18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojsko Polskie - Twoja Armia

krzychuxxx4848 • 2013-12-10, 13:32
Witam serdecznie,
przedstawiam Wam pełną wersję filmu, który ukazał się wczoraj, nt. GROMu. ( http://www.sadistic.pl/grom-vt251298.htm )
Znajdziemy tutaj takie jednostki jak: Siły Powietrzne, SAR, Patrol Rozminowania, GROM, itd.



Enjoy! :-)
Bądźmy z nich dumni, bo to właśnie dzięki nim możemy czuć się bezpieczniej w państwie.


ciapakom wielki penis w dupsko- dla zasady.

Machol

2013-12-10, 23:45
Szkoda tylko, że podejście do służby wojskowej po prostu rozj***no po wejściu do NATO. Zaczęliśmy stosować wzorce amerykańskie i zachodnie rozwiązania i teraz być w wojsku to jak pracować w jakiejś krawaciarskiej korporacji. Zero etosu, powołania, nobilitacji. Bo przepraszam bardzo, ale jak jakiś j***ny CYWIL z lamusiarskiej ochroniarskiej agencji, ochrania jednostkę wojskową - to co to k***a jest?!?!? Przychodzą i wychodzą jak z jakiejś biurowej pracy, tak wygląda teraz nasze wojsko i nasi zawodowi żołnierze. Nie wierzycie, to poszukajcie w waszej okolicy najbliższej jednostki wojskowej. Kogo zobaczycie na rogatkach? Żołnierza, czy jakiegoś ciecia z Impel Security? Po cholerę robili zawodowych szeregowych, którzy mogli z powodzeniem stać zamiast tamtej ochrony...
Niestety - kiedyś żołnierzem było się, nosząc mundur w sercu nawet gdy wisiał w szafie, dzisiaj żołnierzem jest się od 8:00 do 16:00 bo wojsko jest zawodowe. Ok, to nie jest złe, ale zrobiono to u nas w ch*jowy sposób i teraz są takie patologie jak dostawanie pensji zamiast ŻOŁDU, wspomniane cwe*e ochroniarskie zamiast ludzi którzy wartowali z nakazu powołania w sercu i przysięgi w głowie. Oraz parę innych rzeczy, szkoda pisać, ale zainteresujcie się tematem, poczytajcie, popatrzcie, wyciągnijcie wnioski.

Loaloa

2013-12-10, 23:47
Polskiemu żołnierzowi najbardziej do twarzy w foliowym worku. Oni o tym wiedza i co jakiś czas któryś nie wytrzymuje i włazi afganczykom pod lufy.

malokreatywnynick

2013-12-10, 23:47
serce wojaka cieszy się że takie rzeczy tu lądują i na Wasze pozytywne komentarze. Choć to sama propaganda to wiedzcie że dużo żołnierzy wiele poświęca dla tego kraju i choć nie jest różowo (no dobra może powinienem napisać "wesoło" bo zaraz ktoś się doczepi że różowy to pedalski kolor) starają się z całych sił by ten kraj, który większość (no niestety trafiają się tacy, dla których jest to tylko robota i nic więcej) z nas kocha miał siłę się bronić

pandka

2013-12-11, 00:25
Gdyby technika nie poszła do przodu na tyle, że Polska nie jest w stanie za nią nadążyć, to nasze wojsko byłoby potęgą, tak mi się przynajmniej wydaje. Wystarczy spojrzeć na historię, kiedy to nie raz i nie dwa Polacy rozk***iali w drobny mak kilku/kilkunastokrotnie większe oddziały wroga. Niestety, teraz u nas bieda i wystarczy jedna bombka od jakiegoś żydostwa, żeby rozj***ć całą armię. Trochę to przykre, że mimo takiego wyszkolenia, człowiek nie jest w stanie za wiele zdziałać w przypadku w/w sytuacji. Może kiedyś, gdy coś gdzieś pie**olnie i na poziomie techniki wrócimy do średniowiecza, znów nasze wojsko odzyska pełnię chwały... Tak czy inaczej, ogromny szacunek zawsze i wszędzie dla każdego, kto naraża swoje życia dla dobra ojczyzny. Cześć i chwała!

