicie go przez Chińczyków, czy Arabów jest olbrzymie.

Wyobraźcie sobie, co by powiedzieli o dzisiejszej sytuacji dawni Europejczycy:
Anglicy, którzy z supermocarstwa upadli na samo dno, zalewani przez murzynów, czy Pakistańczyków;
Niemcy, którzy z jednego z najsilniejszych krajów na świecie, za 20 lat zaczną być mniejszością w swoim własnym kraju;
Francuzi, przez setki lat bastion chrześcijaństwa i rycerstwa, obronili swego czasu Europę przed Maurami, a dzisiaj, szkoda gadać;
Portugalczycy, Hiszpanie, Grecy, wielcy kolonizatorzy, dzisiaj sami kolonizowani, bankruci, nic nie znaczą;
Na końcu Polska, swego czasu jeden z najpotężniejszych krajów na świecie, potem symbol oporu przeciw najeźdźcy, podczas WŚ2 zadziwiliśmy świat swoją odwagą, niestety graniczącą z głupotą, dzisiaj naszym największym problemem jest krzyż w sejmie, albo legalizacja trawki.

Ale się rozpisałem, w sumie nie wiem po co, bo i tak większość to oleje, bo za długie, a reszta o tym za chwilę zapomni, ale mam nadzieję, że przynajmniej jedna osoba się dzięki moim wypociną przez chwilę się zastanowi i może zmieni swój stosunek do dzisiejszych czasów multi-kulti.


przestań czytać te durne książki. Wyprałeś sobie chłopie mózg formułkami, ponastawiałeś jakichś idiotycznych przegródek. Błaźnisz się na każdym kroku. W każdym swoim poście piszesz tak troglodytyczne głupoty, że mogłyby wisieć w honorowej sali jakiegoś Muzeum Idiotyzmu. Jesteś zaprawdę oryginalnym przypadkiem freaka. Przyglądam Ci się z pewnego rodzaju fascynacją - nie sądziłem, że tak pokrzywieni, poplątani, niespójni w swoich poglądach ludzie istnieją. Chciałbym wierzyć, że jesteś jedyny.

Pan Mularz

2012-09-17, 05:10
Shatter napisał/a:


przestań czytać te durne książki. Wyprałeś sobie chłopie mózg formułkami, ponastawiałeś jakichś idiotycznych przegródek. Błaźnisz się na każdym kroku. W każdym swoim poście piszesz tak troglodytyczne głupoty, że mogłyby wisieć w honorowej sali jakiegoś Muzeum Idiotyzmu. Jesteś zaprawdę oryginalnym przypadkiem freaka. Przyglądam Ci się z pewnego rodzaju fascynacją - nie sądziłem, że tak pokrzywieni, poplątani, niespójni w swoich poglądach ludzie istnieją. Chciałbym wierzyć, że jesteś jedyny.



Nie martw się. Młodość idzie w parze z głupotą. Jest jeszcze dla ciebie nadzieja.

Shatter

2012-09-17, 07:28
Pan Mularz napisał/a:



Nie martw się. Młodość idzie w parze z głupotą. Jest jeszcze dla ciebie nadzieja.


Ale wiecie co, żart powtarzany dwukrotnie przestaje być śmieszny a powtarzany kilkakrotnie to już kopletna żenada, szczególnie że za pierwszym razem też nie byl w ogóle zabawny... więc zmieńcie płytę bo jesteście żałośni

Pan Mularz

2012-09-17, 12:47
Shatter napisał/a:


Ale wiecie co, żart powtarzany dwukrotnie przestaje być śmieszny a powtarzany kilkakrotnie to już kopletna żenada, szczególnie że za pierwszym razem też nie byl w ogóle zabawny... więc zmieńcie płytę bo jesteście żałośni



Bredzisz. Sprawdź czy nie masz zbyt wysokiej temperatury.

Pater patriae

2012-09-17, 13:37
Shatter, dzięki za konstruktywną krytykę, Twoje argumenty przekonały mnie o mylności mojej wypowiedzi.

Tak na poważnie, to jesteś idealnym przykładem nowego pokolenia, o którym napisałem, nie potrafisz wysunąć żadnych kontrargumentów, które udowodniłby ten mój idiotyzm, czy "troglodytyczne głupoty" , ciąg przyczynowo skutkowy jest dla Ciebie czymś nieznanym, a zdaniem "przestań czytać te durne książki" przekreśliłeś wszelkie szanse na wzięcie Twojej wypowiedzi na poważnie.

Cytat:

Chciałbym wierzyć, że jesteś jedyny.



Jedyny to nie jestem, ale w mniejszości na pewno, bo to niestety większość wybiera co wybory tych samych skorumpowanych i kłamliwych polityków.

PS. czytając Twoje wypowiedzi w innych tematach to nawet nie mam ochoty na dyskusję z Tobą.

Cytat:

Breivik podobno czytał teksty JKMa i fragmenty o wieszaniu lewaków go inspirowały...
PS TO PRAWDA!!!



Cytat:

HURR TVN i Wyborcza wam muski wyprauy!Lemingi doszczeźcie prafdę!!!To nie prafda rze my pie**olimy bes sensó o PO i SPISGU! DURR



Cytat:


Strona ma w swych archiwach dowody na to, że większość ludzi popierających JGMa popiera również pedofilię i nie uważa za zły związek 40latka z 13latką.
KORWINIŚCI DO SOMALII!


Pan Mularz

2012-09-17, 13:50
Pater patriae napisał/a:


Tak na poważnie, to jesteś idealnym przykładem nowego pokolenia...



Albo idealnym przykładem kiepskiego trolla.

Eraden

2012-09-17, 16:38
Jakoś tak tym mi się kojarzycie jak tak się kłucicie :sraka:

Pater patriae

2012-09-17, 18:39
Eraden napisał/a:

Jakoś tak tym mi się kojarzycie jak tak się kłucicie :sraka:



Ty mi, natomiast się tak kojarzysz, jak widzę takie błędy ortograficzne.



Eraden

2012-09-17, 18:54
Wybacz Grammar Nazis, nie mogłem poprawić błędu, bo jest blokada przez 60 minut. Ale na następny raz twoim śladem najpierw wkleję do edytora tekstu i poprawię wszystkie błędy (niektórzy siedzą w pracy i na szybko odpisują ;-) ).