18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski - Eleganckie restauracje - To mnie wkurza

oldsoul166 • 2013-05-20, 22:30
Mnie ostatnio wkurzono nawet w Pizza Hut, zamówiłeś, próbujesz zjeść spokojnie, przychodzi ktoś pyta czy smakuje, przychodzi ktoś pyta czy dolać napoju, przychodzi ktoś znów pytać czy smakuje. Człowiek się wkurza, bo zamiast zjeść i pogadać wypatruje tylko kelnerów czy aby znów nie atakują. Gdybym chciał dolewkę umiem wstać sam, a jak mi nie będzie smakowało to po prostu powiem albo więcej tam nie przyjdę.
Też was to wkurza ? Bo mnie bardzo.


mo...........et

2013-05-20, 22:32
Nie lubi to niech nie chodzi, nie wiem w czym ma problem.

grako84

2013-05-20, 22:36
Jezeli nie podoba mi sie w meczecie to tam nie ide, jezeli nie podoba mi sie w kosciele to tam nie ide, jezeli nie podoba mi sie w Bydgoszczy to tam nie jade. Jednak! Jezeli sie juz tam wybieram, to dobrze widziane jest zachowanie szacunku dla gospodarza - innymi slowy - jezeli w operze czy w teatrze jest niedopuszczalne by nie jesc pop-corn to go nie jem, to chyba normalne, przynajmniej dla mnie. Pan Cejrowski jako czlowiek swiatowy, odwiedzajacy dalekie kraje, wrecz kulturoznawca powinien o tym wiedziec. Wydaje mi sie, ze poprostu cuduje i brak mu tematu. Pozdrawiam serdecznie :)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-20, 22:39
Walczy z systemem :D
Don Kichot :D

Ale co by nie mówić ma racje.
To restauracja czy wybieg do ch*ja?!

Może i cuduje ale moim zdaniem porównanie teatru z knajpą to trochę nie bardzo.

oldsoul166

2013-05-20, 22:42
A mi się wydaje, że nawiązuje do innych krajów typu Meksyk. Tam mimo, sporej kultury osobistej nikt Twojej wolności nie ogranicza takimi konwenansami. Jak chcesz to upierdziel swoją koszule sosem do nachos. Oczywiście nie jest to zbyt schludne. Chodzi po prostu o swobodę człowieka- restauracje dla człowieka.
Coś mi się nie chce wierzyć, że każdy z was jest taki pedancik i czyścioszek co by sobie beknąć po wykwintnym daniu w super restauracji nie chciał.

grako84

2013-05-20, 22:46
@oldsoul166 - Wlasnie dlatego Meksyk i tym podobne kraje, nazywamy krajami 3ciego Swiata.

oldsoul166

2013-05-20, 22:50
polecam obejrzenie serii odcinków poświęconych Meksykowi, może zmienisz trochę zdanie zamiast generalizować i powtarzać teorie o krajach trzeciego świata.

zaba711

2013-05-20, 22:50
oldsoul166 to nie wina kelnerek/kelnerów tylko kierowników w takich knajpach/barach/restauracjach i są najzwyklejszymi debilami którzy każą swoim pracownikom tak biegać i wk***iać klientów myśląc że to jest przyjemne. Niestety tylko debile pchają się na wysokie stanowiska, mądrzejsi owszem są i też wysoko postawionymi ale jest ich mniej i dostają się tam nie na siłę.

oldsoul166

2013-05-20, 22:52
zaba711 napisał/a:

oldsoul166 to nie wina kelnerek/kelnerów tylko kierowników w takich knajpach/barach/restauracjach i są najzwyklejszymi debilami którzy każą swoim pracownikom tak biegać i wk***iać klientów myśląc że to jest przyjemne. Niestety tylko debile pchają się na wysokie stanowiska, mądrzejsi owszem są i też wysoko postawionymi ale jest ich mniej i dostają się tam nie na siłę.



Pewnie, że to nie wina kelnerów- w takim Pizza Hut jest mi ich na prawdę szkoda, zapie**alają ciężko kto wie ile mają za to płacone a jeszcze muszą pajacować przed klientami. Bo tego wymaga polityka firmy...

grako84

2013-05-20, 22:54
@Oldsoul166 - nie chce trollowac ani prowadzic jakiejs glupiej dyskusji, szanuje Twoje zdanie, lecz nie do konca sie z nim zgadzam, przyznam sie - nie widzialem calej serii poswieconej Meksykowi, jednak mialem to szczescie, ze bylem tak jak i w Brazylii, wiec mam nadzieje, ze posiadam 'takowe' pojecie :)

Loaloa

2013-05-20, 22:58
Ten koleś nie tylko jest katolskim hipokrytą i prawackim zjebem z gównem zamiast mózgu, ale również, a może przede wszystkim zgredziałym upierdliwcem, któremu wszystko przeszkadza i którego każdy wk***ia. Trzeba przyznać, że z tą manierą narzekania na wszystko i wszędzie dość dobrze wpisuje się w obraz statystycznego mieszkańca polandii. nieden frustrat z łatwością utożsami się z kolesiem, któremu w jego mniemniu każdy robi na złość, każdy rzuca kłody pod nogi i tylko czeka na potknięcie i upadek.

Nie dziwię się, że go żona zostawiła, żałożę się, że ze wszystkimi sąsiadami tez ma notoryczną kosę. Pod cieniutką maską światowca, który wszędzie był, wszystko widział i wszystkie rozumy pozjadał kryje sięczłowiek złośliwy, małostkowy, bez ogłady i poczucia elementarnego szacunku do rozmówcy. Nie dziwię się, że Cejrowski jest idolem dla tak licznego grona użytkowników sadistica.

skrytojebca

2013-05-20, 22:59
a mnie nic nie wkurza, a Cejrowski to ruski szpieg kgb propagande szerzy!.

Regulus

2013-05-20, 23:06
Dla osób niezgadzających się z opinią Pana Cejrowskiego:


vang

2013-05-20, 23:07
:D Ta laska co tam siedzi 5 łyżeczek cukru wsypała do herbaty :D

RockyWood

2013-05-20, 23:22
@up

o k***a! faktycznie :D

no to trzeba fapować póki jest do czego bo w ciągu roku w tym trybie będzie z niej wieloryb :amused: