18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna

Ezoteryk • 2013-06-04, 01:20
Mówią że wojna jest wszędzie , także można ją znaleźć w sporcie .
Filmik z wojny w mma pomiędzy Wanderlei Silva vs Rampage Jackson .







sinda

2013-06-05, 13:20
Co to k***a za jakieś "żeli papą" w tle, ogladac sie przez to nie da

xarkons

2013-06-05, 13:43
fedor emelianenko - Nie wiem czemu ale jezeli chodzi o mma to on chyba najbardziej mnie zadziwiał i czulem ogromny respekt ogladajac jego walki ktore wczesniej sie odbyly (jewtube). Nic typa nie rusza stoi nie usmiecha sie ma normalny wyraz twarzy, jego podejscie do sytuacji jest rozbrajajace ten jego wzrok ktory mowi ze ma wyj***ne na wszystko co sie wokol niego dzieje i nie jest wcale przestraszony. (musial pewnie przezyc duzo jako dzieciak)

Domine_Mortis

2013-06-05, 13:55
Dwu osobowa wojna, jedno osobowa armia, Aw Yeah...

taktako

2013-06-05, 14:38
XasakkuX napisał/a:




Tiiaaa.... Nie wiem czy się orientujesz, ale swojego czasu M. Tyson i bodajże Jonson Jr. dostali propozycję udziału chyba w gali UFC a za każdą minutę wytrzymaną na ringu dawali im 1 mln USD.

I wiesz co??? I ch*j... Pan bestia za dobrze zdawał sobie sprawę, że jakby nie trafił za pierwszym razem, to by miał nieźle przej***ne :mrgreen: i reputacja na dzielni poszłaby się j***ć i w TV by się śmaili i nie dostawał by już w boksie tyle za walki 8-)



Mike Tyson miałby przej***ne? :-)
Z tego co się orientuje to UFC powstało w 1993r, kiedy zaproponowano Tysonowi walkę w formule UFC, jak nie był już w czasach swojej świetności? Nie zapominaj że Mike miał wiele walk ulicznych, więc z pierwszej łapany nie był, poza tym miał jeden z najpotężniejszych ciosów w boksie, jego rywale mówili że nigdy nie czuli od nikogo tak potężnego uderzenia(wybił kolesiowi zęby Tyson chyba jako jeden z nie licznych w boksie).
Ciężko porównywać walkę zawodników mma a boksu ale Mike reprezentował starą szkołe boksu, wystarczy spojrzeć na jego technike a na technike Kliczki, nie podoba mi się styl boksu Kliczków, zero kunsztu bokserskiego

Silk777

2013-06-05, 14:41
XasakkuX napisał/a:




Tiiaaa.... Nie wiem czy się orientujesz, ale swojego czasu M. Tyson i bodajże Jonson Jr. dostali propozycję udziału chyba w gali UFC a za każdą minutę wytrzymaną na ringu dawali im 1 mln USD.

I wiesz co??? I ch*j... Pan bestia za dobrze zdawał sobie sprawę, że jakby nie trafił za pierwszym razem, to by miał nieźle przej***ne :mrgreen: i reputacja na dzielni poszłaby się j***ć i w TV by się śmaili i nie dostawał by już w boksie tyle za walki 8-)



farmazon w ch*j, sauce or it didn't happen