18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski o Korwin-Mikke, Komorowskim,Tusku

norbasenkos • 2013-04-16, 19:48
Wojciech Cejrowski o Korwin-Mikke, Komorowskim,Tusku, podatkach, USA


malutky

2013-04-16, 21:27
"Bredzisław Komoruski" :D

pacyfista

2013-04-16, 21:28
Właśnie odkryłem, że przez jego katolstwo obrzydła mi jego gęba i patrzy mi się na niego jak na wariata.

sa...........66

2013-04-16, 21:31
wszyscy ch*ja warci!

Koniec Świata

2013-04-16, 21:32
Libertinus napisał/a:

Bredzisław KomoRuski hehe dobre :D piwko za Pana Cejrowskiego!



@up

He he, ale jesteś zabawny jak dowc**y z naszego dziennika. I ten przekreślony Palikot w awatarze. Szczyt humoru i zajebistości wśród internetowych faperów.


Eliot Imperio

2013-04-16, 21:36
Ale to pokazuje, jak bardzo nasze państwo jest złodziejskie i ludzie nawet sobie z tego sprawy nie zdają, albo po prostu nie chcą zdawać. Cejrowski jako osoba, która mówi o naszym kraju podoba mnie się bardzo, z tego względu że bywał w 3/4 państw i dosyć dobrze poznał kulture i obyczaje danego kraju. Później porównuje nam, zwykłym wyjadaczom chleba jak wygląda życie....

wiesiors4

2013-04-16, 21:42
Koniec Świata napisał/a:


Nigdy nie sądziłem że pokażesz nam swoje oblicze :amused:

azerbejdzanification napisał/a:

Esencja wypowiedzi lewej strony,wszystkich pseudopostępowców, i przedewszystkim najtolerancyjniejszych z najtolerancyjnieszych:
> "niech wypie**ala katol j***ny w dupe r*chany".


Esencja hipokryzji lewaków w jednym zdaniu :P ci najbardziej tolerancyjni są tak bardzo nietolerancyjni :D prawica przynajmniej nie próbuje udawać tolerancyjnej - mówi jasno, dla kogo nie ma miejsca, a lewaki udają tolerancyjnych, żeby tylko dostać głosy od motłochu i dewiantów.

Hannibal_PL

2013-04-16, 21:50
Za bredzisława, za słowa o korwinie geniusz ale wariat, za słowa o służalczości rządu krata browara osobiście powinna być postawiona. Katol, ale ma coś w sobie takiego że zazwyczaj trafnie mówi o wielu rzeczach. Kocham jego myśli.

Koniec Świata

2013-04-16, 21:52
@wiesiors

Ci panowie na zdjęciu to uroda prawdziwych wolaków walczących o "normalność" z "dupokracją" i "redżymem Tóska".

Skąd się bierze nietolerancja tolerancyjnych? Zajżyj w słusznie założony przez administrację zbiorczy "Polityka i religia". Ponoć to ciapasy, lewusy i pedały są tak strasznie uciążliwe i nahalne. Chyba niekoniecznie...

klop112

2013-04-16, 21:55
pojeb gada o pojebach, a pojeby wyzywają sie z pojebami w komentarzach. zacnie

tomkararek

2013-04-16, 22:00
te cejrowski takiss cwany tylko czemu nie krecisz program do bbcc a naszej publicznej w dupee wlazisz zeby cie puszcaliii kozakuu

klop112

2013-04-16, 22:00
nie no żartowałem, props, fajnie gada.

wolek14

2013-04-16, 22:12
Koniec Świata, współczuję...


A to "żydostwo" to jedyny argument przeciwko Korwinowi, czy macie coś jeszcze?

pa...........66

2013-04-16, 22:14
wernetto napisał/a:

Szkoda, że lewactwo nie ma równie inteligentnych ludzi po swojej stronie. Może wtedy by przejrzeli na oczy.

Po za tym demokracjo nie pasujesz do Polski. Tutaj tylko rządy specjalistów w postaci technokracji, by pomogły.

I jeszcze jedno, do wszystkich hejterów piszących, jakie to tzw. "hamburgery" z ameryki są złe i głupie. Otóż to tylko i wyłącznie głupie pie**olenie Polaków, którzy nie mieli okazji poznać możliwości USA. Kraj, jak każdy nie jest doskonały i potrafi irytować. Ale pie**olenie choćby o grubasach. To w Polsce widzi się ich więcej. Do tego jeszcze leniwi piwosze z brzuchami. Tam otyli są biedni ludzie, których nie stać na jedzenie i kupują np. w McDonald tzw. dollar menu. Większość dba o siebie, biega, pływa, odwiedza siłownie.

Cejrowski dobrze mówi.

Do tego w Polsce wszyscy narzekają i dają się r*chać w dupę. Każdy mądry tylko w Internecie. Trzeba się ruszyć, jakaś inicjatywa, a nie tylko pie**olenie, bo "mi źle".


ach te złe lewactwo znów wyglada zza rogu musi ci być przykro :mrgreen:

Mathiuser

2013-04-16, 22:22
Koniec Świata,

Weź ty się za jakąś robotę albo znajdź sobie dziewczynę z lub bez ku*asa, a nie wypisujesz durne posty.

wiesiors4

2013-04-16, 22:24
wolek14 napisał/a:

Koniec Świata
A to "żydostwo" to jedyny argument przeciwko Korwinowi, czy macie coś jeszcze?


No właśnie chodzi o to, że oni nie mają nic :amused: potrafią tylko rzucać hasłami "faszysta", "homofob", "katol", "antysemita". Żadnych uzasadnień ;)
Może po prostu dlatego, że nie potrafią sobie wyobrazić korzyści, które zaistniałyby po wprowadzeniu jego programu ekonomicznego (wolny rynek i inne "prawackie pierdoły")? Może dlatego, że nawet nie znają jego poglądów polityczno-gospodarczych, tylko hejtują go bo stoi po niewłaściwej, prawej stronie? ;)

Najważniejsze, że FASZYZM NIE PSZEJDZIE!!! :krejzi: