18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wojsko i rurki

feksio • 2013-12-07, 10:36
Dlaczego w wojsku nikt nie nosi obcisłych spodni?



- bo do wojska idą mężczyźni, a nie cioty w rurkach. 8-)

ChomikAdrian

2013-12-07, 13:59
Nie wierze w to co przeczytałem, ktoś naprawdę możne docenić piwem taki 'KAWAU' ?
Nieraz poziom 'żartu' osiąga tu poziom jądra ziemi, a KWEJK staje się w takich momentach zajebistym portalem.

sa...........os

2013-12-07, 14:00
Nie wklejajta każdego tekstu, jaki usłyszycie przy piwie w studenckiej knajpie jako dowcip. Drętwe jak siusiak nieboszczyka.


PS.
Dlaczego kobieta drapie się pod pachą?
Bo nie ma jaj.

feksio

2013-12-07, 14:03
Ale się spinają rurkowcy, nabierzcie dystansu troszeczkę "panowie" ;)

Galu87

2013-12-07, 14:07
Nie noszą rurek bo mają jaja. Zawsze się zastanawiam czy ci "faceci" w rurkach nie mają jaj, zostawiają je w domu czy jak. Bo takie spodnie albo wżynają się w jaja albo zgniatają je na miazgę, albo nie wiem jeszcze co z nimi robią, ale wyglądają niewygodnie.

smood

2013-12-07, 14:25
To jest logiczne że prawdziwy mężczyzna w rurki nie wejdzie bo mu ch*j z jajami się nie zmieści.

golip

2013-12-07, 14:44
CyganPodOknem napisał/a:

tym bardziej ze rurki to zwyczaje dzinsy zwęezane przy nogawkach...


A tak szczerze - c*pka ci się w tych rurkach nie poci? :amused:

A "dowcip" ch*jowy :hitler:

Dada922

2013-12-07, 14:50
Dlaczego non stop musicie jechac po mniejszosciach jak rurkowce czy inne niewinne zwierzatka??!!
hehe

fyrku

2013-12-07, 15:08
@CyganPodOknem " tym bardziej ze rurki to zwyczaje dzinsy zwęezane przy nogawkach... " - ty chyba k***a rurek nie widziałeś

vedkonner

2013-12-07, 15:11
Jakim to trzeba być zerem, żeby podbudowywać sobie męskość szerokością spodni.

Wujek Jar

2013-12-07, 15:13
Takie ścierwo na głownej ? omujborze...

606

2013-12-07, 15:31
CyganPodOknem napisał/a:

k***a, kolejny zj***ny i za ch*j nie smieszny dowcip, ale oczwyiscie leci na glowna jak i sporo piweczek dostanie, bo przeciez trzeba pojechac po ludziach, ktorzy ubieraja sie inaczej niz typowy "umeisniony polmozgi neandertalczyk wpieradalacy stejki, i z ktorego cieknie testosteron". Tak, bo kazdy k***a ma chodzic w podartych jeansach, brudnym białym tshircie bluzie i butach sportowych. Wezcie sie pie**olnijcie w te puste lby kretyni. Każdy niech sie ubiera jak chce (nie mowie o trans, bo ich jebac), tym bardziej ze rurki to zwyczaje dzinsy zwęezane przy nogawkach...
Jesli dla was obior znaczy o meskosci, to chyba k***a pomiedzy nogami macie malego ze sie tak dowartosciowujecie.

Tak, mozecie mi wkleic masc na bol dupy. Sorki za brak polskich znakow.



Hi hi hi, ciota w rurkach.
Kto mówi o podartych jeansach, brudnym białym t-shircie i butach sportowych?
To nie potrafisz się ubrać jak normalny człowiek, tylko od razu naciągasz PEDALSKIE rureczki, bo wszystko inne jest brudne, białe i jeansowe? Głąbie k***a, wyjdź czasem na ulice i popatrz na normalnych ludzi. Nie na gejów i nie na dresików, tylko tych normalnych. Normalne jeansy, straight, regular, bojówki brudasowe, bojówki hiphopowe, w końcu bojówki normalne, spodnie+marynarka, k***a płaszcz, bluza z kapturem i bez, nawet jakiś sweter w normalnym (nie pedalskim) kolorze. Butów masz od zapie**olenia do wyboru, wszystkiego w sumie. Ubrań są k***a miliardy w całej palecie kolorów na każdą k***a część ciała, a ty j***ny geju wybierasz obcisłe rureczki i jesteś k***a oburzony, bo cię wszyscy od pedałów wyzywają? :roll:

Jeśli ubiór nie znaczy o męskości, to załóż cwe*u miniówkę, pończochy i pokaż nam jaki k***a jesteś męski.

socjalmmv

2013-12-07, 16:11
To jest tak zwany biały rym :szczerbaty: Pedały w rurkach nie spinajcie się już tak.

b7kj

2013-12-07, 16:19
Galu87 napisał/a:

Nie noszą rurek bo mają jaja. Zawsze się zastanawiam czy ci "faceci" w rurkach nie mają jaj, zostawiają je w domu czy jak. Bo takie spodnie albo wżynają się w jaja albo zgniatają je na miazgę, albo nie wiem jeszcze co z nimi robią, ale wyglądają niewygodnie.



Fakt, kiedyś dla próby przymierzyłem w sklepie i sie k***a nie da wytrzymać. Komfort porównywalny zapewne do noszenia damskich majtek (żeby nie było, nie sprawdzałem :lol: ).

CyganPodOknem

Spodnie delikatnie zwężane w nogawce to spodnie proste :roll: Rurki to rurki, kategoria unisex, coby dziewczyna takiego p*zdusia w razie problemu też mogła w nie wejść :lol: Co najlepsze największa populacja popie**alająca w rurkach to "faceci" o posturze permanentnego anorektyka co mają udo grubości mojej łydki :idzwch*j:

Spiddy

2013-12-07, 16:33
Chciałbym zauważyć zagęszczenie komentarzy pisanych przez cioty w rurkach z bólem p*zdy. Sadistic jest coraz bardziej przez nich oblegany. Nie wiem co z tym zrobić, ale niech ktoś na coś szybko wpadnie, bo zaraz strona ta skończy jak srejk. A uwieżcie mi, gdy nie było na nim zjebów (czyli ok. pierwsze pół roku istnienia) to naprawdę można się było pośmiać. A teraz ch*jnia z grzybnią i tam, i tu.

le_Roi_des_fous

2013-12-07, 16:55
up To bardzo proste, wystarczy dawać więcej dowcipów o pedałach w rurkach.