18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna okiem kamery

zincum • 2013-12-14, 14:32
Fajnie (jeśli tak można powiedzieć akurat w takiej sutuacji) zmontowany klip.


contowsky

2013-12-14, 21:42
film dobry, chociaż wolałbym żeby nigdy nie musiał powstać

Obsidiann

2013-12-14, 21:43
PiotrekMMA a Ty byś co wolał jak ruskie k***a iść jak te cielaki na rzeź??!! czy k***a wiedzieć,że dronik Ci pomoże nadleci pie**olnie dwa szybkie bełty i po zabawie. Wole być p*zdą i wrócić cały do domu .

tdjagger

2013-12-14, 22:13
nuta to nine inch nails a nie johnny cash, JC tylko to coverował

PoMaluchu

2013-12-14, 22:14
jak to ktoś powiedział " życie to nie je bajka, to je walka"
Obyśmy nie doczekali czasów, że w Polsce każden jeden będzie musiał znowu wziąć broń do ręki.

zincum

2013-12-14, 22:15
Wyp***zielać robić swoją politykę gdzie indziej skoro nie rozumiecie przesłania.
Albo wam pomogę: brud, syf, bezład, bezradność, głód, łaknienie, ogólny rozpie**ol. Kumple umierają na twoich oczach, milion myśli w głowie. Podstawowa: dlaczego, po co, czy za chwilę będę następny.

Droniki jakoś latają, latają a wojny zakończyć nie mogą...

Ja też bym wolał, żeby nigdy nie powstał.

ta...........ll

2013-12-14, 22:24
usa rozwiązało by to inaczej ale wojsko to przedłużenie polityki więc na razie do dronów się ograniczają,

nie wiem czemu nie patrzycie się na rosjan od ludzkiej strony , juz po ich wyrazie twarzy mozna wyczytać jaki koszmar przeżywają,
tak to właśnie jest jak młodzi zderzą się z realizmem ,będąc karmieni propagandą i myśleniem że są nieśmiertelni i ich nic nie dotknie i to nie jest tylko sytuacja w rosji

Lord_Viader

2013-12-14, 22:45
Blezzer napisał/a:

Przeraża mnie świadomość, że gdybym urodził się w innym miejscu to mógłbym być na miejscu tych chłopaków. Piwko.



Będąc w wojsku rosyjskim aż tak absolutnie przej***ne byś nie miał. Dużo gorzej mają Ci, którzy są po drugiej stronie lufy. Rosjanie to zbrodniarze, od Afganistanu przez Czeczenię aż do czasów obecnych.


@taumil - dobrze prawisz, czytając o skutkach udziału w większości 19-20 latków w Afganistanie można dokładnie poznać co to znaczy "zniszczona psychika", po której człowiek już się nie podniesie. W dodatku wracali do miejsc, gdzie nimi pogardzano, bez jakiejkolwiek przyszłości czy szans na zatrudnienie. Z drugiej strony nie żal mi sk***ysynów, którzy nie okazywali żadnej litości dla ludności cywilnej.

B1397

2013-12-14, 23:19
Strzelałbym. Do nich rzecz jasna.

zincum

2013-12-14, 23:45
@ Lord_Viader
Czy ty wiesz o czym piszesz tak ogólnie? Jak teraz w Afganie napie**alają po wioskach rakietami bo im wywiad doniósł, że tam pewnie jest talib to jest ok? W dupie byłeś, gówno widziałeś a łeb zryty.

@ Lord_Viader - bo ty byłeś, tak? Następny znawca wszystkiego. Skąd wy się bierzecie?

wudun

2013-12-15, 00:09
Nie wiem czy zauważyliście ich wzrok. Popatrz w oczy żołnierzowi który walczył i będziesz wiedział jak wygląda wojna.

zincum

2013-12-15, 00:12
Otóż to. Ale oszołomy i tak widzą coś innego.

Lord_Viader

2013-12-15, 00:33
zincum napisał/a:

@ Lord_Viader
Czy ty wiesz o czym piszesz tak ogólnie? Jak teraz w Afganie napie**alają po wioskach rakietami bo im wywiad doniósł, że tam pewnie jest talib to jest ok? W dupie byłeś, gówno widziałeś a łeb zryty.

@ Lord_Viader - bo ty byłeś, tak? Następny znawca wszystkiego. Skąd wy się bierzecie?




Oho, kolejny idiota, który nie potrafi czytać. Ani książek, żeby dysponować jakąkolwiek wiedzą, ani postów. Nie byłem, nie będę, czytałem (z wielu źródeł) więc wiem. Trudne do zrozumienia jeżeli ostatnią przeczytaną książką był Pinokio w podstawówce?

Hrodgar

2013-12-15, 00:37
Pamiętam jak wujaszek oglądając materiały z 2 wojny w Czeczeni żałował rosyjskich żołnierzy. Na moje pytanie dlaczego, odpowiedział mi:

"Ty młody tego nie zrozumiesz, nie byłeś jeszcze w wojsku, nie brałeś udziału w walce, tam gdy do ciebie strzelają nieważna jest twoja narodowość, tam po prostu wszyscy jesteście żołnierzami wykonującymi rozkazy"

zincum

2013-12-15, 00:45
@Lord_Viader
Co wiesz? To się podziel swoją wiedzą.
Wpie**alasz się w każdy post ze swoimi poglądami i nic to nie przynosi, niczego nie zmienia prócz siania nienawiści. Mącić, syf wokół siebie robić potrafisz. I o czym mi chcesz mówić? Że zbrodnie były? Na każdej wojnie są. Ginęli cywile - oczywiście, że tak. Że były gwałty, oczywiście że tak. Że rabowano, oczywiście że tak. Tylko widzisz, każdy kij ma dwa końce. Na każdej wojnie takie sytuacje mają miejsce. Na każdej kolego granatem od cepa oderwany.
Ktoś tu wychwala sowietów? Z czym ty masz problem? A ile ofiar cywilnych było w Wietnamie, Korei, Iraku? Co ty bierzesz, żeby w tym wieku mieć tak kiepsko w łepetynie? Jeszcze zaraz usłyszę, że do Gruzji też z nudów pojechali. Zapominasz o jednym, z kim ta wojna była prowadzona. No i o tym, ilu obywateli rosyjskich na tych terenach było.
Czytaj książki dalej.