18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna czy deportacja muzułmanów

baniako91 • 2013-06-02, 21:21
Apel brytyjskiego polityka do rodaków aby przebudzili się ze swojej naiwnej "tolerancji" i zaczęli wyrzucać te zwierzęta z Europy. Osobiście szokuje mnie sposób w jaki media (nawet renomowane BBC) próbują unikać tematu i udawać że to tylko drobne incydenty - komu i czemu to ma służyć? Nie mam pojęcia...

PS. tolerować to można głośną muzykę u sąsiada, a nie bydło chcące zniszczyć nasz świat.

PLpunk

2013-06-03, 00:51
AKCJA DEPORTACJA :krejzi:

gindek

2013-06-03, 01:00
SHF-Stealer napisał/a:

Gdyby przed wejściem do samolotu, trzeba było zjeść kawałek bekonu, świat byłby bezpieczniejszy.



Dokładnie tak, u nas w kraju wystarczy prosty schabowy filtr na granicy. Dla tych ktorzy wieprzowiny nie lubia bądź są wegetarianami jedna zywa świnka do pogłaskania i pocałowania w nosek.

brylant1412

2013-06-03, 09:15
napiłbym się z gosciem

Rybsonix

2013-06-03, 11:08
sadystaxx napisał/a:

Wreszcie jakiś angielski Korwin.


KORWIN TO PEDOFIL I ch*j. NIE WIEM CO W NIM WIDZICIE> JAKBY DOSZEDL DO WLADZY TO BY ch*jA ZROBIL I SAM BY SIE NAJPIERW NACHAPAL. PIS 4EVER ZBRODNIA SMOLENSKA TAKA SYTUACJA WODA GAZ HEMOGLOBINA TROCHE HEMY

ziutek11113

2013-06-03, 14:00
Rybsonix napisał/a:


KORWIN TO PEDOFIL I ch*j. NIE WIEM CO W NIM WIDZICIE> JAKBY DOSZEDL DO WLADZY TO BY ch*jA ZROBIL I SAM BY SIE NAJPIERW NACHAPAL. PIS 4EVER ZBRODNIA SMOLENSKA TAKA SYTUACJA WODA GAZ HEMOGLOBINA TROCHE HEMY



Idz lepiej odrób lekcje z przyrody.

ZiemniakSadola

2013-06-03, 16:25
odj***ć im zapomogę dać bilety do swoich ciapackich krajów ci co chcą zapie**alać i lepiej żyć zostaną w spokoju a pojeby co przyjechały po kasę a są leniwe wyj***ć

Geodeta1992

2013-06-03, 22:17
Chyba będziemy musieli walczyć o swoje miejsca pracy i uratować wyspy przed ciapatymi :/

pi73rmaster

2013-06-15, 15:43
Cytat:

Hmmm.... idąc Twoim tokiem myślenia, to przecież każdy wiedział (w tamtych czasach), że po 1 Wojnie Światowej z Niemiec, które były totalnie osłabione i zniszczone wyjdzie gość, który podniesie kraj, w zasadzie to zrewolucjonizuje wojnę (blitzkrieg zamiast wojny okopowej) i rozpie**olił pół Europy.... Wiedzieli o tym, ale stwierdzili, że ch*j, olać go - będzie co ma być. :lodowka:


Mamy XXI wiek i wojna wygląda teraz trochę inaczej, nie wspominając o tym, że jedynym blisko nas krajem z potężną armią jest Rosja, która jest blokowana przez Chiny. Nie wspominając o fakcie, że w dzisiejszej gospodarce opartej na usługach, przepisy Keynesa się nie sprawdzą, więc nie będzie żadnej powtórki z rozrywki.