olex

2013-12-11, 00:54
ta i wrzucasz tu cytaty typa który sam nie wiedział do końca co mówi, wojo w tym świecie jest konieczne, tylko co tam 50 rambo powalczy, jak tu k***a 10 kompanii takich typa potrzeba, beda mieli MOZE przyszli wieszcze o czym prawić, ze grom utrzymal sie do przylotow dronu a reszta woja odpadla przy pierwszej wymianie, a f 16 z serwisu wracaja, hamery vipow odwoza, a wojo furami granicznej opancerzonymi workami sie wozi

giboN31

2013-12-11, 01:37
Bawią mnie i niepokoją teksty typu "po co nam wojsko". Każdy kto wygłasza takie poglądy, dla mnie jest DEBILEM. Nie wiem czy jesteście niedouczeni o historii naszego kontynentu (mamy teraz najdłuższy czas pokoju w Europie, nie licząc wojny na terenach Jugosławii) czy jesteście po prostu ignorantami. Pokój nie będzie trwał wiecznie, "chcesz pokoju? Szykuj się do wojny". Jeżeli ktoś nas zaatakuje, to wy będziecie srać po gaciach i sp***alać kiedy gówno będzie wam wypadać z nogawek, a żołnierz będzie przelewał krew żeby nikt wam dupy nie odstrzelił. To, że żyjemy w XXIw. nie zmienia faktu, że nikt nas nie zaatakuje
nato i unie europejskie nie zagwarantują na suwerenności (ue i tak nam ją odebrała) i nie obronią nas choćby przed ruskimi. Gdybyśmy nie posiadali armii to już dawno bylibyśmy pod okupacją jakiejś Białorusi czy Ukrainy. Sam mam tylko 20 lat i w wojsku nie byłem, ale nie rozumiem jak można nie szanować żołnierza, to oni uratują twoją dupę podczas powodzi gdzie strażacy nie mieli by sprzętu do tego, to oni oddadzą życie, aby takie k***y nieszanujące tego mogły żyć. Zgadzam się tylko z tym że nasza armia jest zbyt mała i za słabo wyposażona do skutecznej obrony. Krata zimnego browara dla każdego żołdaka!
Taki tam mój ból dupy, bo naprawdę boli mnie brak szacunku dla naszych wojaków.

tomkararek

2013-12-11, 04:06
ja podziekuje k***aa ide wycjagac gume z majtow na procc byscie sobie dali spokoj i nie osmieszali naszej armi szkoda ze jescze czolgow z 2 wojny swiatowej nie mamy sprzet to typowo muzealny unas

se7en

2013-12-11, 05:08
czuć bezpiecznie pfff, wojsko polskie miesci sie a obszarze stadionu narodowego. pozdrawiam

czlowiekinny

2013-12-11, 06:09
No tak się kur wa składa, że jak by Białorusini wsiedli w swoje czołgi i jechali na zachód to pierwszy opór napotkali by nad Odrą... takie mamy wojsko...

To nie jest opinia, tylko fakt.
liczby nie kłamią, reklamy tak.

zerwikaptur

2013-12-11, 08:08
człowiekinny o w morde co ty piszesz pomijając postkomunistyczny sprzęt to

liczebność armi białoruskiej to niecałe --73 tyś
liczebność armi ukraińskiej to niecałe ---Wojska lądowe Ukrainy (ukr. Cухопутні Війська Збройних Сил України (CВ ЗСУ), Suchoputni Wijśka Zbrojnych Sył Ukrajiny (SW ZSU)) – jeden z trzech, obok Sił Powietrznych i Marynarki Wojennej, rodzajów Sił Zbrojnych Ukrainy. W 2009 wojska lądowe liczyły 73 300 ludzi oraz miały na wyposażeniu 735 czołgów, 2155 pojazdów opancerzonych, 72 Śmigłowce bojowe i 892 sztuki artylerii powyżej 100 mm.[1]

