18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojsko Polskie - Twoja Armia

krzychuxxx4848 • 2013-12-10, 13:32
Witam serdecznie,
przedstawiam Wam pełną wersję filmu, który ukazał się wczoraj, nt. GROMu. ( http://www.sadistic.pl/grom-vt251298.htm )
Znajdziemy tutaj takie jednostki jak: Siły Powietrzne, SAR, Patrol Rozminowania, GROM, itd.



Enjoy! :-)
Bądźmy z nich dumni, bo to właśnie dzięki nim możemy czuć się bezpieczniej w państwie.


ciapakom wielki penis w dupsko- dla zasady.

Magnus

2013-12-11, 12:58
Zerwikaptur, czy gdziekolwiek zakwestionowałem to co napisałeś? Nie. Zwracam Ci uwagę, że można dostać pie**olca z powodu Twojej pisowni :) co do szczegółów polskiej obronności - nie wiem czy zauważyłeś - nie zabrałem głosu, bo się na tym nie znam. Wciąż pozdrawiam :->

Brumm22

2013-12-11, 15:17
jazda123 napisał/a:

Do wszystkich gimbusów wrzucających cytaty Einsteina

http://czajniczek-pana-russella.blogspot.com/2013/01/tam-gdzie-koncza-sie-autorytety.html

Einstein był dobrym fizykiem ale tylko w tym był dobry.




Żaden gimbus tego nie udostępnił ! Einstein żył w innych czasach i inaczej to wszystko spostrzegał. Był Niemcem do tego Żydowskim Niemcem więc na ten czas co wypowiedział te słowa są jak najbardziej na tamte czasy. Nie dość, że szkopy rozpie**alały całą Europę to jeszcze gazowali żydów więc wcale się nie dziwię, że wypowiedział te słowa. Aaaa dlaczego wolał socjalizm, czy też komunizm, bo rozpie**alali faszystowskie Niemcy, których zapewne nienawidził. W każdym razie gość miał racje po ch*ja wojsko najważniejsze jest to żeby żyć w pokoju, a nie robić rozpie**olu w świecie.

p.kovalsky

2013-12-11, 17:56
Wszystko ładnie wszystko fajnie... ALE....
12 lat i Cywil... Bo od 2014r. miejsc na kaprali będzie tyle co palców na obu rękach...A plecaków i innych wytworów z wyższych sfer jeszcze więcej więc na 450 kandydatów jak 100 znajdzie etaty będzie to graniczyło z cudem...A po za tym JEBAĆ PSY SZTABOWE...
Dziękuję.
Pozdrawiam.
Miłego wieczoru.

dOpieca

2013-12-11, 21:37
bezpiecznie to ja bym się czuł gdybym miał prawo do noszenia broni

tranzystor

2013-12-14, 21:17
Wk***ia mnie ta demagogia, jaki to współczesny polski żołnierz to bohater. Obecnie to zwykła praca i robią to ludzie tylko i wyłącznie dla kasy, w dodatku wielkiej kasy. Kiedyś żołnierz, to był żołnierz - służył Ojczyźnie przez 12 (na lądzie) lub 24 (na okręcie) miesięcy za symboliczny żołd, poświęcając jej wolny czas. Była unitarka, szkolenia i egzaminy, skoszarowanie i zapie**ol. A dzisiaj to co? Panienki odbębnią 8h i sp***alają oglądać telewizję.

p.kovalsky

2013-12-28, 20:13
tranzystor napisał/a:

Wk***ia mnie ta demagogia, jaki to współczesny polski żołnierz to bohater. Obecnie to zwykła praca i robią to ludzie tylko i wyłącznie dla kasy, w dodatku wielkiej kasy. Kiedyś żołnierz, to był żołnierz - służył Ojczyźnie przez 12 (na lądzie) lub 24 (na okręcie) miesięcy za symboliczny żołd, poświęcając jej wolny czas. Była unitarka, szkolenia i egzaminy, skoszarowanie i zapie**ol. A dzisiaj to co? Panienki odbębnią 8h i sp***alają oglądać telewizję.



I to dobrze jest powiedziane, chodź nie tak do końca, bo są Jednostki i je(b)nostki, które szanują służbę jako służbę a nie pracę 8 h. Wielki szacunek dla chłopaków z Sił Specjalnych itp. bo co niektórzy dzisiejsi NSR`owcy kotraktowcy 12 letni gnoje h*ja wiedzą i w piździe byli taka prawda o NSR (Nie Sraj Rżarem) cioty lub kobiety 42 letnie w MON wporwadzane. Sam jestem żołnierzem i wk***ia mnie fakt NSR`ów i plecaków w naszej armii, ale to odrębny temat. Ale to co kolega powiedział jest w 250% prawdą!
Armia Ci da: 12 lat i pa pa!