18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna

Ezoteryk • 2013-06-04, 01:20
Mówią że wojna jest wszędzie , także można ją znaleźć w sporcie .
Filmik z wojny w mma pomiędzy Wanderlei Silva vs Rampage Jackson .







MrKinggston

2013-06-04, 02:01


znam większego kozaka :P

ASAKKU

2013-06-04, 08:29
MrKinggston napisał/a:

znam większego kozaka




Tiiaaa.... Nie wiem czy się orientujesz, ale swojego czasu M. Tyson i bodajże Jonson Jr. dostali propozycję udziału chyba w gali UFC a za każdą minutę wytrzymaną na ringu dawali im 1 mln USD.

I wiesz co??? I ch*j... Pan bestia za dobrze zdawał sobie sprawę, że jakby nie trafił za pierwszym razem, to by miał nieźle przej***ne :mrgreen: i reputacja na dzielni poszłaby się j***ć i w TV by się śmaili i nie dostawał by już w boksie tyle za walki 8-)

Irondew

2013-06-04, 08:56
XasakkuX napisał/a:




Tiiaaa.... Nie wiem czy się orientujesz, ale swojego czasu M. Tyson i bodajże Jonson Jr. dostali propozycję udziału chyba w gali UFC a za każdą minutę wytrzymaną na ringu dawali im 1 mln USD.

I wiesz co??? I ch*j... Pan bestia za dobrze zdawał sobie sprawę, że jakby nie trafił za pierwszym razem, to by miał nieźle przej***ne :mrgreen: i reputacja na dzielni poszłaby się j***ć i w TV by się śmaili i nie dostawał by już w boksie tyle za walki 8-)



Porównujesz inne sporty. Mike Tyson był mistrzem w stójce to po co ma walczyć w parterze??

Równie dobrze mozna powiedziec że pierwsyz lepszy doświadczony wojskowy rozpie**olił by całe ufc wyrywajac im jaja i wkladajac w dupe.
Idac za Twoim tokiem rozumowania to silva lub jackson powinni pojsc walczyc do boksu z Tysonem, ciekawe jak wtedy by to wygladalo :)

A tak juz obiektywnie to Silva swego czasu gdy byl w najlepszej formie dostal takie wpie**ol od cro copa ze go prawie na noszach wyniesli. Warto jeszcze dodac ze cro cop nie byl wtedy najlepszym zawodnikiem. Bez watpienia byl nim Fedor



Pozdrawiam

ASAKKU

2013-06-04, 09:01
Pokaż mi zawodnika MMA, który kiedyś wpie**olu w końcu od kogoś nie dostał...

Irondew

2013-06-04, 09:08
Czepiles sie jednego olewajac reszte posta, ja juz wszystko powiedziałem. Porównywanie dwóch sportów nie ma żadnego sensu.

Dlaczego Tyson byl mistrzem? Bo nikt w czasach gdy rządził nie dałby rady go pokonać. Wanderlei mistrzem nie był w czasach swojej świetnośći, może dlatego że trafił na takie sławy jak cro cop czy fedor, oczywiście zawodnikiem był świetnym i jego stójka była niesamowita.

Pozdrawiam

tysonic

2013-06-04, 10:23
Irondew napisał/a:



A tak juz obiektywnie to Silva swego czasu gdy byl w najlepszej formie dostal takie wpie**ol od cro copa ze go prawie na noszach wyniesli. Warto jeszcze dodac ze cro cop nie byl wtedy najlepszym zawodnikiem. Bez watpienia byl nim Fedor



Tyle że Wand to się bardziej nadaje do średniej a Miras to waga ciężka także wiesz. A Pride to była taka "pro" organizacja że ich nawet na "koninę" nie sprawdzali także o czym tu gadać. Co do Fiedzia to spoko gościu ale co on miał wtedy za konkurencję. Hong Man Choi`a....

Ji^HaD

2013-06-04, 10:46
Irondew napisał/a:



Porównujesz inne sporty. Mike Tyson był mistrzem w stójce to po co ma walczyć w parterze??

Równie dobrze mozna powiedziec że pierwsyz lepszy doświadczony wojskowy rozpie**olił by całe ufc wyrywajac im jaja i wkladajac w dupe.
Idac za Twoim tokiem rozumowania to silva lub jackson powinni pojsc walczyc do boksu z Tysonem, ciekawe jak wtedy by to wygladalo :)

A tak juz obiektywnie to Silva swego czasu gdy byl w najlepszej formie dostal takie wpie**ol od cro copa ze go prawie na noszach wyniesli. Warto jeszcze dodac ze cro cop nie byl wtedy najlepszym zawodnikiem. Bez watpienia byl nim Fedor

ObrazekObrazek

Pozdrawiam



bodaj 3-4 wpie**ole , dziesiatki obitych


wyjatek nie czyni reguly

SILVA FTW najlepszy w calym pridzie jak dla mnie

i nie pisac mi tu k*** aze Fedor by go zjadl bo silva to waga srednia , albo pol srednia nie pamietam . Wanderlei to jedyny zawodnik gali Pride ktory godzil sie na walki z zawodnikami z wyzszej wagi i obijal im mordy


c**y znaja sie na pomatkach nie na napie**alaniu sie

Pozdrawiam

XasakkuX napisał/a:

Pokaż mi zawodnika MMA, który kiedyś wpie**olu w końcu od kogoś nie dostał...