magnus a ty sie nie podniecaj tylko uzupełnij wiedze o polskiej obronności i całej armii nawet nie wiesz pewnie ile nasza armia ma żołdaków baranie ,ja byłem w armii podczas 1 kontyngentu w iraku wiec mi nie pie**ol o sile naszej armi bo gdybyś zobaczyl co reprezentuja sobo inne europejskie armie to byś chyba zsikał sie w majtki na ich widok i co maja w glowie --nie nie ze strachu a ze śmiechu

a każdy piszący o naszej armi że be że lipa to powinien pogłebić wiedze bo sie naczytali w latach 90-tych

to nie ta sama armia panowie od 2001 roku reorganizacja i doposarzanie trwa w najlepsze ale przecież zapomniałem w tvn-nie nie powiedzom to sie nie dzieje pewnie nic ----

Płeć czlowiekinny
No tak się kur wa składa, że jak by Białorusini wsiedli w swoje czołgi i jechali na zachód to pierwszy opór napotkali by nad Odrą... takie mamy wojsko...

To nie jest opinia, tylko fakt.
liczby nie kłamią, reklamy tak.


tak tak tą swoją 73 -tysieczną armią z postdomunistycznym sprzętem i taktyką rodem z 2 wojny -oj byłbym zapomniał wieść głsi że z tej liczby trzeba odjąć około 3500 biurokratów heheh

no chyba że ich pan i władca rosja sie wpie**oli za nich ale to raczej na dzień dzisiejszy raczej niemożliwe

a co tam w czeczeniu -2 milionowy niespeła kraj wielkości wij lubelskiego zbił ich w 1 wojnie w 2 męczyli sie z nimi 2 lata --rasija i ich armia czerwona 3 2 1 -ból dupy start

lmlmlm

Clint_Eastwood

2013-12-11, 09:08
Powiem tak: Dość nie dawno zgłosiłem się na ochotnika do odbycia służby.Kocham ten kraj, w razie potrzeby(wojny) wsiądę na drzwi od stodoły i polecę się napie**alać czy też zastruganym kijem od mopa będę próbował zabrać ze sobą do piekła tylu sk***ysynów ile tylko zdołam, bo tak po prostu trzeba.Ale niestety należy sobie zdać sprawę z tego potencjał militarny naszego kraju opiera się o wspaniałe sojusze( zalecam wrócić do 1939r.) i gdyby doszło do konfliktu w którym nie uzyskalibyśmy pomocy z zewnątrz( 90% prawdopodobieństwa) to silniejszy meksykański kartel by nas dojechał.

Brumm22

2013-12-11, 09:21
Ja tam pie**ole to j***ne Wojsko. Po studiach chciałem się dostać do szkoły oficerskiej i ch*ja 2,5 tys. Chętnych na 21 miejsc (już wiadomo kto się tam dostał), ale się nie zraziłem chciałem iść nawet na szeregowca, bo miałem takie marzenie i ch*j gdy zadzwoniłem do kadr powiedziała mi babka, że najpierw muszę iść do NSR. No niby fajnie tylko powiedziała, że czas oczekiwania około 2 lat. k***a było Wojsko obowiązkowe i takich j***nych szopek niebyło, teraz j***ne filmiki dają jakie to wojski super i ch*j. Najadą nasz kraj w 2 dni go rozjebią, bo nikt nie będzie umiał broni obsługiwać tylko garstka zjebów z wojska. Wielka mi k***a obronność kraju.

bolebor

2013-12-11, 09:36
Armia która okupuje moja ojczyznę i nakłada na mnie podatki 3 razy większe niż Hitler na mojego dziadka oraz 6 Razy większe niż Car nakładał na pradziadka:)

CYPRIAN

2013-12-11, 11:34
barany kupują czołgi od niemców choć nasi mogli by to samo wyprodukować zresztą armia u nas jest tylko potrzebna do tego ,żeby doic kasę z nas wypie**alać na zagranioczne maszyny i tak w razie czego po h*ju ta armia