18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2012

mongolski_nudysta • 2013-02-23, 17:36
Jeszcze cieplutki film ze zlotu vw 2012, jedna z najlepszych imprez tego typu :ok:
Uwaga! są golfy! :emo:
do jakości HD odsyłam na vimeo http://vimeo.com/59992726


Breakdrowser

2013-02-23, 17:40
Filmiki zupełnie nie w moim klimacie. Muzyka której nie rozumiem i samochody które mi się nie podobają.
W zasadzie po prostu powinienem nie stawiać piwa i czytać inne tematy.
..
..
Ale nie byłbym "prawdziwym polakiem" gdybym nie napisał że ch*jowe do dupy muzyka. wieświageny i ogólnie wypie**alaj z tym.




ciasteczkowy-potwór

2013-02-23, 17:57
Breakdrowser napisał/a:

Filmiki zupełnie nie w moim klimacie. Muzyka której nie rozumiem i samochody które mi się nie podobają.
W zasadzie po prostu powinienem nie stawiać piwa i czytać inne tematy.
..
..
Ale nie byłbym "prawdziwym polakiem" gdybym nie napisał że ch*jowe do dupy muzyka. wieświageny i ogólnie wypie**alaj z tym.






Cytat

Od dzisiaj za kazanie komuś "wypie**alać" w komentarzu, shoutboxie, prywatnych wiadomościach (po zgłoszeniu), czy inne przejawy chamstwa oficjalną nagrodą jest usunięcie posta i ostrzeżenie o wartości 3 - w przypadku braku poprawy - miesięczny odpoczynek od pisania na forum.

A ja dam piwo bo sam bywam na zlotach np VW passat i CB RADIO to jest zawsze fajna impreza i okazja do :wodka: :wodka:

Breakdrowser

2013-02-23, 18:04
@up
Widzę, że ironia to zbyt wiele dla niektórych w sobotę wieczorem

BornToBeGenius

2013-02-23, 18:05
Lil Flip - The Way We Ball (Crizzly Remix)
Nie ma za co.

grzybobranie

2013-02-23, 18:19
Na Beemkę brakło kasy
o to takie ciężkie czasy.
Lecz na szczęście są dziś raty
i dla Golfa lekkie spłaty.

Zawias w dole felga z rantem
byle tylko gnać asfaltem.
Polne drogi są mi obce
wiezę przecież czasem owce.

Dwa neony w bagażniku
muszę świecić na zlociku.
Wzmachol wcale nie kradziony
gdzieś tu były fakturony.

Dobra jadę w rytmie basu
narobię dziś hałasu.
Przelot przecież wujek zrobił
przy okazji koni dobił.

Szyby ciemne dwie są z przodu
jeszcze nie zabrali mi dowodu.
Naklejeczek mam też pełno
Pokaż cycki dam ci wpie**ol.

____________




Bez urazy dla fanów marki ;-)
Małgosia z Micry

adamsok

2013-02-23, 18:26
Film patarda! Loniek staną na wysokości zadania z ujęciami i montażem (z resztą jak zawsze) auto niesamowite! Dopieszczone w każdym calu. Jak na polską produkcję to naprawdę bardzo wysoki poziom!

Ogólnie majstersztyk!

Manhunt661

2013-02-23, 18:47
pare fajnie zrobionych ale wiekszosc aut zeszpeconych :shock:

Brzydkii

2013-02-23, 19:19
Volkswageny porządne samochody. Najgłośniej szczekają znawcy co na zlocie nigdy nie byli, a ich jedyne doświadczenie z samochodami to NFS. Nauczcie się, że każdy ma inny gust i jednemu mogą się podobać niemiaszki, a drugiemu koreańczyki czy japońce

dardevil

2013-02-23, 19:31
Należące do Grupy Volkswagen

Volkswagen
Seat
Audi
Škoda
Bugatti
Scania
MAN
Lamborghini
Porsche
Bentley
NSU
Ducati
Dziękuje za uwage.

adamsok

2013-02-23, 19:33
Manhunt661 napisał/a:

pare fajnie zrobionych ale wiekszosc aut zeszpeconych :shock:



Zeszpeconych? Większość aut pokazanych na klipie jest w oryginalnych wersjach tylko bardzo ciężko dostępnych (rarytasy nie dostępne dla zwykłych śmiertelników) oczywiście po za zawieszeniem! Za niejeden komplet kół które tu widać można by było kupić średniej klasy auto kilku/kilkunasto letnie...

To jest pasja! O kasie nawet nie ma co wspominać.

Doceniają to ludzie którzy "siedzą w temacie". Dla większość takie nazwy jak: BBS, Recaro, Hella, Schrick, K&N, KW, Koni, Weitec, Eibach, Garett, Schmidt nic nie mówią - dla innych to całe życie.

Trochę się najeździłem już po zlotach i nie jedno widziałem... Wiem też że to jest choroba, nie uleczalna! :)

norbi7631

2013-02-23, 20:34
hahaha, buehehehe, "za okazanie chamstwa" ban czy usunięcie posta. Golfy są dla ciot

dardevil napisał/a:

Należące do Grupy Volkswagen

Volkswagen
Seat
Audi
Škoda
Bugatti
Scania
MAN
Lamborghini
Porsche
Bentley
NSU
Ducati
Dziękuje za uwage.



Już wiem czemu nigdy żaden pojazd wymienionych marek nigdy mi się nie podobał i go nie miałem :D

withanight

2013-02-23, 22:07
Up

bo po prostu nigdy nie było Cię na nie stać :D

meir

2013-02-23, 22:08
dokładnie :) idz kolego lepiej pilnować swojego opla na parkingu co by ci go rdza nie wyniosła :) za filmy loonka zawsze props