HOLY TRUTH MATE !!!

beer 4 u

Irondew

2013-06-04, 12:14
Cytat:

A Pride to była taka "pro" organizacja że ich nawet na "koninę" nie sprawdzali także o czym tu gadać.









No tak, tutaj widzimy dwoch mistrzów, ciekawe który bral sterydy :)

Cytat:

i nie pisac mi tu k***

Cytat:

c**y znaja sie na pomatkach nie na napie**alaniu sie



Obrazaniem nie pokazesz jaki z Ciebie znawca/fighter. Takie teksty raczej sprawiaja ze czytelnik widzi Cie jako zaplutego gimbusa :)

Cytat:

Wanderlei to jedyny zawodnik gali Pride ktory godzil sie na walki z zawodnikami z wyzszej wagi i obijal im mordy



Ale nikt tu nie mowi ze nie jest on znakomitym zawotnikiem. Tak jak mowiles godzil sie on na walke w ciezszej wadze jednak warto przypomniec ze w sportach typu boks jest to bardzo popularne. Rowniez Fiodor rozważał zmiane wagi na półciężką :)

Cytat:

“Fedor Emelianenko jest szalony. Nie znam gościa który nie chciałby tu walczyć. Tu są najlepsze gale. To jest największa firma. Ten koleś mógłby być tutaj symbolem. Mógłby mieć kasę do końca życia. Mógłby mieć dobre układy z UFC



Moze te słowa Silvy nie odnosza sie bezposrednio do Fiodora jednak widac tu dokladnie jego szacunek do mistrza.

I jihad [tego emo nicku nie umiem skopiowac] nie spinaj tak tyłka bo sprawiasz wrażenie człowieka który w swoim życiu walczyl jedynie o bycie pierwszym plemnikiem :P

Pozdrawiam

tysonic

2013-06-04, 14:04
Irondew napisał/a:





Obrazek

Obrazek

No tak, tutaj widzimy dwoch mistrzów, ciekawe który bral sterydy :)



Eeee - a to Chemiczny Ali to się tak przypadkiem za czasów Pride tak nie nakoksił? Bo wydaje mi się że właśnie tak.

ASAKKU

2013-06-04, 14:18
wiernosc napisał/a:

Jon "Bones" Jones walczy



No już mogłeś się wysilić i wskazać przynajmniej na Ricksona G., bo akurat czarnuszek jeszcze ma okazję dostać na ringu :-P

SethNecromancer

2013-06-04, 16:39
widzę, że rozwinęła się dyskusja na temat sportu
Ja natomiast zapytam jak k***a można dać taki podkład muzyczny do tego typu filmiku!?


tl;dr
ch*jowa muza!

Ji^HaD

2013-06-04, 18:01
Irondew napisał/a:





[kurl=https://i.sadistic.pl/pics/c83c712611d1.jpg]Obrazek[/url]

Obrazek

No tak, tutaj widzimy dwoch mistrzów, ciekawe który bral sterydy :)



Obrazaniem nie pokazesz jaki z Ciebie znawca/fighter. Takie teksty raczej sprawiaja ze czytelnik widzi Cie jako zaplutego gimbusa :)



Ale nikt tu nie mowi ze nie jest on znakomitym zawotnikiem. Tak jak mowiles godzil sie on na walke w ciezszej wadze jednak warto przypomniec ze w sportach typu boks jest to bardzo popularne. Rowniez Fiodor rozważał zmiane wagi na półciężką :)



Moze te słowa Silvy nie odnosza sie bezposrednio do Fiodora jednak widac tu dokladnie jego szacunek do mistrza.

I jihad [tego emo nicku nie umiem skopiowac] nie spinaj tak tyłka bo sprawiasz wrażenie człowieka który w swoim życiu walczyl jedynie o bycie pierwszym plemnikiem :P

Pozdrawiam



nie spinam sie , mam taki styl pisania postow . jak bym sie spinal bylo by wiecej k*** ch*jow i reszty takich . Poprostu chcialemm uprzedzic juz czecs postujacych zeby nie pisali takich glupot jak w wiekszosci tematow o mma .

I prosze nie porownoj walk bez ograniczen wagowych w mma i boksie czy innym sporcie walki bo to jest DIAMETRALNA roznica . W boksie co najwyzej dostal by lzejszy mocniejsze becki, w mma solidny wpie**ol MASY . Pozatym nikogo nie obrazilem raczej masz cipe ? jestes c**a ktora wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma pojecia, nie pasuje ci slowo k***a ?? zmien portal . Co do mojego nicku ... uzywam go na roznych portalach w grach itp itd i nikt ale to k***a nikt a szczegulnie nikt z nikiem ...(Masz zelazny wibrator ?) nie uznal go za emo nick, jaki z tego wniosek ? FAIL kolezanko. Konczac posta, jest jedna zlota i twarda regula. "Nie znam sie, nie wypowiadam sie" \\

pozdrawiam

Browaryt

2013-06-05, 12:25
ból dupy wszędzie