18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna okiem kamery

zincum • 2013-12-14, 14:32
Fajnie (jeśli tak można powiedzieć akurat w takiej sutuacji) zmontowany klip.


Lord_Viader

2013-12-15, 01:18
Przeczytaj jeszcze raz mój post pierwszy post. Uważnie. Mącenie? Syf? Zwykłe wyrażenie opinii i zachęta do dyskusji. Pękam ze śmiechu czytając nieśmiertelne: "nie byłeś/robiłeś/przeżyłeś - nie pisz" i pochodne "o gustach się nie dyskutuje" - domena ograniczonych, pozbawionych wiedzy i własnego zdania ludzi.
Nikt nie gloryfikuje wschodnich sąsiadów a ja po prostu piszę o ich wojennej mentalności bo mam na to ochotę i połączone jest to z materiałem - masz z tym jakiś problem?

zincum

2013-12-15, 01:42
Mam problem. Po pierwsze to się loguj z jednego konta na drugie po pewnym czasie. Druga sprawa, to ty masz problem. Możesz podać jakie to książki czytałeś? Bo póki co to wiem, że dużo czytasz a ja edukację zakończyłem w podstawówce. Nie obracaj kota ogonem. W kulturalny sposób proszę ciebie o jakieś wycinki, tytuł, autora. Ja ciebie od idiotów nie wyzywam. Nie potrafisz się odnieść do zapytań ale brniesz nadal, jak ta ćma do żarówki. Aż się ugotuje żywcem. Masz uprzedzenia to je miej. Masz wizje, gratulacje. Ale żeby dyskutować, to trzeba mieć o czym. Tobie dziwnym trafem się jakoś książki zresetowały i merytorycznie nie masz nic do powiedzenia.

Lord_Viader

2013-12-15, 02:24
Czuły punkt trafiony. Cieszę się.

Za moment poczłapię do domowej biblioteki i przedstawię Ci pełną listę moich ulubionych dzieł. Moment. Jednak nie. Kompletnie nie obchodzi mnie udowadnianie Ci moich racji a czasu na to tym bardziej nie poświęcę.

zincum napisał/a:

@Lord_Viader
Co wiesz? I o czym mi chcesz mówić? Że zbrodnie były?
Ktoś tu wychwala sowietów? Z czym ty masz problem? A ile ofiar cywilnych było w Wietnamie, Korei, Iraku? Co ty bierzesz, żeby w tym wieku mieć tak kiepsko w łepetynie?



Na nic z powyższych raczej odpowiedzi nie udzielę, bo tak naprawdę nie ma tu żadnych pytań tylko niezrozumiały bełkot. Uwaga o rzekomym drugim koncie (nie widzę absolutnie żadnego sensu w posiadaniu dwóch, po cholerę?) tylko utwierdza mnie w przekonaniu że nie ma co karmić zielonego, śmierdzącego stworka.

zincum

2013-12-15, 02:34
No to ok. Bo nie masz żadnych książek na ten temat i w sposób obrzydliwie prymitywny zbaczasz z tematu. Pytań nie ma mówisz. To widocznie innego języka się uczyłem. I nie wybieraj sobie do cytowania tak prostacko, bo już widać że toniesz. Przecież posty zostały. Tak to sobie możesz z motłochem gadać, na mnie za krótki jesteś.
Powodzenia. EOT.

Lord_Viader

2013-12-15, 03:09
Naprawdę liczyłeś na to, że Ci spis książek prześlę? Desperat. Pytań (merytorycznych) nadal nie widzę, pewnie nie potrafisz ich zadać a ja Twojego bełkotu po prostu nie rozumiem.

Poczytałem sobie Twoje wszystkie pościki w tym temacie:
zincum napisał/a:


Albo wam pomogę: brud, syf, bezład, bezradność, głód, łaknienie, ogólny rozpie**ol. Kumple umierają na twoich oczach, milion myśli w głowie. Podstawowa: dlaczego, po co, czy za chwilę będę następny.


Opisujesz Grunwald czy Napoleona pod Moskwą? Po przeczytaniu tego już pewny jestem że pewnie nawet pełnoletni nie jesteś, życie to nie film chłopaczku a psychika ludzka jest bardziej złożona. No ale nie czytasz to nie wiesz.

PS: zapoznaj się z trudnym słowem "łaknienie"...

Ver0

2013-12-15, 15:43
Wojna jest piękna a zarazem tragiczna.

Przy okazji właśnie usłyszałem najlepszy remix Johnego

starykamila

2013-12-15, 17:40
I wojna czeczeńska . Po twarzach niektórych żołnierzy doskonale widać , że to "starzy ludzie wypowiadają wojny a młodzi w nich giną" część z tych soldatow nie wygląda nawet na 18 lat

PilotOdTelewizora

2013-12-15, 19:42
Spójrzcie na twarz niskiego czołgisty w 0.50 . Nie wygląda na 18 nawet...

SharpSe

2013-12-15, 20:27
wudun napisał/a:

Nie wiem czy zauważyliście ich wzrok. Popatrz w oczy żołnierzowi który walczył i będziesz wiedział jak wygląda wojna.



To się nazywa "spojrzenie 1000 jardów" czy coś w tym stylu. Szok wywołany długotrwałym strachem, zmęczeniem i otępieniem od huku wybuchów. Cholernie niepokojące spojrzenie. Dawno tutaj nie było takiego dobrego filmiku.

zincum

2013-12-15, 22:09
Mieli. Chyba, że któryś specjalnie fałszował dokumenty żeby się zaciągnąć. Co nie zmienia faktu, że dzieciaki tak czy siak. OMON'owcy byli dużo starsi a i tak po boju wyglądali jak dzieci. Jutro może coś dorzucę. Chyba, że GWINDAK mnie ubiegnie. :)

PilotOdTelewizora

2013-12-15, 22:26
Lubię, gdy po paru godzinach od wstawienia, już po tej fali komentów zostają tylko ci naprawdę zainteresowani materiałem :)