18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2012

mongolski_nudysta • 2013-02-23, 17:36
Jeszcze cieplutki film ze zlotu vw 2012, jedna z najlepszych imprez tego typu :ok:
Uwaga! są golfy! :emo:
do jakości HD odsyłam na vimeo http://vimeo.com/59992726


Lujiss

2013-02-23, 22:19
Na górze róże, na dole bzy, nie mam dziewczyny, mam golfa III.

ffsapher

2013-02-23, 22:29
samochody jak Cię mogę, ale muzyki nie da się strawić...

kucma19

2013-02-23, 22:31
bardzo fajna inicjatywa, bardzo fajne filmiki ale na litosc prosze, nie robcie filmikow z dump stepem bo nie da sie t ego ogladac, peirwszy film naprawde w fajnej jakosci, fajnie poskladany, fajne auta ale musialem wylaczyc przed polowa bo nie dam rady tego obejzec a bez dzwieku nie da sie ogladac bo pod dzwiek jest to posklejane. ja rozumiem ze moze sie komus to podobac ale tracicie tez innych ogladajacych ktorzy nie tylko "nie podoba sie ale toleruje" tylko nie podoba sie i wylaczam bo zaraz wybuchne, no chyba ze chodzi o sama liczbe wyswietlen, drugi filmik juz duzo lepszy jesli chodzi muzyke bo dalo sie to chociasz obejzec bez wiercenia kolka w scianie. ogolnie auta, spotkanie, pasja, montaż super chruper ale dumpstep tragedia

mlynaros

2013-02-23, 22:35
Zauważyłem jedną zależność, gdy wchodzę na stronę/forum poświęconą profesjonalnemu tuningowi aut (np. Raceism). Gdzie ludzie z pasją prezentują swoje auta, tam nie ma mowy aby np. jakiś fan JDM nawrzucał kolesiowi bo jeździ i przerabia Volkswagena, Opla czy inną markę nie wywodzącą się z Japonii. I to samo działa w drugą stronę. A tutaj widzę że większość komentujących to zazdrośni i zakompleksieni ludzie. Czyli werdykt jest prosty, nie stać Cię polaczku na Air ride, felgi? Powiedz że to tandetne! Przerabianie aut z lat 80/90? Szkoda kasy! Zadaj sobie tylko jedno pytanie czy masz w życiu jakąkolwiek pasje skoro wszystko traktujesz materialnie?

kucma19

2013-02-23, 22:49
przyajcielu. umoralnienie nie ma sensu. do takich wnioskow doszedlem z autopsji. nie ma sensu sie denerowac ani przezywac tylko ignorowac. czlowiek madry to wie natomiast idiota bedzie dalej idiota zebys nie wiem jakich argumentow użył i jak bardzo bys sie nie mylil. trzeba poprostu szanowac ludzi madrych (bo jest ich niewielu) a ignorowac debili bo ratujac swiat naze zycie stanie sie udreka

Ver0

2013-02-23, 23:09
Uważaj bo zaraz Cię zjada znawcy, że lubisz markę VW dodaję znawcy bez prawa jazdy albo zapieprzający tico matki

pawelo88

2013-02-23, 23:17
Profi robota. Ukłony i wielki szacun dla autora filmu. Ta produkcja to doskonały przykład, że auta to nie tylko dupowóz. Dla niektórych to również pasja!
Pozdrawiam zainteresowanych tematem.

Raveloops

2013-02-23, 23:46
Co wyście sie tak przyj***li do tych golfow ? :-)
Zazdrość was wpie**ala i tyle... zapewne conajmniej połowa hejtujących nie ma nawet prawa jazdy, a o samochodzie nie ma nawet mowy :mrgreen:
tak, mam golfa i ch*j.
A zlocik pierwsza klasa. Moze za rok się wybiore, jeśli beda pieniądze, żeby coś z autem zrobić ;-)

butcherfl

2013-02-24, 00:16
Film fajny poskładany i daje piwo, mimo iż mi Deutsche style nie wchodzi (gleba + felga z rantem), parę autek nawet spoczko.

ChceMiecMata

2013-02-24, 04:02
Łoooo, aż dziw bierze że i moje autko się tam znalazło ;) Pozdrawiam obrońców VAG!


I niech hejterzy się znajdą pod progami.

Kuj0n

2013-02-24, 05:06
ja nie rozumiem czemu przyj***liście się tak do golfów ?
tani solidny samochód z ogromem części zamiennych...
ale nie, bo przecież trzeba się pośmiać z kogoś kto jeździ golfem.. a większość z takich naśmiewaczy nawet rowerem nie umie jeździć

sauerps

2013-02-24, 08:38
k***a jakiś czas temu uciekły mi sprzed nosa śliczne felgi ronal turbo. Za śmieszne pieniądze gość wystawił na forum vag z częstochowy i poszły po 40 minutach :( Piękne by były do mojej polci, ale co Wy (nie kochający vw) możecie wiedzieć

adik300i

2013-02-24, 12:22
W tym roku też tam zawitam i zapraszam wszystkich miłośników samochodów grupy VAG na VAG Nysa (8-9 czerwiec) :)