18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojenna Historyjka

Deathgazer • 2013-08-07, 23:08
-„Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj”.

-„Odmawiam”, rzekł oficer. Nie chcę, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.”

Żołnierz odszedł, aby wrócić po godzinie śmiertelnie ranny, niosąc ciało swojego przyjaciela.

Oficer wpadł we wściekłość.
-„Mówiłem ci, że nie żyje. Teraz straciłem was obu. Powiedz, czy warto było iść, by przynieść ciało?”

Umierający odrzekł: „O, tak. Gdy do niego dotarłem, jeszcze żył. I powiedział do mnie:



"Wiedziałem, że przyjdziesz”.

evilmatt

2013-08-08, 01:02
Braterstwo broni k***a!

skrimek

2013-08-08, 01:43
Forest gump?

Czeczeńczyk

2013-08-08, 02:52
poj***ło was? przecież to jest, k***a, jak materiał z demotywatorów...ja rozumiem, bo sam czasem się wzruszam podczas filmów, czy ogólnie przy pewnych sytuacjach, ale to gówno? przecież to jest, k***a, gówno niczym te zj***ne historyjki z łańcuszków albo demotów.
ma sa kra.

mctewu

2013-08-08, 03:19
Still better story than Twilight...

Roczu

2013-08-08, 07:19
piękne słowa

immikofreako

2013-08-08, 09:02
Deathgazer napisał/a:

-„Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj”.

-„Odmawiam”, rzekł oficer. Nie chcę, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.”

Żołnierz odszedł, aby wrócić po godzinie śmiertelnie ranny, niosąc ciało swojego przyjaciela.

Oficer wpadł we wściekłość.
-„Mówiłem ci, że nie żyje. Teraz straciłem was obu. Powiedz, czy warto było iść, by przynieść ciało?”

Umierający odrzekł: „O, tak. Gdy do niego dotarłem, jeszcze żył. I powiedział do mnie:



"Wiedziałem, że przyjdziesz”.



Ale jaja

wolo1994

2013-08-08, 09:39
desperadonbth napisał/a:

Obrazek



One Erection... :samoboj: Widzę że wielki fan, przecież nie można było dać innego gifa, tylko akurat z tym pedałkiem.

MortPL

2013-08-08, 10:46
isitsaturday napisał/a:


– Mój przyjaciel nie wrócił z pola bitwy. Proszę o pozwolenie pójścia po niego i przyprowadzenia go tutaj.
– Odmawiam – rzekł oficer. – Nie chcę, żebyś ryzykował życie dla człowieka, który prawdopodobnie nie żyje.
Żołnierz odszedł kilkadziesiąt metrów i padł postrzelony kilkakrotnie w tors i w głowę.
– Ktoś jeszcze chce okazać niesubordynację? 8-)



Czyżby opowieści z ruskiej armii? :-)

Toljanos

2013-08-08, 20:42
Jest milion innych portali na takie historie, czemu akurat na portalu dla sadystów są takie ciepłe kluchy

kamilkawka

2013-08-08, 20:42



Idz Pan.