18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna czy deportacja muzułmanów

baniako91 • 2013-06-02, 21:21
Apel brytyjskiego polityka do rodaków aby przebudzili się ze swojej naiwnej "tolerancji" i zaczęli wyrzucać te zwierzęta z Europy. Osobiście szokuje mnie sposób w jaki media (nawet renomowane BBC) próbują unikać tematu i udawać że to tylko drobne incydenty - komu i czemu to ma służyć? Nie mam pojęcia...

PS. tolerować to można głośną muzykę u sąsiada, a nie bydło chcące zniszczyć nasz świat.

Dimenzo

2013-06-02, 22:43
To tak zwana poprawność polityczna krajów UE, którą tak bardzo naśladuje teraz polska. Gdzie te czasy, kiedy zdrajców narodu się wieszało albo nabijało na pal? Gdzie te czasy, gdzie za malwersacje pieniędzy należała się kara śmierci, a nie zmiana stanowiska pracy? Powinny wrócić czasy, kiedy najlepszym rozwiązaniem na pozbycie się wszelkiej maści śmieci z kraju byłby sowity wpie**ol.

Dy...........za

2013-06-02, 22:57
Dimenzo, przywrócić ZOMO i dać im prawo napie**alania ciapatych i cyganów ;)

Arturyo

2013-06-02, 22:59
Cytat:

Osobiście szokuje mnie sposób w jaki media (nawet renomowane BBC) próbują unikać tematu i udawać że to tylko drobne incydenty - komu i czemu to ma służyć? Nie mam pojęcia...



http://youtu.be/FoU_jjWFy-s?t=39s

likidis

2013-06-02, 23:09
Spójrzcie na to z drugiej strony. Hitler wyrósł na ciężkich czasach w Niemczech, obwiniał żydów za całe zło które spotkało Niemcy. Dał realnego wroga, którego trzeba było zniszczyć, a zniszczyć go mógł tylko tylko on sam stojąc u steru władzy..... Pytanie teraz kto zrobi 2 holokaust na świecie, bo w zasadzie to trzeba przyznać, że do tego to wszystko zmierza....

btw. wali mi wysiedlanie ciapatych z Anglii - sami ich wpuścili, to niech się teraz bujają. Nas, w Polsce chronią nasze mohery, które w życiu nie pozwolą na inne religie niż chrześcijańska, oraz nasz wspaniały system socjalny - już widzę jak rodzinka ciapatych wyżyje za zapomogę z MOPSu (a pracowici to oni nie są) :D

mexik

2013-06-02, 23:14
popieram, weźcie jeszcze żydów z całego świata i przekupionych przez nich polityków i do jednej komory gazowej.

Abdullah-Al-Haddad

2013-06-02, 23:17
no i świetnie, szykuje się solidna redukcja populacji psychopatów

likidis

2013-06-02, 23:17
Dla tych którzy nie zrozumieli mojego wywodu - Hitler zabierał się też za eksterminację narodów Słowiańskich (tak, my, Polacy też do nich należymy). Jeśli jesteście na tyle tępi, że czekacie na nowego Hitlera to powodzenia. Keep calm and prepare to die.

pi73rmaster

2013-06-02, 23:25
Cytat:

Dla tych którzy nie zrozumieli mojego wywodu - Hitler zabierał się też za eksterminację narodów Słowiańskich (tak, my, Polacy też do nich należymy). Jeśli jesteście na tyle tępi, że czekacie na nowego Hitlera to powodzenia. Keep calm and prepare to die.


Tak k***a, z Anglii wyjdzie nowy Hitler i rozpie**oli pół Europy...

aparacik

2013-06-02, 23:27
dobrze ze w Polsce nie ma takich problemów z ciapatymi.

likidis

2013-06-02, 23:40
pi73rmaster napisał/a:


Tak k***a, z Anglii wyjdzie nowy Hitler i rozpie**oli pół Europy...


Hmmm.... idąc Twoim tokiem myślenia, to przecież każdy wiedział (w tamtych czasach), że po 1 Wojnie Światowej z Niemiec, które były totalnie osłabione i zniszczone wyjdzie gość, który podniesie kraj, w zasadzie to zrewolucjonizuje wojnę (blitzkrieg zamiast wojny okopowej) i rozpie**olił pół Europy.... Wiedzieli o tym, ale stwierdzili, że ch*j, olać go - będzie co ma być. :lodowka:

SalvaCzoko

2013-06-02, 23:50
Ich żołnierze walczą w Afganistanie z tym samym gównem, nie zauważyli kiedy to gówno wlazło im na trawnik. Teraz to im już tylko może pomóc eksterminacja lub wj***nie na ulice żołnierzy.

!Timon

2013-06-03, 00:14
Tak, Hitler dał wspólnego wroga Niemcom ale Żydzi nie mordowali ludzi w biały dzień na ulicach ani nie wysadzali się w powietrze zabijając przypadkowych ludzi.

Gremz

2013-06-03, 00:27
U nas też źle się dzieje. Patrzcie na Wrocław, który Romów nielegalnie zajmujących działkę "ukarał" mieszkaniami socjalnymi. Jakie to wysłało przesłanie dla innych tego typu ludzi? "Rozbijcie nielegalne koczowisko a dostaniecie mieszkanie!" A normalni ludzie czekają latami na mieszkania...

PanPodporucznik

2013-06-03, 00:38
Wali mnie to, co dzieje się w W.Brytanii. Niech i nawet ciapaci przejmą rząd - ch*j mnie to - skąd ta obojętność? Z historii. Skoro ich nie obchodził nasz kraj, to co ich wysepka nas obchodzi?

Inna sprawa wszelakie brudasy u nas - począwszy od romów, rumunów skończywszy na allah akbarowym gównie. Wyj***ć w kosmos, niech pluton kolonizują.

A niech i by wojna wybuchła, byleby zdala od nas. I byleby dużo ciapatych głów zostało ściętych i umoczonych w świńskiej krwi.