18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wojsko i rurki

feksio • 2013-12-07, 10:36
Dlaczego w wojsku nikt nie nosi obcisłych spodni?



- bo do wojska idą mężczyźni, a nie cioty w rurkach. 8-)

606

2013-12-09, 17:13
Raveloops napisał/a:

@606
Dlaczego głupot ? Udowodnij mi, że tak nie jest.


Udowodnij mi, że tak JEST.

Raveloops napisał/a:

Myślenie Cie chyba boli, bo wyglada na to, ze za czesto tego nie robisz ;-)


Kopiuj dalej, tylko bardziej się postaraj.

Raveloops napisał/a:

Ty sie najpierw k***a czytać naucz, człowieku. Na starcie narzuciłeś sobie, ze 100% ludzi, którzy idą do wojska wychodzą z niego jako pedały...


I widać kto tu potrzebuje nauki czytania. To twoja teoria kretynie, a nie moja. To ty twierdzisz, że wychodzą jako pedały, nie ja.

Raveloops napisał/a:

I ch*j Cie obchodzi, co do czego porownuje, nie bedziesz mi k***a mowił co mam robić.


Nie bądź taki groźny, bo sobie nadgarstek zwichniesz.

Raveloops napisał/a:

W wojsku był i myśli, ze wszystkie rozumy wpie**olił, zołnierzyk j***ny.


NIGDZIE nie padło stwierdzenie, że byłem w wojsku baranie, czytaj ze zrozumieniem. Nie padło też, że nie byłem. Pierwszy lepszy "żołnierzyk j***ny" naprostowałby cię w 30 sekund, więc zamknij p*zdę internetowa cioto.

Raveloops napisał/a:

Jesteś człowiekiem prosto myślącym i nie dopuszczasz do siebie zadnej innej teorii jak tylko "w wojsku zrobia z Ciebie kozaka".


Tego też nie napisałem. Dałem do zrozumienia, że w wojsku NIE robią PEDAŁÓW. Jeśli dla ciebie nie-pedał = kozak to jesteś kretynem (właściwie i tak nim jesteś w związku z innymi wypowiedziami). Z wojska wychodzą też normalni ludzie, nie tylko "kozaki" baranie.

Raveloops napisał/a:

Mowiłem Ci już, ze w wojsku nie byłem, ale znam pare osob, które były i co nieco o tym słyszałem.


To masz taką wiedzę jak o seksie. Nie wie, ale słyszał od innych. No k***a to ci dopiero wiarygodne źródło informacji, koledzy geje z wojska.

Raveloops napisał/a:

Skad możesz wiedzieć, ze komuś sie w dupie nie pojebie od patrzenia na ku*asa kolegi pod prysznicem ?


Twoja przygoda nie dotyczy każdego człowieka na tej planecie.

Raveloops napisał/a:

Sprobuj popatrzeć na to z innej strony, udowodnisz mi, ze tak nie jest ? Nie. Tak samo ja Ci nie udowodnie, ze tak jest.


Ja mam zawsze rację. A ty nie.

Raveloops napisał/a:

Po prostu według mnie jest taka możliwość.


Szukasz wytłumaczenia dla własnych skrzywień.

Raveloops napisał/a:

A jesli Ciebie i innych to nie obchodzi, to na ch*j dalej sie przypie**alasz ?


Jakby mnie to NIE obchodziło to bym nie odpisywał, baranie. Nie podoba mi się, że jakiś smark obraża Wojsko Polskie i nie muszę się temu biernie przyglądać.

Raveloops napisał/a:

Musisz mieć naprawde smutne jak p*zda zycie, skoro chce Ci sie odpisywać na moje, jak to nazwałeś, głupoty.


Jeśli p*zda jest dla ciebie smutna to nic dziwnego, że ciągnie cię do gejów, a nie do kobiet.

Raveloops napisał/a:

Dowartościować sie chcesz, czy do pysia chciales dostać za odwage ? :-P


Lubisz jak ci facet obciąga? Nic dziwnego, że wszędzie doszukujesz się gejów, w końcu sam nim jestes.

Raveloops napisał/a:

Zachowam sie jak facet i stule pysk, bo rozmowa z Toba naprawde do niczego nie prowadzi, a Ty sie dalej napinaj jak baranie jaja.



Pierwszy raz w życiu prawie męska decyzja. Jestem z ciebie dumny kryptogeju bez racji. Cieszę się, że zrozumiałeś, że nie masz racji i przestałeś pisać smuty waląc zdanie po zdaniu niczym sowiecki kałasznikow utopiony w gównie przez Pietię, który omyłkowo upuścił go do kloacznego dołu siedząc w wychodku ponieważ wydawało mu się iż słyszał nadchodzącego sierżanta Orłowa, który znany jest z tego, że opie**ala szeregowców srających w wychodku z kałachem.
Tak właśnie ch*jowato wyglądają te twoje elo hasztag riposty z dupy geja kolegi żołnierza wyjęte. Któremu obciągałeś.
Dobranoc.