18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski o Korwin-Mikke, Komorowskim,Tusku

norbasenkos • 2013-04-16, 19:48
Wojciech Cejrowski o Korwin-Mikke, Komorowskim,Tusku, podatkach, USA


wernetto

2013-04-16, 22:31
pavel666 napisał/a:


ach te złe lewactwo znów wyglada zza rogu musi ci być przykro :mrgreen:



nie nie jest. Bo i prawica i lewica w Polsce jest na równi żałosna. Nie wspieram już myślą i czynem nikogo, bo to bezsensu. Jedyna różnica to taka, że prawica ma przynajmniej jeszcze coś mądrego do powiedzenia (nie mówię o skrajnej prawicy), natomiast lewica w Polsce to kwintesencja upadku cywilizacji i zbiór po prostu wypranych z indywidualnego myślenia jednostek.

Imper3838

2013-04-16, 22:35
W sumie co mi zależy chyba poprę Korwina, chociaż to też były komuch i żyd. Jeśli da mi pełne prawo do mojej ziemi, prawo do broni, łatwiejsze zakładanie i prowadzenie przedsiębiorstwa, czy choćby tanie paliwo. Why not?

wiesiors4

2013-04-16, 22:43
wernetto napisał/a:

Jedyna różnica to taka, że prawica ma przynajmniej jeszcze coś mądrego do powiedzenia (nie mówię o skrajnej prawicy), natomiast lewica w Polsce to kwintesencja upadku cywilizacji i zbiór po prostu wypranych z indywidualnego myślenia jednostek.


Zgadzam się w dużej mierze z tobą.
Mi w prawicowych poglądach najlepiej odpowiada spojrzenie na sprawy polityczno-gospodarcze, tu się zgadzam z JKM i KNP w 99%. Lewackie programy gospodarcze to wyzysk, bandytyzm i biurokracja. Nie mówiąc właśnie o kwintesencji upadku cywilizacji, lecz tym nie charakteryzuje się tylko lewica w Polsce, lecz też na zachodzie Europy. Co z tego, że poziom życia wysoki, jak ciapate wypierają białych i gwałcą białe kobiety, wprowadzają szariat i znoszą święta katolickie. Pedały się żenią i chcą jeszcze dostawać dzieciaki. Pedofile są następni w kolejce do legalizacji. Kosmopolityzm jest stawiany nad patriotyzm. Żydzi, najwięksi hipokryci, którzy uważają się za naród wybrany chodzą sobie po zachodnich krajach, mimo że mają swoje własne państwo USrael o które tak k***a błagali.

oozyxak0o

2013-04-16, 23:03
Idźcie sobie pismaki na interii walczyć

mi...........12

2013-04-16, 23:08
Miło się go słucha, nie to co te pierdoły z sejmu, tylko o związkach partnerskich a gospodarka w ruinie. ;)

Janóż

2013-04-17, 00:05
j***ne lewaki jak zwykle pie**olą, wyzywają nieprzedstawiając żadnego argumentu na poparcie swojego zdania na dany temat. Głosujcie na KNP, bo inaczej ten Kraj upadnie. Korwin charakteryzuje się myśleniem przyszłościowym, tym co będzie za 20 lat, a obecny rząd co spogląda co najwyżej do końca swojej kadencji, bo przecież co ich obchodzi co będzie się działo jak w następnych wyborach odsuną ich od koryta.

soldier90

2013-04-17, 00:25
Przecież i tak 80% z Was nie pójdzie głosować żeby coś tu zmienić, a połowa tych, którzy pójdą zagłosuje na PO bo "inni nie mają szans", a Kaczor nie może rządzić bo "nie". Rząd nas okrada na każdym kroku i na dzień dzisiejszy też musimy kraść żeby tu w miarę godnie żyć. Nawet jeśli coś się ruszy w lepszym kierunku to my i tak tego nie odczujemy, co najwyżej nasze dzieci i wnuki bo wszyscy tu wyzdychają dzień po przejściu na emeryturę. Zaj***liśmy sobie kiedy uwierzyliśmy młodemu Donkowi "by żyło się lepiej". Mamy przej***ne tak czy siak. Donek złodziej, Kaczor fanatyk, chociaż nie da sobie w kasze dmuchać i za to go cenię choć nie lubię, Piechociński to taka c**a jak Pawlak, a Miller i Palikot to lewicowe pedalstwo, które tylko pragnie żeby homosie się po ulicach pałętały. NIE MAMY DOBREJ OPCJI POLITYCZNEJ NA TEN CZAS I JEŚLI NAJBLIŻSZE WYBORY WYGRA 1 z 5: PO, PiS, PSL, SLD, RP to możemy robić zbiorczy temat na narzekanie na kolejne 5 lat. ch*j się tu zmieni. Dobranoc :)

paczes

2013-04-17, 09:05
Ciekawostka - pierwszy człon nazwiska jest herbem, więc jest nieodmienny. Jaki nazi-filolog podaję paradygmat odmiany:

M. Korwin-Mikke
D. Korwin-Mikkego
C. Korwin-Mikkemu
B. Korwin-Mikkego
N. Korwin-Mikkem
Ms. Korwin-Mikkem

WildGee

2013-04-17, 21:40
Z jednej strony większość wypowiedzi Cejrowskiego jest tak zaściankowa i przepełniona fanatyzmem i krzywymi wizjami, że mam ochotę wysłać go do tej Ameryki bez możliwości powrotu i wypowiadania się publicznie... ale wtedy zaskakuje i mówi coś z czym się zgadzam o.O